Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa data premiery Gears of War

49 postów w tym temacie

21 grudnia?!?!?!
Miałem nadzieje że wcześniej, najlepiej jutro :D, ale cóż, trzeba będzie troche poczekać (albo kupić UTIII)
Ale mikołaj będzie miał co kupić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taaak, ciekawe ilu ludzi z cdp zawału przez tą grę dostało... bo sobie głowę dam uciąć, że robiliście wszystko, żeby przed świętami wyszła xD ale obsuwa zawsze obsuwą pozostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam pytania:
będą problemy z wydaniem kolekcjonerskim i czy wyślecie gry zamówione w pre przed premierą a wnajgorszym wypadku z dostawą na sobotę - 22.12.2007?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nawet niezły termin sobie wybrali, bo właściwie 21 grudnia jest takowym ostatnim dniem przed świętami (tzn. w którym wszystko normalnie ;P). Ale obsuwa ponad miesiąc w stosunku do reszty świata........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wytrzymajcie jeszcze trochę ludki, gierka naprawdę kopie zadki. Przeszedłem ją u kumpla na klocku w trybie co-op. I gdyby tylko nie to tak bardzo niesatysfakcjonujące zakończenie... Gra jest po prostu za krótka, tyle dobrze, że są jeszcze wyższe poziomu trudności, ale poza tym to, jak widziałem w CDA, naprawdę zasłużona 9.
Chciałbym też zagrać na PC, ciekawy jestem tej walki z Brumakiem, no ale niestety, jest tyle dobrych gier, a kasy nie zawiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nawet sobie kupie. Wiedźmina przeszedłem, Crysisa wkrótce skończę, więc trzeba by się zaopatrzyć w nowy zapas świetnej rozrywki na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby i o pol roku opoznic... Po co wydawac przetlumaczony bubel ktorego wydawca olewa tysiace graczy zglaszajacych bugi i bledy w dzialaniu. Epic dosc niepowaznie podszedl do premiery wersji PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym "już" to nieźle przegieliście. Wątpię, żeby gra była do kupienia w sklepie przed świetami - przecież trwają problemy spedycyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować