Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS3 mogła być w lepszej sytuacji...

51 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2007 o 12:04, brrupsz napisał:

ee... Makratos > stać też i innych. Chociażby Microsoft, który zwiększył okres gwarancyjny
xO o rok. To też jest przyznanie się do błędu, ale co lepsze - z korzyścią dla graczy, a nie
tylko pustą gadką.


Awaryjność XO to nie błąd tylko skandal. Mineły dwa lata i nowe Xbox''y jak padały tak padają.
Błędem można nazwać np: brak lepszego napędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 12:12, sianer napisał:

Czy szanowny kolega oczy i uszy chowa głęboko w piwnicy?
Pierwszy lepszy przykład - emes, którego kloc jest awaryjny i sprawia ciągłe problemy.
Dostajesz gwarancję na 3 lata i serwis door-to-door, wymianę płyt, jeśli kupiłeś porysowane,
wymianę joypadów, jeśli się popsują...

No tak, ale za takim gestem stać może tylko SONY, nikt inny...


I jesteś zadowolony, ze MS ci to wszystko oferuje, nie lepiej jakby wydał dopracowaną konsolę rok póżniej, Xbox nie potrzebował nagłego zgonu. Po co taka konsola która się nie psuje , nie rysuje płyt ,nie chodzi jak odkurzacz lepiej cały rok się bawić w wymienianie płyt , naprawy. A jakbyś wczoraj nie wyszedł z piwnicy to byś wiedział że M$ na początku chciał zmniejszyć gwarancje do trzech miesięcy , gdy ludzie nie kryli że boją się kupować pół-żywy sprzęt M$ przedłużył gwarancje do 3 lat na Ring of Death.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coz za pasjanujaca dyskusja....... szkoda ze CDprojekt interesuje sie wyszstkim tylko nie wydawaniem gier na czas(np UT3), wydal geras of war gra dla ludzi z IQ<<0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 12:04, brrupsz napisał:

ee... Makratos > stać też i innych. Chociażby Microsoft, który zwiększył okres gwarancyjny
xO o rok. To też jest przyznanie się do błędu, ale co lepsze - z korzyścią dla graczy, a nie
tylko pustą gadką.

hmm a wiesz ze w stanach byly po 3 miesiace gwarancje a w europie rok na poczatku? i co maja powiedziec tamci gracze co konsola padla zaraz po gwarancji?
M$ wchodzac na rynek konsol brutalnie go zmienil wlasnie przez ta firme gry sa niedopracowane bo moża wedluch nich wydać patcha ktory narpawi, a gdzie te czasy gdzie gry byly 100% dobre bez bugow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, to szkoda, pewnie firma się śpieszyła z szybkim wyjściem konsol na świat ;), ale mogli by o kilka miesięcy dłużej poczekać i być może PS3 by nie miało takich błędów jak teraz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 14:46, Lak5 napisał:

No, to szkoda, pewnie firma się śpieszyła z szybkim wyjściem konsol na świat ;), ale mogli
by o kilka miesięcy dłużej poczekać i być może PS3 by nie miało takich błędów jak teraz ...


jakich błędów?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieli dodać dlaczego teraz konsola zaczęła się dobrze sprzedawać. Wprowadzenie nowego, okrojonego względem pierwowzoru modelu wpłynęło pozytywnie na sprzedaż. Co to znaczy? Do sklepów poszła zupełnie nowa konsola, a stara, znacznie lepsza jeśli chodzi o wbudowane funkcje prawie nie zmienia swojej ceny. Sony robi teraz wszystko, aby udowodnić, że wprowadzenie takiej ceny, jaką wprowadziło na początku nie było powodem niskiej sprzedaży ich produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 15:05, Lak5 napisał:

>
Technicznych oczywiście ;) (przeczytaj sobie wyraźnie news).


Lak5, przypadłość na jaką cierpisz zwie się "anafabetyzm wtórny", można ją łatwo wyleczyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, "człowiek uczy się na błędach" :)

Wcześniej faktycznie sprzedaż nie była taka super, jaką moglibyśmy sobie wyobrażać, ale w obecnym momencie jest już jak najbardziej na dobrym poziomie. Miejscami przebija nawet konkurencyjnego X360 :) W 2008 roku sprzeda się bardzo dużo Playstation 3, ponieważ będą miały swoją premierę świetnie zapowiadające się exclusivy, takie jak chociażby Metal Gear Solid 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 15:58, Lak5 napisał:

Dodam jeszcze że chodziło mi o problem nad laserem Blu-ray. Być może mnie źle zrozumiałeś ...


Hmm, ja jakoś nigdy nie słyszałem na temat problemów technicznych nośnika BD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 16:11, Kurammi napisał:


Ehhh, przyznam że ja zawiniłem tym razem. Chodziło mi o problem związany z BR, cytuję :
A, zdaniem Jacka Trettona, mogło być jeszcze bardziej okazale. Według prezesa SCEA, Sony popełniło kilka znaczących błędów, które ujemnie wpłynęły na sprzedaż PS3. Najważniejszym, jego zdaniem, były problemy z produkcją lasera Blu-ray. Tuż po premierze konsoli, popyt przewyższał podaż, co naraziło Sony na straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie konsole to strata kasy. Niema na to dobrych gier - bo np. strzelanki są takie że trzeba podejść na 5m. i wtedy przy zużyciu połowy magazynku może się trafi moim zdaniem na pc fps są dużo bardziej realistyczne. Metal gear solid to nie wiem po co wydają na peceta. Tak samo strategie czy są jakieś porządne i realistyczne strategie na konsole?! moim zdaniem nie! Konsole nadają się tylko do mordobić co według mnie cofa gry do lat 90tych. A poza tym Komputery powoli doganiają konsole pod względem grafiki. Ale jeśli się mylę to mnie poprawcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować