Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Unreal Tournament 3 - premiera przesunięta o 48 godzin

78 postów w tym temacie

No nieeeeee nie nie enie, ale mi humor popsuliście :< GoW znowu przeniesiony na 11 GRUDNIA !!!! nie dość, że gra ma już prawie miesiąc to ciągle jest przesuwana premiera. Jak do was dzwoniłem to powiedzieliście, że wydawca gry nic wam nie powiedział :/ a jakoś cały świat sobie już w to gra T_T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od 2 h gram juz w EK UT3 zamówiona w Ultimie ponad miesiac temu. Przynajmniej Ultima wywiązała się z obietnic (premiera przed premiera w Polsce) :) Panowie i Panie w koncu to tylko 2 dni :) Lepiej zeby dali na weekend niz w srodku tygodnia co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gr jest dość droga myślałem że dokonując takiej zbrodni jak polonizacja cena spadnie choć odrobinkę ale wodzę że nie. Edycja Specjalna wygląda nieźle, w końcu to nie EK, oby tylko data wydania była dobra bo już 8 (urodzinki!) dostałbym wspaniały prezent. Obawiam się że jednak wyjdzie "jak zwykle":/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yesss... Premiera w piątek, naturalnie w EMPIKu będą mieli najwcześniej w poniedziałek, MM jest na drugim końcu miasta, a na gram.pl wolę nie zamawiać pre-ordera (bo znowu w cztery dni po planowanym terminie dostawy zobaczę wiadomość że "przysłka nieodebrana, zwrot do nadawcy"). I wszystko to przez polonizację, z której i tak nie skorzystam, bo od czego są tweaaki w pliku .ini? Prawie miesiąc za resztą świata... -.,,.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no bardzo fajnie to sobie wygląda, fani na pewno się ucieszą, a nie jest powiedziane że ja sobie tego nie kupię bo przecież mikołaj, tylko nie wykupujcie mi wszystkiego bo będzie z wami źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, co narzekacie? Bardzo dobrze, że przesunęli. Może nie fajnie, że trzeba czekać 2 kolejne dni, ale przynajmniej napisali, dlaczego, podali publicznie, że wyślą 48 h później, i tyle. A nie jak z Wiedźminem, bawienie się w wysyłanie na raty, olewanie klientów itp. To mi się podoba, CDP, jasne, że czasem coś nawali i trzeba przesunąć odrobinę premierę, ale przynajmniej uczciwie i profesjonalnie. Oby tak dalej (no, oby się nie przesuwały premiery, ale jak muszą już, to w TAKI sposób, a nie jak z Wiedźmakiem, po którym życzyłem CDP powolnej i bolesnej śmierci...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Wam drogie CDP się już totalnie we łbach poprzewracało (przepraszam, ale Wasza logika mnie rozwala)? Jaki to jest pre-order UT3 jak wysyłka ma być 10 czyli po premierze? Tak samo z Gears Of War. Nie skomentuję tego brutalniej... Czemu ci co zamawiają na pożal się Boże gram.pl mają być pokrzywdzeni?

Dowody:

20071203185940

20071203185946

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 19:10, Valmathir napisał:

Ja się tam cieszę bo zamówiłem a nie mam jeszcze wypłaty xD
A tak 7 premiera, 3 dni idzie paczka... 10 wypłata buhehehehhehehehahahaha ! ;)


Przeczytaj co wyżej napisałem. Wysyłka 10, czyli 13 dostaniesz może. A może nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z premierą GOW. Wszędzie jeszcze 5.12.2007 - nawet w sklepie gram.pl - na stronie głównej tylko pre-order wysyłka 11.12.2007 - co jest grane. Ktoś odpowie, czy post pojawi się na chwilę przed premierą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 19:12, heyboy napisał:

> Ja się tam cieszę bo zamówiłem a nie mam jeszcze wypłaty xD
> A tak 7 premiera, 3 dni idzie paczka... 10 wypłata buhehehehhehehehahahaha ! ;)

Przeczytaj co wyżej napisałem. Wysyłka 10, czyli 13 dostaniesz może. A może nie...



Ojej ale mi żal ..... ściska.

Mnie to szczerze mało obchodzi, ważne że będzie, przynajmniej będę miał pieniądze by zapłacic.
A te +48 tylko wzmogą mój apetyt na wersję kolekcjonerską >:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 19:19, Valmathir napisał:

Mnie to szczerze mało obchodzi, ważne że będzie, przynajmniej będę miał pieniądze by zapłacic.
A te +48 tylko wzmogą mój apetyt na wersję kolekcjonerską >:D


A mnie to po prostu wk...urza. Równie dobrze mógłbym iść do MediaMarktu i sobie kupić 7, ale nie, bo szanowne gram.pl zrobi mi łaskę i wyśle 4 dni po premierze. Kpina a nie sklep. Jeśli premiera ma być 7, to powinni gry wysyłać najpóźniej 6.

vasago jest grane tylko tyle, że gram.pl stwierdza, iż może nas robić w balona i wysyłać gry po premierze, bo i tak zapłacimy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.12.2007 o 19:26, heyboy napisał:


A mnie to po prostu wk...urza. Równie dobrze mógłbym iść do MediaMarktu i sobie kupić 7, ale
nie, bo szanowne gram.pl zrobi mi łaskę i wyśle 4 dni po premierze. Kpina a nie sklep. Jeśli
premiera ma być 7, to powinni gry wysyłać najpóźniej 6.

>

No dobra a TY zamawiasz czy kupujesz w MM?
Bo jeśli zamawiasz to nie rozumiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 19:29, Valmathir napisał:

No dobra a TY zamawiasz czy kupujesz w MM?
Bo jeśli zamawiasz to nie rozumiem ?


No właśnie niestety zamawiam, bo miałem grę dostać w dniu premiery od nich, a okazuje się, że nie jestem tego godzien, bo szanowne gram.pl robi swoich klientów w ...... (wpisz sobie co chcesz). I to mnie właśnie niezmiernie wkurza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 19:48, heyboy napisał:

> No dobra a TY zamawiasz czy kupujesz w MM?
> Bo jeśli zamawiasz to nie rozumiem ?

No właśnie niestety zamawiam, bo miałem grę dostać w dniu premiery od nich, a okazuje się,
że nie jestem tego godzien, bo szanowne gram.pl robi swoich klientów w ...... (wpisz sobie
co chcesz). I to mnie właśnie niezmiernie wkurza :/



To w takim razie mogę to zrozumiec... W mojej sytuacji to przesunięcie jest nawet na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 19:54, Valmathir napisał:

To w takim razie mogę to zrozumiec... W mojej sytuacji to przesunięcie jest nawet na rękę.


No niezłe prezenty na Mikołaja nam "szanowne" gram.pl zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety coraz bardziej tracicie w moich oczach ... super przełożone na 7 to jakim cudem wysyłka jest 10 ?!
( sklep.gram.pl )
Nie miałem do was pretensji w sprawie Wiedźmina ale ludzie za dużo tych " super " informacji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować