GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Przynajmniej się czepiam i nie poprawiam każdego tak jak Ty :) Oraz nie boję się przyznać do tego, że wypowiadam się na tym forum w większości we spamerskich quizach bo jestem tu w większości dla zabawy. Nie boję się również pokazać siebie na głupim zdjęciu, a myślę że ty właśnie się boisz/wstydzisz... jesteś zakompleksioną osobą która boi się ujawnić. Oczywiście jest to tylko moje zdanie bo wiem, że jest tu wielu ludzi, którzy cię lubią i szanują, ale niestety nie ja :)

PS. Bardzo głębokie jest ocenianie ludzi, po tym w jakich tematach się wypowiadają na forum. Brawo dla ciebie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 23:44, Massa napisał:

Przynajmniej się czepiam i nie poprawiam każdego tak jak Ty :)

Najpierw to popracuj nad logiką układania zdań a dopiero pisz - każdemu to wyjdzie na dobre z tobą na czele.
>Oraz nie boję się przyznać

Dnia 04.08.2010 o 23:44, Massa napisał:

do tego, że wypowiadam się na tym forum w większości we spamerskich quizach bo jestem
tu w większości dla zabawy.

Gdzie się do tego przyznałeś? Nigdzie. Więc twój ''argument'' w stylu "nie jesteś interesującą osobą" jest na poziomie przedszkola.
>Nie boję się również pokazać siebie na głupim zdjęciu, a

Dnia 04.08.2010 o 23:44, Massa napisał:

myślę że ty właśnie się boisz/wstydzisz... jesteś zakompleksioną osobą która boi się
ujawnić.

Nie, ja nie muszę sobie poprawiać samopoczucia, ego czy cholera wie czego przez wrzucanie tutaj swoich zdjęć, ani tym bardziej nie widzę potrzeby dowartościowywania się ujawnianiem swoich sweet foci [ w większości nastolatkom ] którzy najwyraźniej mają nawet problemy z poprawną pisownią i logiką tworzenia zdań że o jakichkolwiek rzeczowych argumentach i dyskusji nie ma mowy. Ojej ... nie szanujesz mnie. :F Jakież to smutne ... normalnie aż się mi poprawiłeś humor takim ''argumentem'' z rzyci wziętym. "Nie pokazujesz swoich foci więc jesteś gupi nub". Ja przy takich tekstach normalnie wysiadam i chyba nie tylko ja mam z ciebie nieziemski ubaw. Chcesz jeszcze popluć sobie jadem? Są peemy a nie ten topic, tyle w tym temacie.

>PS. Bardzo głębokie jest ocenianie ludzi, po tym w jakich tematach się wypowiadają na forum. Brawo dla >ciebie ;]
A co? Może żeby się o tobie wypowiedzieć muszę cie spotkać? Tematy dają jako takie rozeznanie co do danego usera więc jest to jak najbardziej uzasadnione czego nie można powiedzieć o twoim toku rozumowania i argumentach jakie tworzy twój mglisty umysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hello, to, że ktoś nie pokazuje ryja na forum, nie musi znaczyć, że zakompleksiony i wstydliwy jest. Się kolego nie zapędzaj w swych pochopnych osądach. Może jeszcze naszkicujesz jego profil psychologiczny na podstawie gier, w które gra?

A tak w zasadzie to o co chodzi z tym czepianiem się i poprawianiem? Co jest takiego upierdliwego w poście "Mhm ... interesting. Very interesting."? Serio pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 23:44, Massa napisał:

PS. Bardzo głębokie jest ocenianie ludzi, po tym w jakich tematach się wypowiadają na
forum. Brawo dla ciebie ;]


Eerrrmmm...a jakie? Na ile mi się wydaje, że jeśli ktoś w statsach ma dużo postów nabitych w temacie o trip-hopie, to znaczy ŚMIEM podejrzewać, iż lubi tę muzykę, a zgodnie z zasadą dobierania sobie w stadzie osobników o podobnym profilu psychologicznym, mogę dopisać mu +5 do charyzmy. Jeśli widzę, że z kolei udziela się masowo w temacie o jakiejś grze, to CHYBA mogę zaryzykować twierdzenie, iż daną grą się interesuje. Jeśli jest to np. temat o HL2, chwała mu za to. Jeśli np. o Failoucie 3, mogę pozwolić sobie na wyrobienie odrobinę negatywnej opinii n/t gustów danego ktosia. Jeśli ktoś się wypowiada chętnie w tematach "kontrowersyjnych", mogę zaryzykować opinię, iż ma coś do powiedzenia w kwestiach moralnych, politycznych, społecznych, nanana...

Oczywiście, są to tylko wstępne wnioski, chcąc poznać delikwenta lepiej mogę się już zabrać za zagłębienie się w treść tego, co w danych tematach wypisuje. I myślę że po elokwencji, stylu pisania, wiedzy która siłą rzeczy z nich wypływa (albo i nie), da się jednak całkiem sporo o danej osobie wyczytać. A przynajmniej o tym, jak ta osoba chciałaby być postrzegana w wirtualnym światku...

Więc jeśli ktoś głównie siedzi w quizikach, to... no... khem... cóż... sorry, amigo... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Ty? A ja byłem przekonany, że w awku masz swoją fotkę :)

EDIT: Przestańcie już pluć kwasem, bo to się aż nieprzyjemne robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jaką osobą jest Tyler_D który 2 razy już dostawał degrada?
''Wirtualny świat'' mówicie o wirtualnym świecie, mnie właściwie mało interesuje jak mnie postrzegacie w tym waszym wirtualnym świecie. Jestem osobą która żyje światem rzeczywistym. A to że lubię dla zabicia czasu, nudy, bądź też dla rozrywki wejść na forum i zabawić się, to wy to oceniacie jak co? Bo już się pogubiłem, że jestem jakimś dzieckiem które nie potrafi rozmawiać o normalnych rzeczach, tematach? To jest dopiero żałosne. Nie znacie mnie, nie wiecie jaki jestem na prawdę a oceniacie mnie, stfu co ja gadam... oczerniacie mnie za to że najwięcej postów mam nabitych na quizach. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba będę musiał robić za Moderatora bo ten nie raczy rozwiązać problemu:

tyler_D -Nie prowokuj Massa bo ja dobrze wiem że to co powiedziałeś to była czysta ironia i sarkazm w jednym.

Massa ty nie musisz zaraz mu odpowiadać poprostu go zlekceważ.

Pozostali-i po co go krytykujecie jego sprawa jak żyje i co robi ważne że wchodzi na gram i się udziela a nie jak niektórzy cwaniacy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 00:14, Massa napisał:

W takim razie jaką osobą jest Tyler_D który 2 razy już dostawał degrada?

też dostałem degrada, chyba kilka nawet, ale ze mnie zły buc

Dnia 05.08.2010 o 00:14, Massa napisał:

''Wirtualny świat'' mówicie o wirtualnym świecie, mnie właściwie mało interesuje jak
mnie postrzegacie w tym waszym wirtualnym świecie. Jestem osobą która żyje światem
rzeczywistym.

Cóż, gadasz jak nolajf. Skąd ta potrzeba udowadniania całemu światu, że zyjesz pełnią życia? Nawet nie poruszyliśmy tego tematu

Dnia 05.08.2010 o 00:14, Massa napisał:

A to że lubię dla zabicia czasu, nudy, bądź też dla rozrywki wejść na forum i zabawić
się, to wy to oceniacie jak co?

Z całym szacunkiem, takie forumowe gierki są dobre dla geeków spędzających przed kompem niezdrowe ilości czasu, co potwierdza moje podejrzenia. Bo żeby bawić się w takie rzeczy, to już trzeba naprawdę zdychać z nudów

Dnia 05.08.2010 o 00:14, Massa napisał:

Bo już się pogubiłem, że jestem jakimś dzieckiem które
nie potrafi rozmawiać o normalnych rzeczach, tematach?

Ty to powiedziałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kółeczko wzajemnej adoracji D:

Myślę, że zdjęcie Massa jest interesujące czyli zgadzam się z Kłejkiem ale! Przy wytykaniu sobie kto jest bardziej sarkastyczny albo kto ogranicza się tylko do quizów co czyni go w tym miejscu "dzieckiem" w oczach znacznej ilości stałych elementów tego forum, zapominacie troszku o życiu na zewnątrz wieeeeciee? Tu zgodzę się z Massą/Massem/Massa''ą (god damnit!), że irracjonalnym zachowaniem jest denerwowanie się przez to kto Ci co w internecie nabruździ. Bo po co skoro prawdopodobnie mieszka na drugim końcu Polski i na twoje życie w żaden sposób nie wpływa. Zwłaszcza, że na tym forum możemy sobie założyć od chu...steczki kont i ciskać się na resztę lub przed tą resztą bronić. I teraz apeluje - wrzuć ktoś nowe zdjęcie, żeby gawiedź mogła się czymś zająć bo zamiast oglądać zdjęcia użytkowników forum to czytam niedorozwinięte spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja wiem, że Tylera bronic nie trzeba, jednak się wtrącę. Człowieka tego znam jakiś czas i mimo że często się nie zgadzamy, to mam do niego szacunek oraz z całą pewnością mogę stwierdzić, że jest to interesująca osoba. Marudna, ale interesująca. Skąd taki wniosek? Bo ludzi ocenia się po najmniejszych rzeczach i czynach, ot np. po postach na forum. Do tego wykazujesz się niezłą hipokryzją. Najpierw piszesz, że jak można oceniać ludzi po wypowiedziach na forach, a sam oceniasz Tylera po głupich degradach. Moje poprzednie wcielenie dostało nieźle po statusie (z WT na robotnika) i mogę szczerze powiedzieć, że degrada można za głupotę dostać, a nawet być niewinnym. Więc nie czuję się kryminalistą z tego powodu. A że ktoś swojej twarzy nie pokazuje to ma zaraz kompleksy? Może tak, a może po prostu nie chce i już. Wielka filozofia. Nie chcę Cię mieszać z błotem, ale sam przyznasz, że nieco się zagalopowałeś.

A co do zdjęcia twojego: ciekawe, choć słabej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie będę już więcej nic mówił, bo widzę że więcej jest tu kolegów Tyler''a niżeli obiektywnych uczestników tej nie zbyt kulturalnej konwersacji. Swoją rację mam i będę się jej trzymał, dziękuje.

Dnia 05.08.2010 o 00:41, Perry_Cox napisał:

A co do zdjęcia twojego: ciekawe, choć słabej jakości.

A co do zdjęcia, to słabej jakości gdyż było robione kamerką wbudowaną w mój zacny laptop, więc tu raczej ciężko o jakąś super, ekstra jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2010 o 00:46, Massa napisał:

Dobra nie będę już więcej nic mówił, bo widzę że więcej jest tu kolegów Tyler''a niżeli
obiektywnych uczestników tej nie zbyt kulturalnej konwersacji. Swoją rację mam i będę
się jej trzymał, dziękuje.

Obiektywizm nie istnieje. Jasne, że jestem bardziej po stronie Tylera, bo jego argumenty bardziej do mnie przemawiają, a swoje oczy też mam. Oczywiście zazwyczaj nie ma strony bez winy i jak dla mnie Tyler niepotrzebnie tak ostro naskoczył na Ciebie. Ode mnie już koniec, co chciałem to napisałem.

Dnia 05.08.2010 o 00:46, Massa napisał:

> A co do zdjęcia twojego: ciekawe, choć słabej jakości.
A co do zdjęcia, to słabej jakości gdyż było robione kamerką wbudowaną w mój zacny laptop,
więc tu raczej ciężko o jakąś super, ekstra jakość

To i tak nieźle wyszło jak na kamerkę internetową. Moja kamerka to dopiero robi tragiczne zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aleście są wszyscy elokwentni i inteligentni nagle. Widzę, że połowa z was jak wchodzi na forum odnajduje w sobie jakąś ukrytą osobowość. W zasadzie na tym forum nie siedzę i nie zamierzam, więc mógłbym wam naubliżać od najgorszych ale chyba minąłbym się z celem. Na samym wstępie mojej (skromnej) wypowiedzi w której zamierzam ujawnić moje (skromne) zdanie na temat całej tej pożal się boże kłótni zaznaczam, że tak, jestem kolegą Massy (czy jak to się odmienia) i wszedłem tylko po to, żeby wypowiedzieć się tu jako chyba jedyna osoba która go naprawdę zna i wie coś na temat tego, czy jest jakimś, jak wy to powiedzieliście w tym swoim śmiesznym żargonie ''geekiem'' czy innym ''no lifem'' czy też nie. No więc czytam tak te posty i tak mnie strasznie śmieszy ten udawany intelekt i w ogóle ta mądrość bijąca od takiej osoby jak Tyler_D.
"> to jest odpowiedź na posta dodanego przez Massa

> Przynajmniej się czepiam i nie poprawiam każdego tak jak Ty :)

Najpierw to popracuj nad logiką układania zdań a dopiero pisz - każdemu to wyjdzie na dobre z tobą na czele.

No, to ku*wa brawo, pokazałeś klasę. Nie wiem czy pomaga ci to w podniesieniu samooceny, czy lżej ci na sercu, że wytkniesz komuś błąd, na dodatek tak wyraźnie przypadkowy i nie mający nic wspólnego z faktyczną umiejętnością układania zdań, chyba tylko po to by post był dłuższy i zawierał więcej (choćby zupełnie bezsensownej i durnej) wartości merytorycznej. Może imponuje to jakiemuś tam procentowi społeczeństwa forumowego z poprzeczką podniesioną do góra 13 roku życia, ale zapewniam cię, że każdy inny kto to przeczytał miał minę w stylu "-.-".

">Oraz nie boję się przyznać
> do tego, że wypowiadam się na tym forum w większości we spamerskich quizach bo jestem
> tu w większości dla zabawy.

Gdzie się do tego przyznałeś? Nigdzie. Więc twój ''argument'' w stylu "nie jesteś interesującą osobą" jest na poziomie przedszkola."
Heh, pozwolę sobie na wyrażenie mojej opinii, że nie tylko twój post, ale cała twoja osoba, a przynajmniej to co prezentujesz wypowiadając się w tym temacie jest grubo poniżej poziomu przedszkola więc jedna prośba - milcz i więcej się nie ośmieszaj.

"Nie, ja nie muszę sobie poprawiać samopoczucia, ego czy cholera wie czego przez wrzucanie tutaj swoich zdjęć"
A wiesz, ja strzelam, że ten temat nie jest po to by poprawić sobie samopoczucie, a po to by móc zobaczyć kto siedzi po drugiej stronie monitora, ale jako że nie jesteś faktycznie tak inteligentny jak próbujesz wszystkim pokazać widocznie nie dostrzegłeś tego ukrytego powołania w tym topicu :).

"Chcesz jeszcze popluć sobie jadem? Są peemy a nie ten topic, tyle w tym temacie."
Rozp*ierdalasz mnie na cząsteczki elementarne. Nie wiem czy jest sens się wypowiadać, bo mówienie do ciebie jest warte tyle co tłumaczenie ścianie do czego służy mikrofalówka, ale powiem ci tyle, że większego cwaniaka to ja nie widziałem. Wiem, że tacy jak ty lubią tego typu kłótnie, i zawsze muszą mieć ostatnie słowo (zupełnie jak mój pięcioletni brat), ale jeśli ty komuś wjeżdżasz na publicznym forum, nie licz na to, że ktoś będzie ci odpisywał prywatnie bo mimo wszystko jest to swego rodzaju upokorzenie. Więc jeśli ty do kogoś piszesz w temacie na forum - licz się z tym, że on też ci tam odpisze.

I pozwolę sobie wyrwać z kontekstu jedno zdanie:
"czego nie można powiedzieć o twoim toku rozumowania i argumentach jakie tworzy twój mglisty umysł"

Pomijając już to, że jego argumenty są o stokroć bardziej sensowne, pomijając to, że jego tok rozumowania wymija twój mózg o setki lat świetlnych, to wytłumacz mi proszę, co to jest w twoim mniemaniu "mglisty umysł"? Bo zauważyłem, że używasz pewnych sformułowań, żeby poczuć się (chyba) lepszy, zasłyszanych gdzieś, nie mam pojęcia gdzie, a nie bardzo wiesz co one w rzeczywistości mają oznaczać ;]

To tyle dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 23:55, Tyler_D napisał:

Więc twój ''argument'' w stylu "nie jesteś interesującą osobą" jest na poziomie przedszkola.

