Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Unreal Tournament 3 - opóźnienie w dostawach gry do sklepów

99 postów w tym temacie

No tak, tylko w przypadku Unreal Tournament nie nadążają?

Jakoś dodatek do NWN2 do lubelskiego MM dojechał dopiero dzisiaj, a Kolekcji Wszechczasów nadal nie dostarczono, ba, nie jestem pewien czy ktokolwiek to kupił do tej pory bo pewnie nigdzie nie znalazł >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 16:59, Beliar-13 napisał:

No nie kolejne opóźnienie :/ ale dwa dni to nie aż tak dużo więc to się jakoś przeżyje.



Ta ale już o 2 dni została opóźniona premiera, co wymyślą za następne 2 dni że śnieżyca zasypała im magazyn i niemnogą rozesłać do skelpów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś raczy mi wyjaśnić jak to jest? UT3 jakoś "na czas" jedzie już do sklepów, a GoW nie? Przecież to ta sama technologia, wydawca zagraniczny itp. "ja nie rozumiem już nic" jak śpiewa pewna polska grupa rock''owa ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, no, po prostu bajeczka. Gratuluję, drogi CD Projekcie. Oficjalnie od dziś jesteście lepsi niż Comedy Central.

Wiedźmin - farbka nam nie wyschła.
Gears of War - cholera, tak zabezpieczyliśmy grę, że nie można jej uruchomić, a wcześniej mieliśmy problem z certyfikacją mastera, chociaż na calusieńkim świecie wszystko działało.
Unreal Tournament - chcieliśmy dobrze, ale ten wstrętny DPD nie pozwolił.

No dobra, to skoro już wiemy, co do dnia dzisiejszego się "sypło", poczekamy jeszcze parę dni, i zobaczymy, co ciekawego wymyślicie następnym razem. Oto kilka propozycji:

- jedyna wersja instrukcji była w plecaku jednego z pracowników obok kanapki, i Saba (piesia Dorna) ją zjadła;
- mieli dziś dostarczyć grę do sklepów, ale kurier rozjechał złotą rybkę sąsiada;
- płytki z grą nie były wystarczająco okrągłe, i nie mieściły się do pudełek;
- zamiast CD-keya na wszystkich wersjach wydrukowano 5P13P-RZ4JD-Z14DU.

Ma ktoś jeszcze jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 17:11, Piotrek-Czechu napisał:

Źle się dzieje w CD-Projekcie... A szkoda, bo to mój ulubiony wydawca...


szkoda ze informuja ludzi w skleplach w ten sam dzien kiedy jest premiera ze gra nie dojedzie. Uwazam ze powinni poinformowac swoich partnerow nawet dzien wczesniej ze tytul sie ukaze z kolejnym opoznieniem. Wogole zle jest to ze wiekszosc gier CDPROJEKTU ma premiery w piatek. jak by byly np w w srode to nie bylo by problemu ze kurier sie spoznil, bo wiekszosc firm przesylkowych w sobote nie pracuje i trzeba czekaz az do poniedzialku wiec my tacy potencjalni klienci zamiast umilac sobie weekend na graniu czekam do poniedzialku az towar dojedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słowo "terminy" nie istnieje w Waszym słowniku, co? Jesteście geeeeenialni! Ciekawe jak tym razem będziecie się tłumaczyć! HAHAHAAHHAHAHAHAAAA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować