GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2007 o 19:32, KannX napisał:

> ha i jaki spiewk jestem...serio. multitalent. tylko ze niechce mi sie wstawiac clipow
na youtube
> :)

Jakbyś jeszcze coś umiał to wtedy byłby multitalent, tak to jesteś dwu-talent ;)

umiem ladnie rysowac. teraz jestem multitalent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 20:22, Arkads napisał:

Arkads

Mam tylko takie. Z wakacji z przed dwóch lat. Jutro spróbuje dać aktualne :).



Wzrok taki niewyraźny... ciekawe co i ile wypiłeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 20:12, Remember_The_Name napisał:

Remember_The_Name

Chyba byłeś bardzo pod "wpływem", znaczy się na fali. ;P Swoją drogą do twarzy Ci z tym motorem. Skórzana kapota i klub HD jak się patrzy (nie Harley Dawidson, tylko Honorowy Dawca... narządów ;)). :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 20:29, kowboj3 napisał:

> Arkads
> > > Mam tylko takie. Z wakacji z przed dwóch lat. Jutro spróbuje dać aktualne :).
> > > >
Wzrok taki niewyraźny... ciekawe co i ile wypiłeś :P


No tak. Odrkyłeś xP. Wtedy wakacje były to chyba 4 browce i jedną czystą xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 13:52, Mr.Boom napisał:

Mr.Boom[m]!!!

aaa..wreszcie moje zdjecia :D tylko z gdzies 4 lata wstecz. teraz to mam tylko dlugie wlosy
:) ja to ten fajny z prawej a ten drugi to moj najlpeszy kumpel z zespolu.


Proszę, proszę, czyżby był to twój Ibanez ? xD jaja sobie robię ... może aktualne zdjęcie, nie z przed 2 lat ;D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 20:54, Bumber napisał:

Chyba byłeś bardzo pod "wpływem", znaczy się na fali. ;P Swoją drogą do twarzy Ci z tym motorem.
Skórzana kapota i klub HD jak się patrzy (nie Harley Dawidson, tylko Honorowy Dawca... narządów ;)). :D

Jak miło wiedzieć, że jest ktoś, kto wierzy w moje umiejętności jazdy na motorze :'') Pod wpływem byłem tylko troszkę, gdybym był bardziej, motor ze zdjęcia stałby prawdopodobnie na ulicy przed hipermarketem ;P

Pustelnik 88 - Twarz jedzie, a reszta zostaje w pubie? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RX-8

Wycieczka klasowa. Szybki wlot do pokoju, rzucenie toreb na łożko. Jednynie jedna duża torba położona spokojnie. Splintowi mówi jasno"No to co, wyjmuj ją i wrzucaj Tekkena". Otwieram torbę, wywalam warstwę ciuchów i wyjmuję żółty karton z PS2. Obczajenie co i jak z TV, podpięcie konsolki i Rundka w Tekkena 5. Tak jest. Klasa Mat-Inf na wycieczce. Wypad na miasto, oglądanie zabytków a wieczorkiem turniej w Tekkena xD

Zdjęcie z rozgrzewki, ja trzymam pada (hyhym, zwróćcie uwagę na fachowe podwinięcie rękawów xD), Splint rozmyśla jak mi skopać tyłek, a Krysztof Łobserwuje :D Hardkorowe granie zaczęło się wieczorem :P

P.S. Sorry za rozmiar fotki - to z klasowego forum, zmniejszona żeby się zbyt długo nie ładowało. Większych jeszcze nie mam ;P

20070608232007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 23:22, RX-8 napisał:

Wycieczka klasowa. (...) a wieczorkiem turniej w Tekkena xD

Co za czasy... Dawniej to się jechało na wycieczki klasowe, żeby "odpocząć" od komputera, telewizora itd. A teraz, Panie, cuda niewidy :P
A poważnie, to niczego więcej się nie spodziewałem ;] Jak zwiedzaliście miasto, to też pewnie maszerowałeś z PSP w dłoniach? ;D Swoją drogą, nieźle Ci musi iść w tego Tekkena, skoro grasz nie patrząc na ekran telewizora, a koledzy i tak siedzą z rozdziawionymi twarzami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 23:22, RX-8 napisał:

Wycieczka klasowa. /.../

Mogłeś wziąć ze sobą większy telewizor, tak ze 32'', bo do takiego to aż wstyd podpinać PS2. :P Wiesz, że to już można podpiąć pod uzależnienie? To się leczy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>"No to co, wyjmuj ją i wrzucaj Tekkena". Otwieram torbę,

Dnia 08.06.2007 o 23:22, RX-8 napisał:

wywalam warstwę ciuchów i wyjmuję żółty karton z PS2. Obczajenie co i jak z TV, podpięcie konsolki
i Rundka w Tekkena 5. Tak jest. Klasa Mat-Inf na wycieczce.


Kurde... normalnie zboczenie jakieś... za moich czasów sie inne rzeczy na wycieczkach klasowych robiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Swoją drogą, nieźle Ci musi iść w tego Tekkena
Moje fachowe oko dostrzega, że to nie Tekken tylko God of War. Widać menu upgrade''u broni ;P Nieźle musiało być na tej wycieczce^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 11:41, Lucas016 napisał:

Moje fachowe oko dostrzega, że to nie Tekken tylko God of War. Widać menu upgrade''u broni
;P Nieźle musiało być na tej wycieczce^^''


Buahaha, jak nie wiedzieli w co grają (czy też nie wiedzą w co grali) to zwracam honor RX-8
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Frak, a może i grałem wtedy w GoWa :D Nie raczej tylko na pewno... Pokazówka była "RX vel Kratos vs Ares" xD Mój błąd, przepraszam najmocniej ;P

@Bumber:

Nie miałem w co zapakować takiego TV... Wiesz, te limity bagażu dla PKP to istna katorga... :P

@Budoski

No wiesz, zwiedzaliśmy też to i owo... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się