Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War - premiera przesunięta

343 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2007 o 11:55, strajker napisał:

Generalnie nawet są mi na rękę obsuwy terminowe - po prostu za dużo mam w tym miesiącu wydatków
(niezaplanowanych) m.in. zw. z grami - właściwie irytuje mnie tylko jedno... brak informacji
wzgl. wprowadzające w błąd informacje.


Założę się, że chłopaki nie chcą powtarzać błędu i nie informują, dopóki tym razem nie będą mieli 100% pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 15:24, Wool napisał:

Napisali że w ciągu 5 dni podadzą date premiery ,no to wlaśnie dzisiaj i nic maja wszystkich
i wszystko w nosie

Pracują do 17, dajmy im jeszcze czasu:) Później ich wystrzelamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grają z nami w kulki a w końcu z nas żyja to najbardziej nie słownw firma wydawnicza jaką znam .Wysłałem meila z zapytaniem co sie dzieje 4 dni temu i nawet nie raczyli odpowiedzieć nupy jedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myslę, że dyskusja na tym forum wyglądała by inaczej, gdyby ktoś z moderatorów raczyłby napisać coś do nas - kupujących, albo że ze względu na takie a takie trudności premiera będzie później lecz powiedzmy w ramach rekompensaty w niższej cenie albo z jakimś tam bonem jak ostatnio, a tak mamy poczucie "olewania"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 15:56, sykta napisał:

Myslę, że dyskusja na tym forum wyglądała by inaczej, gdyby ktoś z moderatorów raczyłby napisać
coś do nas - kupujących, albo że ze względu na takie a takie trudności premiera będzie później
lecz powiedzmy w ramach rekompensaty w niższej cenie albo z jakimś tam bonem jak ostatnio,
a tak mamy poczucie "olewania"...

Żadnych bonów, gratisów, rekompensaty. Wystarczy słów kilka od ekipy. Szczerych. Przecież my też ludzie (pomimo że narzekamy) i rozumiemy różne sytuacje i problemy. Natomiast nie rozumiemy milczenia. I w sumie to nas tak rozjusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 15:59, destro177 napisał:

> Myslę, że dyskusja na tym forum wyglądała by inaczej, gdyby ktoś z moderatorów raczyłby
napisać
> coś do nas - kupujących, albo że ze względu na takie a takie trudności premiera będzie
później
> lecz powiedzmy w ramach rekompensaty w niższej cenie albo z jakimś tam bonem jak ostatnio,

> a tak mamy poczucie "olewania"...
Żadnych bonów, gratisów, rekompensaty. Wystarczy słów kilka od ekipy. Szczerych. Przecież my
też ludzie (pomimo że narzekamy) i rozumiemy różne sytuacje i problemy. Natomiast nie rozumiemy
milczenia. I w sumie to nas tak rozjusza.


Przecież i tak nic nie odpowiedzą jak to z Wiedźminem było wiem bo już to przeszedłem.
Co za sklep że nie można użyć bonów jako w pre-orderach UT3/GOW !!!!???
Co za sklep że nakłady są wyczerpane cod4,O.BOX i inne ciekawe tytuły a w sklepach jest tego pełno ?!!! Przecież co za problem napisać newsa na stronie by nas poinformowano na czym stoimy kiedy będą gry itp..
To ma być sklep... popatrzcie na Cenege teraz czyżby ideał ! a to GRAM.PL co bez komentarza...
To ja podziękuje, dobrze że to już ostatnia gra zamówiona u was już za bon...
Teraz kupuje gry/programy na innych stronach int. , na aukcjach i osobiście w sklepach.
Czyżby zamówić NFS:PS... hmm... bo praktycznie nie ma nic ciekawego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 16:16, KamcioBoy napisał:

A może ktoś dostał maila dotyczącego GoW''a z jakimiś informacjami lub cos?

Nie. Mam pre-ordera i status od początku bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Cenega jest super. Mam tam konto i dostałem emalia z kodem który pozwoli mi kupić jakąś grę o 30% taniej. Właśnie myślę czy by nie kupić sobie EK Bioshocka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 16:24, KamcioBoy napisał:

No Cenega jest super. Mam tam konto i dostałem emalia z kodem który pozwoli mi kupić jakąś
grę o 30% taniej. Właśnie myślę czy by nie kupić sobie EK Bioshocka :D


A co to się tyczy przesuniętej premiery? Dla mnie to tam obojętie czy premiera przesunięta , czy nie , bo i tak nie kupie , ale coś ostatnio często są przesuwane premiery gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie ma wiadomości na temat premiery...Świetnie.
Status pre-order odbiera mi możliwośc kupna gry przy użyciu bonu.
Orange Box się skończył, Call of duty 4 też. Crysis na wyczerpaniu. czekać na nowy termin wydania GoW czy brać Crysis? Oto jest pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować