Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Design Team Fortress 2 - co i jak

17 postów w tym temacie

Z grafiką przesadzili. Fajna graficzka, ma swój styl który nie przypomina w ogóle części pierwszej. A Co najlepsze już powstaje (darmowa) modyfikacja do HL2 o podobnej nazwie a styl graficzny to coś w stylu Team Fortess Classic+ silnik Source. Pierwsze obrazki robią wrażenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sieciówki to nie dla mnie raczej ale TF2 bardzo mi leży, bardziej niż CSS który jest moim zdaniem za szybki. w TF2 sie odnajduje jak również w BF2.. to dwie gry sieciowe w które moge pograć, oczywiście samochodówki również ( TDU i NFS PS robią wrażenie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 12:12, Spector 109948 napisał:

Z grafiką przesadzili. Fajna graficzka, ma swój styl który nie przypomina w ogóle części pierwszej.
A Co najlepsze już powstaje (darmowa) modyfikacja do HL2 o podobnej nazwie a styl graficzny
to coś w stylu Team Fortess Classic+ silnik Source. Pierwsze obrazki robią wrażenie!

Już taki mod wyszedł. To Fortress Forever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że do tego tytułu ciągnie mnie tylko ze względu na wizualizację. Gry o oryginalnym designie sprawiają, że stają się one ciekawe wobec graczy. Takie pozycje jak Team Fortress 2, czy XIII, to gry, które urzekają swoim wyglądem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i już o TF3 gadanie :P Znając Valve to TF3 ujrzymy na pewno - ale za jakieś ładnych kilka lat, jak dokona się kolejne kilka rewolucji graficznych. Wystarczy tylko popatrzeć ile to czekaliśmy na CS:S, DoD:S czy TF2 - całe lata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Orange Box-a czyli też TF2 i jest bardzo przyjemny :D

PS. Ma ktoś z was ostatnio problemy ze Steam-em bo coś ostatnio nie chce mi się zaktualizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować