GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2007 o 22:19, Vasilli napisał:

Czasem może nawet coś fajnego wyjść;P


Jak dla mnie symetryczna twarz to zły pomysł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 14:00, fataem napisał:

Dam troche wieśniackie zdjęcie, które zostało wykonane kilka lat temu u mojego dziadka...

minus za koszulke reprezentacj angli, patrioto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 14:00, fataem napisał:

Dam troche wieśniackie zdjęcie, które zostało wykonane kilka lat temu u mojego dziadka...


Przeczytaj przypiętego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 14:15, fataem napisał:

Anglicy, grają wspaniały futbol...patrz wczorajszy mecz.

jak byś miał koszulkę liverpoolu to nic bym nie mówił... ale repr. angli to wróg poskiej repr. od zmierzchłych czasów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 13:56, stiffyone napisał:

ja? - skąd taki pomysł - a gejem też nie jestem w razie czego ;) - zresztą dawałem już swoje
zdjęcia *)

No dobra, twoje zdjęcia mnie przkonały :] Ale dla pewności daj jeszcze to grupowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 14:00, fataem napisał:

fataem[m]

Dam troche wieśniackie zdjęcie, które zostało wykonane kilka lat temu u mojego dziadka...

Czemu wieśniackie? Nie zgadzam się. A co do twojego ''trykotu'' :P.... Niedługo zrobię ci konkurencje, bo za kilka dni jadę do pewnego sklepu [nie chce robić kryptoreklamy] i zakupię sobie koszulkę reprezentacji Korei Płd. [mojej najukochańszej!] :D. Jest w promocji, a że na dodatek jest rzadko spotykana muszę to wykorzystać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 14:00, fataem napisał:

Dam troche wieśniackie zdjęcie, które zostało wykonane kilka lat temu u mojego dziadka...

Łeee.... jak możesz tak męczyć to biedne zwierzątko? no, chybaże już nie żyje... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 14:00, fataem napisał:

fataem[m]

Dam troche wieśniackie zdjęcie, które zostało wykonane kilka lat temu u mojego dziadka...


Też uważam, jak HiroshiTakubo, że NIE jest wieśniackie :) A tak przy okazji, gdzie złowiłeś tą rybkę ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 14:00, fataem napisał:

Dam troche wieśniackie zdjęcie, które zostało wykonane kilka lat temu u mojego dziadka...


Niezły połów, duża ryba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 15:46, Adamzzz napisał:

Adamzzz

Nowa seria, zrobione dzisiaj l]. Have fun. (Mam 14 lat)

Nie obraż się ale na pierwszym zdjęcu wyglądasz jak down (pewnie taki był zamiar) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 15:54, Obi-wan Kenobii napisał:

> Adamzzz
>
> Nowa seria, zrobione dzisiaj l]. Have fun. (Mam 14 lat)
Nie obraż się ale na pierwszym zdjęcu wyglądasz jak down (pewnie taki był zamiar) :D


Hm.. obraziłeś w tym poście dzieci naprawdę chore na ten zespół. Jesteś.. ech... niektórzy nie rozumieją czym jest choroba. Tak, był taki zamiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 16:08, Adamzzz napisał:

Hm.. obraziłeś w tym poście dzieci naprawdę chore na ten zespół. Jesteś.. ech... niektórzy
nie rozumieją czym jest choroba. Tak, był taki zamiar.


oh nie... oczywiści że rozumiem, ale jak taki był zamia to ty też ch obraziłeś. Jesteś.. ech... niektórzy
nie rozumieją czym jest choroba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 16:08, Adamzzz napisał:

Hm.. obraziłeś w tym poście dzieci naprawdę chore na ten zespół. Jesteś.. ech... niektórzy
nie rozumieją czym jest choroba. Tak, był taki zamiar.


Czemu obraził? Dziecie chore na downa poprostu tak wyglądają. To było porównanie nie mające na celu obrażenie nikogo :) Zresztą przy dzisiejszej medycynie żyją znacznie dłużej niż 40 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 15:46, Adamzzz napisał:

Adamzzz

Druga fotka bardzo sympatyczna, ale na pierwszej wyszedłeś wprost genialnie :D Chciałem Cię do kogoś porównać, ale... chyba nie ma do kogo, mina pierwsza klasa i sama w sobie zabójcza xD

Do Panów powyżej mnie - jeśli chcecie sobie porozmawiać o schorzeniach umysłowych, to znajdźcie lub załóżcie odpowiedni do tego temat... Choć, moim zdaniem, Adamzzz ma rację twierdząc, ze Obi-wan Kenobii przesadził ze swoim komentarzem wypowiadając się o osobach chorych z nieukrywaną pogardą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się