GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2006 o 19:43, olki77 napisał:

Budyn popraw sobie obra bo masz krzywo :P


To nie jest żaden ogr (ani tym bardziej obr :)) tylko goblin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 19:31, Budyn napisał:

Zrobione dosłownie przed chwilą


Trained Orgg na czole bardzo Ci pasuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 18:31, Piter Fersin napisał:

> żałuję tylko, że w przeddzień się ogoliłem :]

wincnet masz taka fryzure na codzien czy tylko do zdjecia bo zaczepsicie wygladasz :D


do zdjęcia tylko:D, normalnie mam jedną kitę z tyłu, albo rozpuszczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 19:31, Budyn napisał:

Zrobione dosłownie przed chwilą


Kolejny fan magicka ja w to gralem troche talia wdna ale sszybko mis ie znudzilo (talia oparta na speelach i wizzardach:( a nawe juz chyba nie pamoetma jak sie w toto gralo:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DEViANCE

To teraz ja i mój parkour ;) Niedługo pokażę nasz filmik :D Parę osób z forum już go widziało, ale muszę go jeszcze "podrasować"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2006 o 18:29, DEViANCE napisał:

To teraz ja i mój parkour ;) Niedługo pokażę nasz filmik :D Parę osób z forum już go widziało, ale muszę go jeszcze >"podrasować"


Ćwiczycie coś takiego jak Yamakishi (czy jak im tam...)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2006 o 20:58, Abi Dalzim napisał:

Ćwiczycie coś takiego jak Yamakishi (czy jak im tam...)?


Yamakashi to był pierwszy film gdzie był pokazany parkour. Tak coś takiego, choć lepiej to chyba wygląda na filmie 13 Dzielnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponury rzniwiaż

To ja tez dam cos swiezszego 1: Zrobione przed chwila k700i na nim moja szanowna facjata na dugim moj pieesk rasy coli ma 13 lat i wabi sie ,,szach''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 18:28, Ponury rzniwiaż napisał:

To ja tez dam cos swiezszego 1: Zrobione przed chwila k700i na nim moja szanowna facjata na
dugim moj pieesk rasy coli ma 13 lat i wabi sie ,,szach''''


He, coś ciemno u Ciebie :P
A pies fajowy, tylko wyszczotkuj go czasem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol! Faktycznie, psa by sie przydało wyszczotkować, a może i wykąpać. ;-D
Ale w sumie fajnie wygląda - taki kłebek kłaków na czterech łapach. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 18:28, Ponury rzniwiaż napisał:

To ja tez dam cos swiezszego 1: Zrobione przed chwila k700i na nim moja szanowna facjata na
dugim moj pieesk rasy coli ma 13 lat i wabi sie ,,szach''''


No mój Boże! Ten pies wygląda jakby przed chwilką wpadł pod ciężarówke;) A potem bawił się w błocie..:) A o szczotkowaniu to ja nie wspomne.. Na nim powinno pisać "Kompanie Zalecane" ;) Wstyd:) a ja mam takiego ślicznego pieska:)

Ps. Twoje zdjęcie takie ciemne.. Czyżby jaki pan taki pies?:) :P joke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje ,czy ten pies ma skrzeżowane przednie łapy - to by znaczyło ,że nie tylko jego sierść jest zwichrowana ,ale cały pies jeat po jakiś ciężkich przejściach i nie może na własnych nogach ( łapach ) ustać . Terrible , just terrible ... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerość ludzi nie zna granic :D:D. Chciałbym zobaczyć mine Ponurego jak bedzie czytał wasze posty...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce coś milszego to niech zadba o pieska:) biedak wygląda jakby wypił 0.5 litra Vodki:) hihi;) i spał pod rynną;) Ale i tak najbardziej ciekawi zdjęcie samego właściciela:) Który tak jakby sieukrywał.. Może ma co ukrywać?:) Może podobny do pieska lub piesek do pana?:) Hihi:) oczywiście to żarcik.. Bo jeszcze ponury stanie sięjeszcze bardziej ponury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 19:55, tread71 napisał:

Czy mi się wydaje ,czy ten pies ma skrzeżowane przednie łapy - to by znaczyło ,że nie tylko
jego sierść jest zwichrowana ,ale cały pies jeat po jakiś ciężkich przejściach i nie może na
własnych nogach ( łapach ) ustać . Terrible , just terrible ... ;]
Czy mi się wydaje ,czy ten pies ma skrzeżowane przednie łapy - to by znaczyło ,że nie tylko
jego sierść jest zwichrowana ,ale cały pies jeat po jakiś ciężkich przejściach i nie może na
własnych nogach ( łapach ) ustać . Terrible , just terrible ... ;]


Skrzyzowae bo bał sie komy klaki bo stary niemyty bo na dworze zreszta i tak to nie tyle moj pies co moej siory:)

Stwór-> Zdjęcie ciemne i ponure jak sam ponury po drugie wiesz ja akurat mam swira na punkcie czystosci swego ciala potrafie sie pare razy dziennie myc jak mi co ss nie spasuje wiec zluzuj :)
Po drugie psa trzymanego na dworze nie powinno sie za czest kompac.
Po ostatnie do pieska mego przychodzi leguralnie weterynarz uwierzcie jemu nic nie jest:)) Jest sstary wy;enaly i jedzie mu z pyska ale to i tak moj pies :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 20:14, Stwór napisał:

Chce coś milszego to niech zadba o pieska:) biedak wygląda jakby wypił 0.5 litra Vodki:) hihi;)
i spał pod rynną;) Ale i tak najbardziej ciekawi zdjęcie samego właściciela:) Który tak jakby
sieukrywał.. Może ma co ukrywać?:) Może podobny do pieska lub piesek do pana?:) Hihi:) oczywiście
to żarcik.. Bo jeszcze ponury stanie sięjeszcze bardziej ponury:)



Jezyk to ty ciety masz a z ponurego bardziej ponurego nie da sie zrobic:) Pozatym moj tata kiedys jak szachu byl jescze maluutki (nie mial 13 lat a wiekszosc coli umiera po 12) dolal mu butelke likeru jajecznego po pijaku wiec recze ci pijany pies tak nie wyg;ada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się