GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2010 o 09:33, Jackaloppe napisał:

O, o, ja mam niezły pomysł. Co wy na to, żeby nawrócić ten temat na właściwy tor i wstawić
jakieś zdjęcie? Rozładowałyby się emocje, a i wszystko do przodu by poszło.


Zamiast gadać - rób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geez ... takich wypocin jak powyżej - w szczególności niejakiego peanuta to już tutaj dawno nie widziałem. A teraz po kolei ...

Massa - tu nie ma żadnych moich kolegów, nikt nie został zwołany "bo trzeba zmieszać Massę z błotem za głupią fotke" - kto chciał to się dopisał - tak ludzie z którymi na forum żyję dobrze jak i nie. A że mieli podobne zdanie jak ja ... no cóż, sam widzisz że nie tylko ja mam takie a nie inne zdanie o tobie.

Nadal się nie dowiedziałem podobnie jak Graszcz co złego tudzież obraźliwego było w moim pierwszym komentarzu ale to wie już chyba tylko sam zainteresowany.

Posta orzeszka nie będę komentował bo to bicie leżącego więc sobie daruje.

Massa

>Podobnie jak twoje ironiczne zdanie "Mhm.. interesting. Very interesting"
Ojej ... tak cię to zabolało? Straszne. Ktoś śmiał w niezbyt pochlebny sposób się wypowiedzieć ... no normalnie tragedia.

>To jest właśnie oznaka strachu przed ujawnieniem się w sieci, bądź kompleksów ;))
Bzdurę miesiąca masz w kieszeni - bankowo.

Co do cytatu - wystarczy nieco pomyśleć by załapać o co chodzi ale rozumiem że to niektórych przerasta - zwłaszcza w wakacje.

>Tyler natomiast nie wiadomo z jakiego powodu, jedzie jednym zdaniem, które jest do bólu sarkastyczne, co >jest oznaką chęci obrazy, znieważenia i sprowokowania mnie.
Czego? Obrazy? Znieważenia? Wybacz ale pierdzielisz jak potłuczony ... wrzucasz coś do tego tematu - licz się z odpowiedziami i komentarzami - a to że odbierasz to jako obrazę ... no cóż, ja nic na to już nie poradzę.

Więc jak już mówiłem - jak wrzucasz jakąś fotę to licz na komentarze tak pochlebne jak i negatywne a nie wyjeżdżaj ze znieważeniem czy inną głupotą z byle powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Geez ... takich wypocin jak powyżej - w szczególności niejakiego peanuta to już tutaj dawno nie widziałem. A teraz po kolei ..."

"Posta orzeszka nie będę komentował bo to bicie leżącego więc sobie daruje."

Wypocin, nie wypocin, w gruncie rzeczy mam racje bo te twoje pseudo argumenty urojone w chorej głowie są nie tyle niedorzeczne co śmieszne. Jakbyś miał choć odrobinę jakiejś tam inteligencji zebrałbyś się w sobie i odpowiedział na mojego posta przynajmniej po części, ale widzę, że kłótnia 30 na 1 Massę to dla ciebie szczyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak to wygląda? Tak jakby Massa zawiadomił Cię, żebyś go zaczął bronić na forum, bo go niby znasz w realu. Wygląda to jeszcze tak, jakby pod tym kontem krył się Massa, ale to tylko moje zdanie w tej sprawie :P

Edit: No zgadłem, konto założone dziś, niektórzy to umieją kombinować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej chłopaki, chill ; d. Wiadomo jak takie "pyskówki" się kończą. 2 grupy będą się na siebie buczyć. Przyjdzie jeden z mordek i od degrada do bana, dla większości. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyglądać sobie może, a fakty są takie, że Massa pokazał mi temat i mówił, żebym przeczytał. No to przeczytałem i widząc te nieudolne próby Tylera_D wykreowania się na mózga forum i wcielenia ludzkiej inteligencji, i tą jego pewność w słowach (mimo że durnych i pozbawionych konkretów) jakby pozjadał wszystkie rozumy sam założyłem sobie konto i tak o odpisałem. A poza tym, wchodzę tu tylko po to, żeby uświadomić go w tym że jest idiotą, więc to co wy sobie myślicie na temat mojej osoby mi serdecznie zwisa. Co nie znaczy, że nikogo tu nie szanuję i nie będę starał się trzymać poziomu dyskusji bo nawet w takim miejscu nie wypada rzucać błotem i trzeba trzymać fason :D cześć

ps: czy jestem massą czy nie okaże się gdy wpadnie moderator i wszystkich po kolei ukara warnami, czy co tam wy tutaj macie, bo będzie wystarczyło, że sprawdzi sobie IP. Tym bardziej, że massa ma radiówke i nie może go zmieniać a ja mam zmienne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...), ale widzę, że kłótnia 30 na 1 Massę to dla ciebie szczyt.
Taa... 30... chyba cie trochę megalomania ponosi, ew. nie umiesz liczyć nawet na palcach :P W każdym razie kontakt z rzeczywistością rox ! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Kurde, właśnie mi uświadomiłeś, że jeszcze w tym roku gofrów nie jadłem... pytanie jak temu zaradzić, skoro żaden wypad nad morze się nie szykuje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 14:34, Budo napisał:

/.../

Kurde, właśnie mi uświadomiłeś, że jeszcze w tym roku gofrów nie jadłem... pytanie jak
temu zaradzić, skoro żaden wypad nad morze się nie szykuje ;]


Zostaje allegro ;P. Koleś sprzedaje kilogram gofrów (o.O) za 9,50 :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 14:34, Budo napisał:

/.../


A tam, gofra idzie znaleźć w praktycznie każdym mieście. Gorzej jest sprawić, aby smakował jak nad morzem.
Jednodniowa wycieczka nad morze po gofra? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 14:34, Budo napisał:

/.../

Kurde, właśnie mi uświadomiłeś, że jeszcze w tym roku gofrów nie jadłem... pytanie jak
temu zaradzić, skoro żaden wypad nad morze się nie szykuje ;]

Domowe gofry są zajefajne. Takie z frytkownicy. Graszcz poleca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2010 o 14:41, peanut1 napisał:

Jedyna prawidłowa odpowiedź na ten przesiąknięty głupotą do granic możliwości post to
ten link:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia

Na twoim miejscu podesłał bym link do hiperboli, ale widocznie sam wiesz lepiej... ;* Problem w tym, ze to wcale nie jest wyolbrzymienie, tylko zaślepienie. Nie dość, że proporcja obrońców do atakujących Massę jest zdecydowanie inna, to jeszcze znaleźli się (o zgrozo !) obrońcy Massy :0 I to w niemałej ilości... No ale pomachaj sobie jeszcze tym mieczykiem, z mojej strony EoT i sorry za off topic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 14:59, Jackaloppe napisał:

> /.../

A tam, gofra idzie znaleźć w praktycznie każdym mieście. Gorzej jest sprawić, aby smakował
jak nad morzem.
Jednodniowa wycieczka nad morze po gofra? :D


Ostatnio byłem na kolonii, nad morze mi wszyscy wpieprzali te gofry, czasem nawet po 10zł za sztukę (bita śmietana, truskawki, borówki itd na jednym gofrze), ale sam nie mogę znaleźć uroku tych słodyczy. Nie smakują mi za bardzo, chociaż gofrownicę mam w domu i jem regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 15:05, HunterO7 napisał:

Na twoim miejscu podesłał bym link do hiperboli, ale widocznie sam wiesz lepiej... ;*


No chyba masz troche racji - faktycznie wiem lepiej.

Dnia 05.08.2010 o 15:05, HunterO7 napisał:

Problem w tym, ze to wcale nie jest wyolbrzymienie, tylko zaślepienie. Nie dość, że proporcja
obrońców do atakujących Massę jest zdecydowanie inna, to jeszcze znaleźli się (o zgrozo
!) obrońcy Massy :0 I to w niemałej ilości...


Problem w tym, że osoby obiektywne przyznały rację Massa''ie (?), a koledzy Tylera naskoczyły na niego i wielcy bonzo bo jest ich więcej. Zaznaczam jeszcze, że obiektywna osoba była tutaj jedna, może dwie i poza mną nikt więcej po stronie Massy się nie wypowiada, bo pomimo tego, że ma rację i każdy z was dobrze wie, że Tyler bez potrzeby pojechał mu chamskim sarkazmem to jeszcze się teraz tego wypiera i zgrywa debila, to nikt tego na głos nie powie tylko będzie na siłę ciągnął tę dyskusję, bo przecież Tyler to mój funfel i musze mu pomóc :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 13:10, Perry_Cox napisał:

Wyglądasz jakbyś był u kresu swych sił ;)


A wiesz, że wtedy akurat byłem? :D
Wracałem znad morza, po pierwszej porządnej wyjazdowej kąpieli, więc nie było opcji, aby jakieś siły zostały. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...Tyler bez potrzeby pojechał mu chamskim sarkazmem ...

Mhm ... interesting. Very interesting.
Rzeczywiście bardzo chamskie. Jakby Tyler mi tak powiedział, to napisałbym do wszystkich osób z mojej szkoły, którzy mają internet, żeby mnie bronili, bo niektórzy sami nie umieją.

A żeby nie robić off-topa, to też przegryzłbym Gofra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się