Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prototype - zapowiedź

34 postów w tym temacie

Hakken

Jeżeli waszymi idolami są Spiderman lub Superman to Prototype raczej wam się nie spodoba. Jeżeli natomiast lubicie Magneto i dr Dooma to jest to gra w sam raz dla Was. Ogólnie rzecz biorąc jest to tytuł, który zapowiada się nad wyraz ciekawie. Oczywiście to tylko zapowiedzi a jak będzie naprawdę przekonamy się po premierze.

Przeczytaj cały tekst "Prototype - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra zapowiada się świetnie. Swoboda, odbajerzone moce, cud miód grywalność i klimat. Mam nadzieję, że zapowiedzi się ziszczą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 16:40, szypek26 napisał:

uhaha... jeśli połowa z tych zapowiedzi sie ziści, będziemy mieć naprawdę niezłą grę :)

Pożyjemy, zobaczymy.
Mam nadzieję, że wyjdzie z tego coś fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 16:55, JaqbD napisał:

> uhaha... jeśli połowa z tych zapowiedzi sie ziści, będziemy mieć naprawdę niezłą grę :)

Pożyjemy, zobaczymy.
Mam nadzieję, że wyjdzie z tego coś fajnego.

ja też. ale niestety, większość growych zapowiedzi jest baaardzo na wyrost :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 17:03, kapec11 napisał:

Prototype zapowiada się świetnie i jeżeli wszystkie obietnice zostaną spełnione będziemy mieli
swietną grę...

Wszystkie? Niemożliwe, nigdy... :(
A jeśli jednak to nie będzie świetna, acz genialna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 17:04, JaqbD napisał:

Wszystkie? Niemożliwe, nigdy... :(
A jeśli jednak to nie będzie świetna, acz genialna :P

Taki styl gry był ostatnio w Hulk''u, ale nie był aż tak zaawansowany jak ten będzie. Toć to będzie majstersztyk, każdy by chciał kierować kimś takim jak Alex Mercer....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli choć trochę z tego co przeczytałem chociażby w CDA to prawda to zapewne gra będzie wyznacznikiem dla nowego gatunku gier (którego nazwy jeszcze nie znamy) i będzie wciągająca niczym poczciwe Vice City czy San Andreas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do zapowiedzi trzeba podchodzić z lekkim dystansem ale mam że 75% obietnic zostanie spełnionych (nieliniowość, moce i dynamika przede wszystkim) to będzie świetnie, a gdyby grafika w takim wypadku nie była na 10 tylko na 7/8 to i tak sie nie obrażę tylko od razu po pędzie do sklepu;) i jeszcze żeby demo było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie Prototype będzie podobne do Assassin''s Creed (nie grałem, czytałem tylko teksty :P ). Przede wszystkim Alex będzie mógł wcielić się w każdą postać i tak jak Altair np. pośród mnichów będzie mógł się spokojnie poruszać po mieście, tak na logikę. Poza tym w tekście nadmienione zostało że autorzy Prototype powołują się na techniki parkour, a przecież z tego samego "stylu poruszania" korzysta Altair. Możecie mi wytknąć że się nie znam bo to prawda, ale obie gry mocno mi się ze sobą kojarzą, a że realia inne to już inna sprawa :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ymm, sama nazwa jest bardzo interesująca i myślę że też to ona zachęci użytkowników do patrzenia co to za gierka, strzelaninki to ja bardzo lubię i być może się kiedyś skuszę, ale jak na razie nie mogę uważać że ta gra jest lepsza od popularnego Crysisa czy też MoH-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seph ujął to idealnie. dobrze że wyjdzie dopiero w ''08, bo zdążę przejść te ''must have''y'' które na biurku zalegają ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy będzie się dało rozwalać wieżowce...wyobrażacie sobie? bierzesz duuużo materiałów wybuchowych i rozpoczynasz demontaż miasta :-D nie tylko jakieś tam chodniki, ulice i samochody, ale całe "set" metrowe budynki ]:->
fajnie by było :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować