Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Screeny z czwartego Gothica fałszywe

72 postów w tym temacie

Wcale się nie dziwię, że nie sprecyzowali na co ta gra powstaje. Po prostu jeszcze nie wiedzą jak się będzie nazywał sprzęt na który to wypuszczą, bo znając wymagania G3, to jego następca będzie wymagał potwora, o jakim fantaści jeszcze nie marzą nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renor Mirshann

Pierwsze screeny z Gothica 4, które krążą po sieci, to fałszywki i nie mają nic wspólnego z grą - twierdzi JoWooD, wydawca serii. Przekonuje, że grafika tworzonej przez studio Spellbound kontynuacji tej znanej i lubianej RPG-owej serii będzie na znacznie wyższym poziomie.

Przeczytaj cały tekst "Screeny z czwartego Gothica fałszywe" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż się boję pomyśleć jaki sprzęt będzie wymagany na zalecane albo dla max. detali: 8)
Mam chociaż nadzieję że 4 złączone GeForce''y 9900 podołają temu zadaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za bezsens... Pierwszy (właściwie też i drugi) Gothic miał słabą, nawet jak na tamte czasy, grafikę. Mimo to było grą wielką i wspaniałą. Piranie postanowiły w III części postawić na grafikę. I na czym się to skończyło? Na wielkiej kupie żalu... Spellbound powinno wyciągnąć wnioski i bardziej niż na grafikę, stawiać na grywalność i fabułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ile ramu szykować? 32GB? Wystarczy żeby uruchomić? Nawet nie zamierzam kupować tej gry jak wyjdzie... No chyba że będzie miała pozytywne opinie i realne wymagania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy o tych wymaganiach? Gra będzie na nowym silniku i robiona przez innych ludzi, optymalizacja z GIII już nie może być bardziej skopana tym bardziej, że ci ze Spellbound to nie programowe "amatory" jak PB (z całym szacunkiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 11:35, Czapelo napisał:

Wcale się nie dziwię, że nie sprecyzowali na co ta gra powstaje. Po prostu jeszcze nie wiedzą
jak się będzie nazywał sprzęt na który to wypuszczą, bo znając wymagania G3, to jego następca
będzie wymagał potwora, o jakim fantaści jeszcze nie marzą nawet :)


A co ma jedno do drugiego? Sprzętu tyle wymagał bo zły silnik był gry i tyle. Inne firmy robią o wiele lepsze silniczki a wymagania jakoś mniejsze. Jeśli robi to inna firma to właśnie są szanse że w tej materii nie spartolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DO: Xargo16

No właśnie, będzie robiona przez innych ludzi.... a teraz spójż na to przez kogo i poszukaj w internecie co do tej pory zrobili. I co? Jak oni przy swoim dorobku dobrze zoptymalizują silnik to będzie niemalże cud. Co do grywalności tego tytułu w ich wykonaniu można też mieć wątpliwości, ale pożyjemy, zobaczymy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jasne już widzę tą lepszą grafikę. nawet jak nie bedzie najlepsza to gra i tak będzie cięła bo panowie chyba niezbyt znają się na optymalizacji silnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię Gothica i z chęcią sobie zagram w jego 4 część, kto go robi to tak naprawdę mnie nie rusza, ważne aby ruszył na moim nowym kompie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaką grafikę będzie miał Gothic 4!!
Ja te zdjęcie jest zdanie twórcy gorsze niż prawdziwa grafika z Gothic 4!!


Nie mogę sie doczekać!!

Pozdrawia,!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te fałszywe screeny z zapowiedzią grafiki G4 całkiem mi się podobają :D ale jak grafika będzie jeszcze lepsza i to lepsza od "Crytek 2.0 engine" to aż strach się bać jakie wymagania sprzętowe będą :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować