Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy rekord Brytyjczyków

27 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2007 o 15:32, szypek26 napisał:

no dobra, ale co w tym takiego fajnego? :P angole kupują dużo gier, polacy mało. tylko ile
ich piracą... ;/


Taa w ramach poprawienia statystyk, każdy niech kupi po dziesięć gier. Pasuje? xP Polacy będą kupować więcej gier gdy pensje się zwiększą. Logiczne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 15:38, Marko Pele napisał:

Taa w ramach poprawienia statystyk, każdy niech kupi po dziesięć gier. Pasuje? xP Polacy będą
kupować więcej gier gdy pensje się zwiększą. Logiczne? :)


a czy ja mówię, że to źle, że mało kupujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 15:38, Marko Pele napisał:

> no dobra, ale co w tym takiego fajnego? :P angole kupują dużo gier, polacy mało. tylko
ile
> ich piracą... ;/

Taa w ramach poprawienia statystyk, każdy niech kupi po dziesięć gier. Pasuje? xP Polacy będą
kupować więcej gier gdy pensje się zwiększą. Logiczne? :)


Nie, Polacy przesyaną piracić dopiero wtedy, jak zrozumieją że to pier...ne złodziejstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 16:11, MaZZeo napisał:

Nie, Polacy przesyaną piracić dopiero wtedy, jak zrozumieją że to pier...ne złodziejstwo.


Na to to my sobie jeszcze poczekamy. Nie sądzę żeby w najbliższym czasie to nastąpiło

A skoro Brytyjczycy mają kasę to kupują. Z drugiej strony czy potrzebne są nam te rekordy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Polsce wirtualna rozrywka jest traktowana coraz bardziej poważnie, więc mam nadzieję, że i my, Polacy pobijemy jeden taki rekord. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 15:32, szypek26 napisał:

no dobra, ale co w tym takiego fajnego? :P angole kupują dużo gier, polacy mało. tylko ile
ich piracą... ;/


angole też piracą i to wcale nie mało, ale kupują dużo oryginałów przez co pirawctwo jest niewielkie (patrząc do ilości sprzedanych oryginałów) .


Tymczasem w Polsce może osiągniemy niedługo pułap 1mln sprzedanych gier .. eh marzenia

Dnia 20.12.2007 o 15:32, szypek26 napisał:

> Nie, Polacy przesyaną piracić dopiero wtedy, jak zrozumieją że to pier...ne złodziejstwo.


Na to to my sobie jeszcze poczekamy. Nie sądzę żeby w najbliższym czasie to nastąpiło

A skoro Brytyjczycy mają kasę to kupują. Z drugiej strony czy potrzebne są nam te rekordy??


niestety w polsce każdy piraci bo każdy udaje, że to drogie, jak udowdnił mój znajomy wcale nie jest to tak drogie, sam po rozpoczęciu pracy nakupowałem oryginałów jak głupi i mam ich kilkadziesiąt (z pisemami to ponad chyba 200) ... niestety duża część piractwa do młodzież, żal im wydać kieszonkowego na grę skoro sobie mogą ściągnąć, zwłaszcza, że ścąganie jest "cool/jazzy/trendy" (itp) w kręgach (i było za moich szkolnych czasów :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 17:26, SHADOW-XIII napisał:

angole też piracą i to wcale nie mało, ale kupują dużo oryginałów przez co pirawctwo jest niewielkie
(patrząc do ilości sprzedanych oryginałów) .

zawsze myślałem, że problem piractwa na zachodzie jest zdecydowanie mniejszy [albo i nie istnieje] niż w Polsce. jak widać - myliłem się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 18:31, szypek26 napisał:

> angole też piracą i to wcale nie mało, ale kupują dużo oryginałów przez co pirawctwo jest
niewielkie
> (patrząc do ilości sprzedanych oryginałów) .
zawsze myślałem, że problem piractwa na zachodzie jest zdecydowanie mniejszy [albo i nie istnieje]
niż w Polsce. jak widać - myliłem się :P


to zależy, jeśli chodzi o gry PC to jest trochę większe, ale konsole, zwłaszcza te, które wymagają modyfikacji sprzętowej to już dla zaawansowanych, a w Anglii większość graczy to amatorzy :P ... raz grę przejdą i ląduje w używkach lub piwnicy

ps. we Francji (niby Zachód) piractwo jest jeszcze większe, prawie porównywalne z Polskim, gdyż do tej pory użytkowniy byli nietykalni dla zagranicznych firm (i ściąganie, a nawet udotępinanie nie było zabronione prawem), teraz coś tam się zmienia (mają odłączać od internetu osoby, które piracą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 19:12, SHADOW-XIII napisał:

to zależy, jeśli chodzi o gry PC to jest trochę większe, ale konsole, zwłaszcza te, które wymagają
modyfikacji sprzętowej to już dla zaawansowanych, a w Anglii większość graczy to amatorzy :P
... raz grę przejdą i ląduje w używkach lub piwnicy

ha... cieniasy xP Polak potrafi xD

Dnia 20.12.2007 o 19:12, SHADOW-XIII napisał:

ps. we Francji (niby Zachód) piractwo jest jeszcze większe, prawie porównywalne z Polskim,
gdyż do tej pory użytkowniy byli nietykalni dla zagranicznych firm (i ściąganie, a nawet udotępinanie
nie było zabronione prawem), teraz coś tam się zmienia (mają odłączać od internetu osoby, które
piracą)

no popatrz... znam Francuza i nawet o tym nie wiedziałem. musze z nim o tym po-parlać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się że sprzedaż jest tak dobra, w końcu święta i trzeba gry kupować :D Jak na samą Anglię to dużo, ciekawe jak w innych krajach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować