gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2007 o 20:22, Yanek12 napisał:

Ufff... zerwałem wczoraj z dziewczyną przez telefon, i nie zdążyła mnie porządnie zbluzgać.
Wiem od jej koleżanki że płakała i obiecała sobie że mnie zwyzywa... co robić żeby aż tak nie
dostać :/ pomóżcie ?


Pierwszą rzeczą ,która była kompletną głupotą było zerwanie przez telefon :P...dla chłopaka to różnicy nie ma czy przez telefon ,czy osobiście ,ale dziewczyny tego nienawidzą :P...nie dostałoby ci się jak byś to zrobił osobiście :P.
Co do jej postanowienia...chyba będziesz musiał to ścierpieć jak mężczyzna ;).Od rozwścieczonej dziewczyny nie uciekniesz xD.

Dnia 25.11.2007 o 20:22, Yanek12 napisał:

Ej tam, taki liść nawet dobrze zrobi :P. Bardziej się dygam ze strony psychicznej :/.


W tej chwili to ona ma męki ze strony psychicznej :P...tobie to się raczej nic nie stanie oprócz czerwonego śladu dłoni na policzku xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2007 o 20:27, Yanek12 napisał:

Ej tam, taki liść nawet dobrze zrobi :P. Bardziej się dygam ze strony psychicznej :/.


Hmm.. To znaczy? Boisz się o swoją psychikę czy jej?
Na pewno wiesz co robiłeś, to teraz ponoś za to konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mroźnych deszczu strugach

Przechadzam się

Wpatrując w księżyca blask

Czując jak przeszywa mnie

Wiatru podmuch

Przyglądam się sunącym po niebie

Chmurom

Widząc w nich promyk nadziei

Promyk szczęścia

Czekającego na kogoś

Kto go przyjmie


Ludziska szybka odpowiedź co o tym sądzicie i czy nadaje się by dać to przeczytać dziewczynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 20:22, Yanek12 napisał:

Ufff... zerwałem wczoraj z dziewczyną przez telefon, i nie zdążyła mnie porządnie zbluzgać.
Wiem od jej koleżanki że płakała i obiecała sobie że mnie zwyzywa... co robić żeby aż tak nie
dostać :/ pomóżcie ?


Było nie robić tego przez telefon no ale jeśli nie chcesz dostać z liścia to musisz być biegły w sztuce uników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 20:34, dawidos170 napisał:

W mroźnych deszczu strugach

Przechadzam się

Wpatrując w księżyca blask

Czując jak przeszywa mnie

Wiatru podmuch

Przyglądam się sunącym po niebie

Chmurom

Widząc w nich promyk nadziei

Promyk szczęścia

Czekającego na kogoś

Kto go przyjmie


Ludziska szybka odpowiedź co o tym sądzicie i czy nadaje się by dać to przeczytać dziewczynie


Sam to napisałeś??Ja takiego talentu twórczego nie mam xD (wogóle żadnego nie mam xD). Moim zdaniem się nadaje ;)...każdy gest w postaci poezji to jest dobry krok (chyba ,że dziewczyna nie na widzi polskiego i ogólnie poezji :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 20:38, Nertis napisał:

Sam to napisałeś??Ja takiego talentu twórczego nie mam xD (wogóle żadnego nie mam xD). Moim
zdaniem się nadaje ;)...każdy gest w postaci poezji to jest dobry krok (chyba ,że dziewczyna
nie na widzi polskiego i ogólnie poezji :P).

No sam :) Talent twórczy ? Daj spokój każdy potrafi wziąć długopis i pokombinować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 20:41, Ziomuś SmS napisał:

No ogólnie to może być ale Mickiewiczem to ty nie jesteś :)


Żebyś się nie zdziwił ;) Poza tym nie chce nim być. Mickiewicz nie jest dla mnie żadnym autorytetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 20:40, dawidos170 napisał:

No sam :) Talent twórczy ? Daj spokój każdy potrafi wziąć długopis i pokombinować :P


To ty chyba mnie nie znasz xD.Ja w te klocki jestem naprawdę koszmarny xD...jakby moich kombinacji dziewczyna usłyszała to zaraz by uciekła lub by liści mi dała xD.
Już taki jestem ;).Dziewczyna musi mnie lubić za to jaki jestem ...i nie mam zamiaru się wogóle zmieniać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 20:43, Nertis napisał:

> No sam :) Talent twórczy ? Daj spokój każdy potrafi wziąć długopis i pokombinować :P

To ty chyba mnie nie znasz xD.Ja w te klocki jestem naprawdę koszmarny xD...jakby moich kombinacji
dziewczyna usłyszała to zaraz by uciekła lub by liści mi dała xD.
Już taki jestem ;).Dziewczyna musi mnie lubić za to jaki jestem ...i nie mam zamiaru się wogóle
zmieniać ;).


Mnie też :) A, że czasem coś sklecę ? Nic szkodliwego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2007 o 20:34, dawidos170 napisał:

Ludziska szybka odpowiedź co o tym sądzicie i czy nadaje się by dać to przeczytać dziewczynie


:/ Liczą się chęci wiem. Da się przeczytać. Ale już lepiej jej to napisać, w wymowie traci to liryczną formę (jeżeli w ogóle miało), do czytania kombinuj dłuższe wersy + rymy. Zgłoskowiec nie zaszkodzi :D

Postaraj się. W końcu to robisz dla niej.

