gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2007 o 21:19, LUIGI93 napisał:

Według mnie to nie jest tak, że komuś się podoba czy nie, ale chodzi o to, komu co się łatwiej
czyta, bo można założyć, że do ciebie lepiej trafiają wiersze z rymami i dlatego jesteś po
ich stronie.


Nie to nie tak. Jestem po stronie poezji ogólnie. Na pewno. Ale po prostu wyżej cenię Mickiewicza niż no nie wiem Norwida chociażby.

Nertis >>> No pewnie, że można. Na pewno spodoba jej się to, że coś dla niej zrobiłeś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 21:24, dawidos170 napisał:

Oczywiście,że można :) Ja uważam, że to co piszę też jest do wyrzucenia ale innym się podoba
:)


Hehe ;)...najgorsze jest to ,że to ja robiłem jakoś niepodświadomie będąc myślami gdzieś bardzo daleko od lekcji xD.Powtórzyć czegoś takiego chyba bym nie potrafił (a może jednak ;) ).Dodam ,że ten rysunek wyszedł mi tak jakoś w stylu mangi ,czy coś w tym stylu ;) (chyba za dużo się naoglądałem anime xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 21:15, Arar napisał:

> Dlaczego ? Bo nie ma rymów ? Rym to nie kłopot żeby jakiś sklecić choć czasem wymaga to
czasu.
> Tak samo jak napisanie zdania w wierszu białym gdy nie wiadomo jak ustawić słowa bądź
jak napisać
> by czytelnik czytał tak jak chcemy.

To jest wspólne dla wszystkich rodzajów wierszy. Nigdy "nie czułem" wierszy białych. Ale nie
ma co się kłócić, Ty wolisz wiersze białe, ja z rymami itd. I nic tego nie zmieni. Przynajmniej
coś tworzymy i to się liczy :)


No to już wiem czemu nie doceniasz wierszy białych :) Ja nie czuję rymowanych ale mimo wszystko podziwiam pisarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 21:28, Arar napisał:

> Według mnie to nie jest tak, że komuś się podoba czy nie, ale chodzi o to, komu co się
łatwiej
> czyta, bo można założyć, że do ciebie lepiej trafiają wiersze z rymami i dlatego jesteś
po
> ich stronie.

Nie to nie tak. Jestem po stronie poezji ogólnie. Na pewno. Ale po prostu wyżej cenię Mickiewicza
niż no nie wiem Norwida chociażby.


Ojj stary dla mnie Mickiewicz jest hmm nie trawię go i tyle :) Za to uwielbiam ks. Twardowskiego. Podziwiam go. A i Baczyński jest bardzo fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Dziś się dziewczyny o chodzenie spytałem ale odmówiła.
Twarda z niej laska ale się nie poddam.
Przynajmniej powiedziała że mnie lubi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 21:31, LUIGI93 napisał:

Ale ludziska, z tematu o relacjach damsko-męskich się tu nam zaraz zrobi kącik poezji!!
Może i by było fajnie :PP


To wszystko jest o pewnej kobiecie, która właśnie dzisiaj dała mi nadzieję, na to, że człowiek jednak może być szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2007 o 21:31, dawidos170 napisał:

Ojj stary dla mnie Mickiewicz jest hmm nie trawię go i tyle :) Za to uwielbiam ks. Twardowskiego.
Podziwiam go. A i Baczyński jest bardzo fajny :)


Aj odbiegamy od tematu :) ale musiałem odpowiedzieć - są gusta i guściki. I tyle. Twardowskiego ja z kolei nie trawie, ale to już całkiem inna historia.

Ach i jeszcze - jak już powiesz ten wiersz wybrance to daj znać jak poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 21:35, sebol97 napisał:

Cześć!

Dziś się dziewczyny o chodzenie spytałem ale odmówiła.
Twarda z niej laska ale się nie poddam.
Przynajmniej powiedziała że mnie lubi :D


Tak trzymaj - uszy do góry i łokcie do przodu. A co do dziewczyny. Spotykaj się z nią pod byle pretekstem ale nie pytaj o chodzenie. Moment ten nadejdzie sam bez pytania się o chodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 21:35, dawidos170 napisał:

To wszystko jest o pewnej kobiecie, która właśnie dzisiaj dała mi nadzieję, na to, że człowiek
jednak może być szczęśliwy.


Wiem, że to wszystko to rozbudowany temat o twojej przyszłej (a moze teraźniejszej?) dziewczynie, ale już omawiacie swoje gusta co do poezji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 21:35, sebol97 napisał:

Cześć!

