gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2012 o 18:11, serser napisał:

raven nie ma co uogolniac. nie wszyscy tacy sa, nie?


Wierz mi - wbrew pozorom jest to tak... 95%. Nie wiem ile masz lat, ale z perspektywy czasu i po doświadczeniach młodszych doskonale to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2012 o 18:11, serser napisał:

raven nie ma co uogolniac. nie wszyscy tacy sa, nie?


Ależ oczywiście że nie. Niektórym kapryśność przechodzi o wiele później, czasami nawet wcale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2012 o 18:54, rob006 napisał:

> raven nie ma co uogolniac. nie wszyscy tacy sa, nie?

Ależ oczywiście że nie. Niektórym kapryśność przechodzi o wiele później, czasami nawet
wcale!


Lubię to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej jestem maciek mam 23 lata, jestem z warszawy mam problem wiem pewnie obił się z milion razy, ale jak zagadać do dziewczyny od razu odpowiadam na zapewne zapewne zadane pytania podoba mi się jedna mieszka blok ode mnie nie wiem jak zdobyć dokładny nr mieszkania nie znam jej znajomych w tych tematach jestem 0 następnie, studiuję na prywatnej uczelni nie jestem wogóle kujonem wiem błąd nie biorę udziału w 15 dodatkowych zajęciach, nie mam znajomych na uw znajomi z mojej uczelni uznają moje towarzystwo .. to ci do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2012 o 19:26, MKRaven napisał:

Masz 23 lata i nie znasz interpunkcji? .............


Żadne tłumaczenie piszę nie ze swojego laptopa klawiatura nawala, system tnie jak nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2012 o 19:27, Xardasss napisał:

> Masz 23 lata i nie znasz interpunkcji? .............

Żadne tłumaczenie piszę nie ze swojego laptopa klawiatura nawala, system tnie jak nie
wiem co.

Ale załapałeś, ogólnie o co mi chodzi ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg, naprawdę teraz się zastanawiam nad związkiem z tą laską. Zobaczcie:
"Przeproszenie jest ok, jak wylejesz coś na mnie, kiedy walniesz mnie, kiedy całując przygryziesz mi za mocno wargę, kiedy mnie nadepniesz, kiedy chcesz przejść, a nie ma miejsca... W drobnych sytuacjach, a nie kiedy mi mówisz, że w śnie ruchałeś się z innymi będąc już ze mną! Trzeba rozróżnić rzeczy, kiedy możesz mi o wszystkim powiedzieć, a nie kiedy możesz mnie czymś zranić!" i foch taki, że powiedziala ze trzy dni nie bedzie sie odzywać, do tego na fejsie wkleja sobie na tablice jakieś głupoty, że przez miłość się cierpi. Wgl jaka rozmowa była, coś o popędzie seksualnym i powiedziałem, że mam teraz a ona "a to Ci się przyśnię" -"Nie mam mokrych snów" -"Ale miałeś" -"Tak, ale już nie mam, nie przyśnisz mi się i nie śniłaś mi się w takich sytuacjach"-"Ale inne dziewczyny wcześniej Ci się śniły?" -"Tak" -"Nie mam ochoty z Tobą gadać blablabla" omg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej pisałem - ta dziewczyna musi się ustabilizować psychicznie, bo na razie jest kłębkiem... niczego. Pozwól jej dorosnąć, może kiedyś jeszcze wasze drogi się zejdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty też jesteś dobry agent - zwierzać się lasce, że miewałeś mokre sny z koleżankami w rolach głównych? Istnieją rzeczy, które warto zachować dla siebie. :)
A nastolatki już mają takie dziwne rozkminy, nic nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 03:34, Lukas1694 napisał:

Co za różnica... to tylko sen, a nie rzeczywistość, a ona odbiera to w jakiś dziwny sposób.

Nie rozmawia się o takich rzeczach z dziećmi... W ogóle się nie rozmawia, co to za temat. Coraz większe mam wrażenie, że nie tylko w niej jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 04:18, Lukas1694 napisał:

Ale cóż, takimi doświadczeniami widzę, że nie można mówić kobiecie wszystkiego.

Kobiecie powiedzieć wszystko? Kobietom mówi się tylko to co cha usłyszeć i nic ponad to. Nie jesteś baba by się zwierzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się