Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Gears of War - Wersja PC

3801 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2007 o 17:19, Sephirath napisał:

No to czuję się przekonany. Dzięki ;)

Bon 100zł z Wiesia idzie w stronę Sera :>

Oby tylko ten obsuw trwał do wspomnianego 11. grudnia, w innym wypadku niewykorzystany bon będzie mnie nawiedzał w sennych koszmarach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro nigdy nie grałeś w `szczelaniny` na porządnie to wątpię abyś w trybie multi rozpostarł skrzydła ;)
Po prostu to nie będzie `to`.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że raczej sława multi z GoW360 przyciągnie maniaków multiPC i ciężko się będzie przebić z niedzielnym graniem :P
Sytuacja podobna jak z CSem, Q2, Q3 i Ut ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 18:23, KamcioBoy napisał:

A ja uważam że GoW multi nie przebije takich gier jak CS, UT czy seria Quake ale GoW będzie
również świetny.

Pożyjemy, zobaczymy, do wystosowania takiej opinii będzie potrzeba czasu i wnikliwych obserwacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 18:32, Sztywny-pl napisał:

> A ja uważam że GoW multi nie przebije takich gier jak CS, UT czy seria Quake ale GoW będzie

> również świetny.
Pożyjemy, zobaczymy, do wystosowania takiej opinii będzie potrzeba czasu i wnikliwych obserwacji
:)


Ja tylko zakładam że tak może być choć nigdy nic nie wiadomo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się trochę zasmuciłem :( , cały tydzień dłużej, dziś miałem iść do Empiku, dobrze że na forum zajrzałem. Myślę jednak, ze nie ma mieć co pretensji co CDP, łatwo nie mają, a dla żartu tego nie robią przecież. Coś ich musiało zmusić do przesunięcia premiery, trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 10:52, marian538 napisał:

To się trochę zasmuciłem :( , cały tydzień dłużej, dziś miałem iść do Empiku, dobrze że na
forum zajrzałem. Myślę jednak, ze nie ma mieć co pretensji co CDP, łatwo nie mają, a dla żartu
tego nie robią przecież. Coś ich musiało zmusić do przesunięcia premiery, trudno...


Też prawda. Musiało ich coś zatrzymać. Przecież im zależy na jak najszybszej sprzedaży oraz żeby zdążyć przed świętami. Oby tylko ten 11 grudnia był ostatecznym dniem premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem maila od CDP, że jak na razie oficjalną datą premiery jest 11.12.2007 - myślę, że jeżeli nie wyniknie nic niespodziewanego, to we wtorek zobaczymy GoW w sklepach.

P.S. Śmieszna jednak była reklama GoW/UT3 obok treści tegoż maila - napisane było tam, że już od 29 listopada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 15:06, RakuPL napisał:

Dzisiaj dostałem maila od CDP, że jak na razie oficjalną datą premiery jest 11.12.2007 - myślę,
że jeżeli nie wyniknie nic niespodziewanego, to we wtorek zobaczymy GoW w sklepach.

No to jest jakaś nadzieja, szczególnie, że zaczęli odpisywać. Ale pewnie po ludzku napisałeś, bez bluzg, to i odpisali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 15:09, destro177 napisał:

No to jest jakaś nadzieja, szczególnie, że zaczęli odpisywać.

Mnie zazwyczaj w 95% przypadków odpisują ;)

Dnia 07.12.2007 o 15:09, destro177 napisał:

Ale pewnie po ludzku napisałeś, bez bluzg, to i odpisali:)

Jak się człowiek chce czegoś dowiedzieć, to nie musi od razu używać niecenzuralnego języka. Zapytałem po prostu która data premiery jest właściwa (a pisałem maila 3 czy 4-go grudnia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sie dowiedzieć ponieważ wiem że gra będzie obsługiwać bardzo wysokie rozdzielczości i czy mógł by mi ktoś wypisać wszystkie rozdzielczości panoramiczne dla monitorów 19 calowych do 1440*900 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować