Zaloguj się, aby obserwować  
Jimmi

Gdzie i jak spędzicie sylwestra?

468 postów w tym temacie

Heh, miałem iść na imprezę, ale dzisiaj w nocy złapała mnie gorączka, 40 stopni, i trzyma do teraz :/ Najgorszy Sylwester odkąd pamiętam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja wytrzymam na imprezie w pantoflach? ;D
Będę miał trochę spore odciski, ale sylwester jest raz w roku więc musze się poświęcić. Lece się szykować... Życzę wszystkim gramowiczom szampańskiego sylwestra w nowym 2008r. ;P
By pisało się lepiej...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurde, czytając niektóre posty dostałem niezłej śmiechawy - jak Wy możecie cały rok pocinać na kompach i jeszcze nawet w Sylwestra spędzać czas przed monitorem? Rozerwijcie się trochę od szkoły, od codzienności, zaszalejcie jak nigdy. Pokażcie jakie drzemią w Was instynkty i dajcie się ponieść procentom. Ja tam raczej jestem typem samotnika, ale takiej okazji nie przepuszczę. Jadę do miasta na domówkę, na której będzie kilkanaście kolesi plus parę naiwnych siks. Na stole będą same smakołyki i cudowne... składniki na imprezę. I to niekoniecznie tylko te oficjalne i grzeczne :D Jeśli jutro się tu nie odezwę, to raczej będzie to oznaczało tylko jedno xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 16:06, NuGGet napisał:

Heh, miałem iść na imprezę, ale dzisiaj w nocy złapała mnie gorączka, 40 stopni, i trzyma do
teraz :/ Najgorszy Sylwester odkąd pamiętam :/


przerąbane:/ miałem iść z kumplem na domówkę, ale jego też gorączka złapała i idę bez niego:/ maskara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 16:54, Agntx napisał:

jak Wy możecie cały rok pocinać
na kompach i jeszcze nawet w Sylwestra spędzać czas przed monitorem?

Jakbyś nie zauważył, to co najmniej 50% osób na tym forum to dzieci (młodzież?) w wieku 12-17 lat, więc trudno od nich oczekiwać, że wybiorą się na jakąś większą imprezę - z tego względu, że nie mają gdzie iść albo rodzice im nie pozwalają.
Są jeszcze ludzie (tak jak ja), którzy tzw. Sylwestra mają daleko gdzieś i uważają ten dzień za taki sam jak każdy inny w roku.

P.S. A tak w ogóle, to pisze się "Nocnych marków" - przez małe "m" gdyż nie chodzi tu o żadnego Marka (imię) tylko o "marka" (zjawę, potępieńca itp.). Co z Ciebie za Nocny marek, skoro tego nie wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować