GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2010 o 15:36, SongoX napisał:

Rzeczywiście bardzo chamskie. Jakby Tyler mi tak powiedział, to napisałbym do wszystkich
osób z mojej szkoły, którzy mają internet, żeby mnie bronili, bo niektórzy sami nie umieją.


No w tym przypadku jest to tzw gra w podchody, bo zamiast napisać wprost, że ma coś do Massy zaczął być ironiczny i prześmiewczy. Zresztą... ty tego nie zrozumiesz.

Dnia 05.08.2010 o 15:36, SongoX napisał:

A żeby nie robić off-topa, to też przegryzłbym Gofra :P


btw, faktycznie gofry to żaden offtop, w szczególności w temacie "zdjęcia forumowiczów" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że co poniektóre osoby zapomniały do czego służy ten temat, przypomnę: ten temat służy do wstawiania zdjęć forumowiczów oraz ich komentowania, natomiast nie służy do prowadzenia kłótni oraz pisania postów nie związanych bezpośrednio z tematem tego wątku.

Osoby, które dopuściły się złamania regulaminu oraz prowadziły między sobą wojnę dostaną odpowiednie nagrody, zatem co następuje:

peanut1 - Pan chyba trochę przesadził, nie dość, że używasz słów wulgarnych (przypominam, że słowo wulgarne w którym została jedna litera ocenzurowana, jest nadal słowem wulgarnym), ponad to widzę, że konto zostało założone w jednym celu, dlatego otrzymujesz degrad -2, informuję również, że jeśli jeszcze raz zobaczę, że piszesz posty w takim stylu to pożegnamy się (dostaniesz bana).

SongoX - Ale odpisywanie na posta, który narusza regulamin jest również łamaniem ów regulaminu, zatem ostrzeżenie za spam.

HunterO7 - Dołączenie się do tej wojenki słownej nie jest najlepszym pomysłem, dlatego otrzymujesz ostrzeżenie za spam.

Jakli - od uciszania są moderatorzy, jeśli nie masz nic wnoszącego do tematu wątku nie pisz nic, zatem ostrzeżenie za spam.

Dymolion - To nie jest temat przeznaczony do wrzucania takich obrazków, zatem ostrzeżenie za spam.

Tyler_D - Ja rozumiem, że bronisz swojego zdania i doceniam to, ale forum nie jest miejscem do prowadzenia takich wojenek, karany już byłeś, ostrzeżenia miałeś zatem degrad-1 za spam, oraz prowadzenie niepotrzebnej kłótni.

Budep - Jeśli musisz już dodać posta to zrób to ale by był na temat, zatem ostrzeżenie

Jackaloppe - Jeśli chcesz zachęcić by ktoś wrócił do pisania na temat zrób to pierwszy, zatem ostrzeżenie za spam.

gogowitczak - ostrzeżenie za spam.

Massa - Jeśli ktoś ciebie prowokuje to nie daj się sprowokować, zatem ostrzeżenie za spam, oraz prowadzenie kłótni, która w sumie nie prowadzi do niczego dobrego.

deusER4 - Jeśli nie masz nic ciekawego dotyczącego tematu wątku do powiedzenie to lepiej nic nie mów, za spam otrzymujesz ostrzeżenie

Rumcajsev - Kłótnia nie jest dobrą sprawą, ostrzeżenie za spam

Perry_Cox - Za spam oraz dołączenie do tej kłótni otrzymujesz ostrzeżenie

Graszcz - Za dołączenie do tej kłótni, ostrzeżenie

benq20 - Proszę, nie zastępuj tutaj moderatora, jeśli chcesz już pomóc to wyślij formularz, tym razem ostrzeżenie za spam.

Dexter_McAaron - Proszę nie dołączać do kłótni, która jedynie szkodzi... ostrzeżenie za spam.

Zareagowałem na wszystkie posty, które nie miały związku z tym wątkiem, przynajmniej się postarałem. Przepraszam, że post dopiero teraz gdyż wcześniej mi nie dodało i musiałem zaczynać od zera.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2010 o 21:18, Jackaloppe napisał:

Czego akurat dziś wybrałeś się na spacer z flagą? :)

też lubię sobie czasami wyskoczyć pospacerować z flagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 21:15, Perry_Cox napisał:

Najpierw krzyż, teraz flaga. Wstydziłbyś się!


Wstydziłbyś się? Czego miałby się wstydzić? To, że jest polakiem? To, że z dumą pokazuje kim jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem jedno. Po przeczytaniu kilkudziesięciu postów i całej tej kłótni... dalej nie wiem o co poszło i na czym polegało. Tak więc w sumie ten cały rejdż był bezsensowny. Jeden napisał, drugi odpisał, do pociągu dopięły się kolejne wagony i tak powstała mała wojenka. Bezsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ech, jak nie ma emotki, to już pełna powaga. Oczywiście, że żartowałem. Chodziło mi o to, że najpierw krzyż podpierdzielił (ten [nie]sławny), a teraz flagę. Trochę dystansu Polacy. Srsly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 21:18, Jackaloppe napisał:

> /.../

Czego akurat dziś wybrałeś się na spacer z flagą? :)


Miałem zamysł sesji o takiej tematyce, jednakże ta zakończyła się po paru pierwszych zdjęciach z powodu sprzeczki między osobami biorącymi w niej udział -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 21:06, ArkStorm napisał:

Dawno nic nie dawałem, foto z dzisiejszej "sesji" ...

ArkStorm


Hyym czy wygląd, ala skin zamierzony ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 23:21, YoungCezar napisał:

no właśnie. bardzo mi na skina to wygląda. nie podoba mi się, sorry. nie musze chyba
tłumaczyc dlaczego nie podoba mi sie ubior i wygląda a''la skinhead.


E no bez przesady. "Szata nie czyni człowieka" tak? Póki ArkStorm jest tolerancyjny i nie bawi się w nazioli ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 23:25, Jakli napisał:

> no właśnie. bardzo mi na skina to wygląda. nie podoba mi się, sorry. nie musze chyba

> tłumaczyc dlaczego nie podoba mi sie ubior i wygląda a''la skinhead.

E no bez przesady. "Szata nie czyni człowieka" tak? Póki ArkStorm jest tolerancyjny
i nie bawi się w nazioli ;].


skąd wiesz ze jest tolerancyjny i w co sie bawi?:) po prostu napisałem ze nie podoba mi sie zdjęcie w takim klimacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się