Dziś się dziewczyny o chodzenie spytałem ale odmówiła.
Twarda z niej laska ale się nie poddam.
Przynajmniej powiedziała że mnie lubi :D


Powiedziała ,że ciebie lubi?? To jest dobry znak ;). Może chcę ciebie teraz sprawdzić jak się zachowasz itp. ;).Najgorszym dla ciebie scenariuszem byłoby ,że twoja wybranka ma już innego lub ma innego na oku :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 21:35, dawidos170 napisał:

To wszystko jest o pewnej kobiecie, która właśnie dzisiaj dała mi nadzieję, na to, że człowiek
jednak może być szczęśliwy.


Aż się boję o formę tej "nadziei" :)

Ja wśród znanych mi dziewcząt nie mam czego szukać jeśli chodzi i mentalność, choć z ciałem też nie jest dobrze ;) Cóż, może stawiam wygórowane wymagania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 21:39, Nertis napisał:

> Cześć!
>
> Dziś się dziewczyny o chodzenie spytałem ale odmówiła.
> Twarda z niej laska ale się nie poddam.
> Przynajmniej powiedziała że mnie lubi :D

Powiedziała ,że ciebie lubi?? To jest dobry znak ;). Może chcę ciebie teraz sprawdzić jak się
zachowasz itp. ;).Najgorszym dla ciebie scenariuszem byłoby ,że twoja wybranka ma już innego
lub ma innego na oku :P .


Wiem że nikogo nie ma,a czy na oku ma to kto wie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 21:41, sebol97 napisał:

Wiem że nikogo nie ma,a czy na oku ma to kto wie.....


Ojj...miej nadzieję ,że pierwsza wersja jest tą poprawną ;)...może być jeszcze taka sytuacja ,że po prostu dziewczyna nie jest gotowa na jakiś związek itp. ;) (u mnie było tak z pierwszą dziewczyną :P...trzy miesiące się trudziłem o jej względy ;)...a potem po miesiącu dała mi kosza ;( ).

@dawidos170

Dnia 25.11.2007 o 21:41, sebol97 napisał:

To wszystko jest o pewnej kobiecie, która właśnie dzisiaj dała mi nadzieję, na to, że człowiek jednak może być szczęśliwy.


Mi ostatnio żadna nie dała takiej nadziei...to znaczy ta o której mówiłem wcześniej...ale to były złudne nadzieje ;(.

Idę poszukać jakiegoś natchnienia w anime ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 19:56, dawidos170 napisał:

> dawidos170 mam pytanie ale to twoja dziewczyna zapytala sie Ciebie
> czy cos do niej czujesz czy jakas kolezanka ??

Nie mam dziewczyny :) To na wstępie :) Dziewczyna, która zadała to pytanie nie jest nawet koleżanką
- jest kuzynką moje najlepszego przyjaciela ( dzięki niemu się poznaliśmy ) i widzieliśmy się
tylko parę razy ( w przeciągu 2 lat ) tylko tak jakoś wyszło,że mi się spodobała i potem poczyniłem
nieśmiały ruch a ona go zapamiętała. I tak dzisiaj mieliśmy rozmowę a oboje mieliśmy wisielczy
humor, że wyszło,że zapytała czy coś do niej czuję.



acha :) a jak jej odpowiedziałes ?? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 23:05, dawidos170 napisał:

>...
>
> acha :) a jak jej odpowiedziałes ?? :]
>
Ze chciałbym ją poznać :) Nie wiedziałem co dokładnie napisać.


napisac? acha czyli to nie była rozmowa w 4 oczy .
tez bym jej tak napisał / powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 23:14, krak2610 napisał:

> >...
> >
> > acha :) a jak jej odpowiedziałes ?? :]
> >
> Ze chciałbym ją poznać :) Nie wiedziałem co dokładnie napisać.

napisac? acha czyli to nie była rozmowa w 4 oczy .
tez bym jej tak napisał / powiedział


Na całe szczęście nie byłą to rozmowa - bo w tym momencie chyba bym zszedł ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 18:49, dawidos170 napisał:

Sorry i dzięki - rozśmieszyłeś mnie :) Pokazywać kumplowi wiadomość,że dziewczyna cię kocha
? Hmm możesz przyjąć to do wiadomości uwierzyć bądź nie i zatrzymać dla siebie :) A tak jak
widzisz wie cała szkoła, laska cię nie chce znać a wszyscy dookoła mają z ciebie i niej polewkę

Wiem.... ale i tak mi juz wybaczyla.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 12:28, Cienu napisał:

Wiem.... ale i tak mi juz wybaczyla.... ;)


O jakie ładne zakończenie :D.Pokazywanie kumplowi wiadomości...takie troszkę "chwalenie się" może potem przysporzyć trochę kłopotów ;) (sam już przekonałeś się na własnej skórze xD ).
Najgorsze jest to ,że jeśli masz dziewczynę ,kumple (oczywiście ci którzy nie mieli dziewczyn jeszcze :P) wyją z ciebie za plecami i zaczynają puszczać jakieś chamskie plotki :P.Ja musiałem z plotkami walczyć długi czas ,które krążyły po mojej klasie w gim :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się