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 20:53, Arar napisał:


> Ludziska szybka odpowiedź co o tym sądzicie i czy nadaje się by dać to przeczytać dziewczynie


:/ Liczą się chęci wiem. Da się przeczytać. Ale już lepiej jej to napisać, w wymowie traci
to liryczną formę (jeżeli w ogóle miało), do czytania kombinuj dłuższe wersy + rymy. Zgłoskowiec
nie zaszkodzi :D

Postaraj się. W końcu to robisz dla niej.

:)


JA NIE PISZĘ RYMAMI - to na wstępie. Specjalizuję się w pisaniu białych wierszy bo takie mi najbardziej pasują. Napisane jest to tak jak chce żeby było czytane - jeżeli nie zastosujesz odpowiedniej intonacji głosu to nic z tego nie wyjdzie.

Tak w ogóle to używam własnego stylu opartego na białym. Ot taka wariacja na którą mogę sobie pozwolić gdyż nie jestem poetą.

Ale dzięki za uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2007 o 20:59, dawidos170 napisał:

JA NIE PISZĘ RYMAMI - to na wstępie. Specjalizuję się w pisaniu białych wierszy bo takie mi
najbardziej pasują. Napisane jest to tak jak chce żeby było czytane - jeżeli nie zastosujesz
odpowiedniej intonacji głosu to nic z tego nie wyjdzie.


Nie oszukujmy się, wiersze białe są najłatwiejsze :D

Dnia 25.11.2007 o 20:59, dawidos170 napisał:

Tak w ogóle to używam własnego stylu opartego na białym. Ot taka wariacja na którą mogę sobie
pozwolić gdyż nie jestem poetą.


Poeta to nie zawód. Każdy nim może zostać, wystarczy chcieć :)

Dnia 25.11.2007 o 20:59, dawidos170 napisał:

Ale dzięki za uwagi.


Ależ nie ma za co. Sam piszę, ale to wszystko nadaje się do kosza. Teraz tworze zgłoskowca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 20:59, dawidos170 napisał:

Specjalizuję się w pisaniu białych wierszy bo takie mi
najbardziej pasują.


I tak szacun że sam to napisałeś.
Ja mam tak jak Nertis: ostatnio pod przymusem napisałem fraszkę "o palaczu"
Ponoć nawet niezła była :PP
Ale gratulacje.
Jak czytałem to mogę powiedzieć, że na polaku byś 5 dostał jak nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 21:09, Arar napisał:


> JA NIE PISZĘ RYMAMI - to na wstępie. Specjalizuję się w pisaniu białych wierszy bo takie
mi
> najbardziej pasują. Napisane jest to tak jak chce żeby było czytane - jeżeli nie zastosujesz

> odpowiedniej intonacji głosu to nic z tego nie wyjdzie.

Nie oszukujmy się, wiersze białe są najłatwiejsze :D


Dlaczego ? Bo nie ma rymów ? Rym to nie kłopot żeby jakiś sklecić choć czasem wymaga to czasu. Tak samo jak napisanie zdania w wierszu białym gdy nie wiadomo jak ustawić słowa bądź jak napisać by czytelnik czytał tak jak chcemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 21:11, dawidos170 napisał:

Dlaczego ? Bo nie ma rymów ? Rym to nie kłopot żeby jakiś sklecić choć czasem wymaga to czasu.
Tak samo jak napisanie zdania w wierszu białym gdy nie wiadomo jak ustawić słowa bądź jak napisać
by czytelnik czytał tak jak chcemy.


To jest wspólne dla wszystkich rodzajów wierszy. Nigdy "nie czułem" wierszy białych. Ale nie ma co się kłócić, Ty wolisz wiersze białe, ja z rymami itd. I nic tego nie zmieni. Przynajmniej coś tworzymy i to się liczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę ,że temat skupił się na wątku poetycznym ^^.Niezbyt w tym temacie siedzę ;).
Takie pytanie z mojej strony...czy artystycznie w stronę szkicowania i rysowania można podbić serce wybranki??Kiedyś nie świadomie rysowałem z zeszycie na lekcji polskiego rysunek kobiety o wielkim wyposażeniu ...jak kumpel zobaczył co żem zdziałał powiedział ,że mam talent do rysowania xD...moim zdaniem to był rysunek do wyrzutki (i tak było bo babka się z czaiła i kazała mi wyrzucić xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to nie jest tak, że komuś się podoba czy nie, ale chodzi o to, komu co się łatwiej czyta, bo można założyć, że do ciebie lepiej trafiają wiersze z rymami i dlatego jesteś po ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 21:18, Nertis napisał:

Widzę ,że temat skupił się na wątku poetycznym ^^.Niezbyt w tym temacie siedzę ;).
Takie pytanie z mojej strony...czy artystycznie w stronę szkicowania i rysowania można podbić
serce wybranki??Kiedyś nie świadomie rysowałem z zeszycie na lekcji polskiego rysunek kobiety
o wielkim wyposażeniu ...jak kumpel zobaczył co żem zdziałał powiedział ,że mam talent do rysowania
xD...moim zdaniem to był rysunek do wyrzutki (i tak było bo babka się z czaiła i kazała mi
wyrzucić xD).


Oczywiście,że można :) Ja uważam, że to co piszę też jest do wyrzucenia ale innym się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się