GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 14.02.2008 o 09:10, Mroczny Rev napisał:

:P W sumie niedawno dawałem zdjęcia, ale trochę się od tamtego czasu zmieniłem. Ciekawe
czy ktoś zauważy :D

O żesz... Ja ostatnio popełniłem coś takiego w maju 2006. Już nigdy więcej! Ale... wrócisz do długich piór, prawda? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 16:54, Azreix napisał:

O żesz... Ja ostatnio popełniłem coś takiego w maju 2006. Już nigdy więcej! Ale... wrócisz
do długich piór, prawda? xD


Na obecną chwilę myślę, że raczej nie. Teraz wygodniej, nie trzeba codziennie myć, a i ładniej mi podobno. Tylko dwa lata zapuszczałem, więc nie za długo się nimi cieszyłem, wcześniej zawsze w krótkich chodziłem. Jakiś czas temu się zacząłem zastanawiać nad ścięciem, w końcu się zdecydowałem i zostałem łysym człowiekm. Najwyżej jak będę wydawał płytę to zapuszcze, żeby na sesji zdjęciowej ładnie wyglądać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SadraX
1. Tak, kiedyś miałem krótkie włosy. Ba! Nawet byłem łysy, jednakże nie mam żadnego zdjęcia z tamtego okresu. Fotę wsadzam z dedykacją dla Sepha albowiem...
"Sephirath (15-02-2008 12:52)
Sad
Sephirath (15-02-2008 12:52)
TY łysy?"
Jak widzicie obok mnie siedzi Zbigniew, przyjaciel od zawsze (może dam kiedyś zdjęcie na dowód).
2. Teraźniejszość. Cfaniak werszyn. Bawiłem się filtrami i przy okazji się ogoliłem, dobra rzecz ten fotoszop.

Miłych orgazmów.

20080217180528

20080217180604

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2008 o 18:07, SadraX napisał:

Miłych orgazmów.


wooohooo!

ten cfaniak z prawej przypomina mi postać z jakiejś mangi... ale którą? pamięć już nie ta, płata figle co i rusz, więc przypomnieć sobie trudno... cóż, będziemy dalej żyć w błogiej nieświadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 22:04, Azrathel napisał:

ten cfaniak z prawej przypomina mi postać z jakiejś mangi... ale którą?


Keitarou z Love Hina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 18:07, SadraX napisał:

Miłych orgazmów.


wooot LoL!! xD. Omg... n/c. :P Lepiej weź te włosy w kucyk ;P. Azra zresztą też by mógł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 22:11, Everial napisał:

wooot LoL!! xD. Omg... n/c. :P Lepiej weź te włosy w kucyk ;P. Azra zresztą też by mógł
:P


co Azra, co Azra... ciągle Azra i Azra... od moich włosów Ci wara, nikt poza mną nie może ich dotykać (no, może z wyjątkiem jednej osoby). mają paskudny zwyczaj łamania nożyczek i grzebieni, trza używać azbestowych rękawic, jak próbuje się je rozczesać... kucyk nie wchodzi więc w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, jeszcze te różowe okularki i git :P. A z moimi włosami też tylko jedna osoba może robić co chce ^^ :P. Poza tym używa się tak skomplikowanego sprzętu jak szczotka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 22:17, Everial napisał:

Ta, jeszcze te różowe okularki i git :P.

to był impuls... taka zbrodnia w afekcie, tylko bardziej opłakana w skutkach... ;]

Dnia 17.02.2008 o 22:17, Everial napisał:

Poza tym używa się tak skomplikowanego sprzętu jak szczotka :P

ta, najlepsze byłyby grabie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 22:38, Artvr 4 napisał:

ARTVR 4


zeby niebylo ze niemam fot :P

Zapraszam na sajta ----->Opis gry the Prison

Fajna fota , ja też czesto sobie robie czarno białe , jak dla mnie najlepszy efekt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 22:38, Artvr 4 napisał:


Zapraszam na sajta ----->Opis gry the Prison


Fotka spoko, i racja że najlepiej wychodzą czarno-białe fotki:)
Swoją drogą nie wolno reklamować gramsajtów na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 22:11, Everial napisał:

Lepiej weź te włosy w kucyk ;P.

To był żart? Niesmaczny... ;P
Jak znajdę odpowiednie zdjęcie ze Zbigniewem i uda mi się je przenieść na ekran monitora to dopiero będzie śmichowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 09:10, Mroczny Rev napisał:

Mroczny Rev

Ostatnio były głosy, że z gitarą ciekawsze, więc dzisiaj gitara na pierwszym planie
:P W sumie niedawno dawałem zdjęcia, ale trochę się od tamtego czasu zmieniłem. Ciekawe
czy ktoś zauważy :D


też swego czasu grałem na basie..teraz podpiera szafke i kurzy sie jak diabli.. ale czasem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 22:38, Artvr 4 napisał:

ARTVR 4


zeby niebylo ze niemam fot :P

Zapraszam na sajta ----->Opis gry the Prison

Hehe przypominasz mi mojego kuzyna :P... Witamy wsrod gramowiczow (wniskujac po randze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 18:07, deuser napisał:

też swego czasu grałem na basie..teraz podpiera szafke i kurzy sie jak diabli.. ale czasem


Ja narazie nie mam zamiaru rezygnować, gram dużo, może nawet więcej niż kiedyś. Mam nadzieję, że kiedyś będę mógł sobie zarobić graniem na życie, dlatego teraz poświęcam na to sporo czasu. A co za sprzęt podpiera twoją szafke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 19:28, Mroczny Rev napisał:

> Ja narazie nie mam zamiaru rezygnować, gram dużo, może nawet więcej niż kiedyś. Mam
nadzieję, że kiedyś będę mógł sobie zarobić graniem na życie, dlatego teraz poświęcam
na to sporo czasu. A co za sprzęt podpiera twoją szafke?


teraz mam ponad 20-letni polski no name, nie wiem co to jest, jakieś 12 lat temu jak grałem miałem lecz sprzedałem ( trudny okres w życiu ;) Fendera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się