Podobnie jak twoje ironiczne zdanie "Mhm.. interesting. Very interesting"

Dnia 04.08.2010 o 23:55, Tyler_D napisał:

Nie, ja nie muszę sobie poprawiać samopoczucia, ego czy cholera wie czego przez wrzucanie tutaj swoich zdjęć, ani tym bardziej nie widzę potrzeby dowartościowywania się ujawnianiem swoich sweet foci

To jest właśnie oznaka strachu przed ujawnieniem się w sieci, bądź kompleksów ;))

Dnia 04.08.2010 o 23:55, Tyler_D napisał:

"normalnie aż się mi poprawiłeś humor takim ''argumentem'' z rzyci wziętym."

Mówisz o logicznym układaniu zdań. Bardzo logicznie ułożone zdanie, bardzo. Jestem pod nie lada wrażeniem :)

Dnia 04.08.2010 o 23:55, Tyler_D napisał:

"Nie pokazujesz swoich foci więc jesteś gupi nub". a przy takich tekstach normalnie wysiadam i chyba nie tylko ja mam z ciebie nieziemski ubaw.

Takiego zdania nikt tutaj nie wypowiedział. Jeżeli nie znasz definicji słowa ''cytat'' to proszę nie próbuj cytować.
Ludzie raczej wysiadają gdy czytają twoje argumenty i cytaty wyssane z palca.

Dnia 04.08.2010 o 23:55, Tyler_D napisał:

A co? Może żeby się o tobie wypowiedzieć muszę cie spotkać?

No raczej by pasowało, ale wiesz... z kimś takim jak ty to ja nie mam zamiaru się spotykać.

Dnia 04.08.2010 o 23:55, Tyler_D napisał:

Tematy dają jako takie rozeznanie co do danego usera więc jest to jak najbardziej uzasadnione czego nie można powiedzieć o twoim toku rozumowania i argumentach jakie tworzy twój mglisty umysł.

A tu... dowiedz się co to jest interpunkcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moje zdanie jest takie, że komuś się mocno nudzi.
Chociaż z drugiej strony aż mnie korci żeby dołączyć do "dyskusji"...

Bo gdy kłócę się w internecie, czuję że żyję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 02:09, Massa napisał:

To jest właśnie oznaka strachu przed ujawnieniem się w sieci, bądź kompleksów ;))

nie wołaj w lesie hop hop, bo cie dopadnie jaki chłop, a strachy duże mają oni i wielkie mają one oczy, ogromne owłosione i spocone oczy, które gniecione i kręcone dadzą impuls do penetracji posta.

Dnia 05.08.2010 o 02:09, Massa napisał:

A tu...

klops

Dnia 05.08.2010 o 02:09, Massa napisał:

dowiedz się co to jest interpunkcja.

normalnie linka dać to już niełaska ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz post do wszystkich uczestników i obserwatorów tej dyskusji. Skupcie się przede wszystkim wy, zwolennicy i przyjaciele Tylera_D.

Człowiek dodaje zdjęcie (w tym wypadku ja) w tym temacie, raczej nic dziwnego, bo właśnie po to powstał ten temat. Ja nawet niczego nie oczekiwałem, wrzuciłem to zdjęcie tak po prostu dla hecy. Jeżeli się komuś nie podoba, to pisze wprost lub nie odzywa się wcale. Tyler natomiast nie wiadomo z jakiego powodu, jedzie jednym zdaniem, które jest do bólu sarkastyczne, co jest oznaką chęci obrazy, znieważenia i sprowokowania mnie. Ja odpowiedziałem, mu jednym prostym zdaniem, podkreślam prostym zdaniem, to co o nim myślę, skoro on pośrednio zrobił to wcześniej, ale jak widać niektórzy, ba! większość z wyjątkiem benq20 nie potrafią wyczuć wylewającej się wprost ze zdania, złośliwej ironii. Nawet jeśli ją wyczuliście od razu, co trudne nie powinno być, to i tak jazda na Masse, bo "w końcu Tyler kumpel, trzeba mu pomóc, znam go dłużej... bla, bla"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, o, ja mam niezły pomysł. Co wy na to, żeby nawrócić ten temat na właściwy tor i wstawić jakieś zdjęcie? Rozładowałyby się emocje, a i wszystko do przodu by poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się