Zaloguj się, aby obserwować  
mesiu59

Half-Life vs. Unreal vs. Quake

55 postów w tym temacie

W kategorii fabuła wygrywa Half-Life
W kategorii grywalność - Unreal
W kategorii nie-podoba-mi-się wygrywa kwak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 17:36, M1k3 napisał:

W kategorii nie-podoba-mi-się wygrywa kwak

No właśnie, Quake, oprócz grafiki nie ma chyba w tej grze nic ciekawego ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 17:41, mesiu59 napisał:

> W kategorii nie-podoba-mi-się wygrywa kwak
No właśnie, Quake, oprócz grafiki nie ma chyba w tej grze nic ciekawego ;>.


A to czemu ;)??Mnie jakoś wciągnął Quake jak grałem i mogę powiedzieć ,że to jest moim zadaniem jedna z lepszych gier sieciowych (z kumplami się świetnie w to grało xD).
Half-Life...szczerze powiem ,że tylko grałem w mod''a HL...czyli CS''a xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wszystkich tych trzech gier wybrał bym jednak Unreala ale ledwo wygrał z quakiem, half life daleko daleko na dnie. Po pierwsze w unrealu są dwa tryby strzału w porównaniu do quaka. W dwóch jest multi a w half lifie go nie ma co owocuje pozostaniem na dnie mojego rankingu, ale w singlu jest lepszy od wszystkich trzech, choć Far Cry nie pokona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Half_Life i tylko halflife, za całokształt. Quake to zwykła napierdzialanka z potforami, Unreal podobno miał jaś ciekawa fabułę, ale jakoś mi nie podszedł, graficznie swego czasu też wyglądał konkretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 18:07, Dominik000 napisał:

Z wszystkich tych trzech gier wybrał bym jednak Unreala ale ledwo wygrał z quakiem, half
life daleko daleko na dnie.
Po pierwsze w unrealu są dwa tryby strzału w porównaniu do
quaka. W dwóch jest multi a w half lifie go nie ma co owocuje pozostaniem na dnie mojego rankingu,
ale w singlu jest lepszy od wszystkich trzech, choć Far Cry nie pokona.


W half life pewne bronei takze miały dwie opcje strzelania. Do tego multi tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Half-Lifie nie ma multi? Aha, to ciekawe. Ja z tej trójki zdecydowanie wybrałbym właśnie Half-Life''a: znakomita fabuła (zwłaszcza w I),której nawet nie ma co porównywać z Unrealem i Quakem,poza tym grafika,fizyka,grywalność. Wszystko cud-miód i orzeszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 18:13, mati285 napisał:

W Half-Lifie nie ma multi? Aha, to ciekawe. Ja z tej trójki zdecydowanie wybrałbym właśnie
Half-Life''a: znakomita fabuła (zwłaszcza w I),której nawet nie ma co porównywać z Unrealem
i Quakem,poza tym grafika,fizyka,grywalność. Wszystko cud-miód i orzeszki ;)

Half-Life miał świetną fabułe, Unreal też bardzo fajną, ale fabuła w kwakach to żenada ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 18:13, mati285 napisał:

W Half-Lifie nie ma multi? Aha, to ciekawe. Ja z tej trójki zdecydowanie wybrałbym właśnie
Half-Life''a: znakomita fabuła (zwłaszcza w I),której nawet nie ma co porównywać z Unrealem
i Quakem,poza tym grafika,fizyka,grywalność. Wszystko cud-miód i orzeszki ;)

Dodra. Nie wiedziałem, że w Half Lifie jest multi. Co do fabuły to mnie to g... obchodzi bo to nie wpływa na grywalność, patrzę na fabułę jako dodatek. Fiza misi być porządna, u mnie grafika w ocenie nie gra większej roli choć wiadomo że nie mogą z postaci być prostokąty bo to już odrzuca od jej zagrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 18:31, Dominik000 napisał:

Dodra. Nie wiedziałem, że w Half Lifie jest multi. Co do fabuły to mnie to g... obchodzi bo
to nie wpływa na grywalność, patrzę na fabułę jako dodatek. Fiza misi być porządna, u mnie
grafika w ocenie nie gra większej roli choć wiadomo że nie mogą z postaci być prostokąty bo
to już odrzuca od jej zagrania.

LOL. Fabuła nie wpływa na grywalność xD. No, tak mamy nowe pokolenie graczy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 18:40, mesiu59 napisał:

> Dodra. Nie wiedziałem, że w Half Lifie jest multi. Co do fabuły to mnie to g... obchodzi
bo
> to nie wpływa na grywalność, patrzę na fabułę jako dodatek. Fiza misi być porządna, u
mnie
> grafika w ocenie nie gra większej roli choć wiadomo że nie mogą z postaci być prostokąty
bo
> to już odrzuca od jej zagrania.
LOL. Fabuła nie wpływa na grywalność xD. No, tak mamy nowe pokolenie graczy ;/

Dla mnie nie ważne jest co główny bohater powie w filmiku przerywnikowym tylko dynamika, fizyka i jej urozmaicenie, czyli dużo opcji, broni, przeciwników. Tu akurat podałem rzeczy z gry FPS. Na przykład nowy NFS jest bardzo urozmaicony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 18:53, Dominik000 napisał:

Dla mnie nie ważne jest co główny bohater powie w filmiku przerywnikowym tylko dynamika, fizyka
i jej urozmaicenie, czyli dużo opcji, broni, przeciwników. Tu akurat podałem rzeczy z gry FPS.
Na przykład nowy NFS jest bardzo urozmaicony.


I tak Crysis miażdży Baldursy, Herosów i Gothica... bo brawo ale wiesz co?
Jakoś mnie interesuje "co główny bohater powie w filmiku przerywnikowym" bo fabuła to podstawa każdej gry, z kiepską fabułą mamy tylko interaktywnego benchmarka.
Ja ci proponuje zrobić mapke w Crysisie z 200 Koreańczykami, wszystkimi broniami i kilka domków tam wsadzić.. będzie wszytko co w grach cenisz, dużo przeciwników, broni, dynamika i fizyka.
Po twoim opisie przychodzi mi na myśl Serious sam.. kiepska fabuła ale za to prujesz z różnych giwer w setki.. wróć.. tysiące przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 17:25, mesiu59 napisał:

3 legendarne serie. Którą najbardziej cenicie, a którą najmniej i za co?? :>

Z tych pierwszych gier jakie mnie wciagły najbardziej to seria gier Quake głównie 3. Następnie Unreal Tournament któreg grywałem głównie raz na jakiś czas. co do HL singla sie fabuła bdb :)(jeszcze w ep2 nie grałem musze to nadrobić... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 19:21, gpodoba napisał:

:)(jeszcze w ep2 nie grałem musze to nadrobić... )

Ja ostatnio HL1;Source przeszedłem, teraz przechodze HL2, a potem będe Epizody przechodził :>. HL1 to już chyba z 15 razy przeszedłem w życiu :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 18:53, Dominik000 napisał:

> > Dodra. Nie wiedziałem, że w Half Lifie jest multi. Co do fabuły to mnie to g... obchodzi

> bo
> > to nie wpływa na grywalność, patrzę na fabułę jako dodatek. Fiza misi być porządna,
u
> mnie
> > grafika w ocenie nie gra większej roli choć wiadomo że nie mogą z postaci być prostokąty

> bo
> > to już odrzuca od jej zagrania.
> LOL. Fabuła nie wpływa na grywalność xD. No, tak mamy nowe pokolenie graczy ;/
Dla mnie nie ważne jest co główny bohater powie w filmiku przerywnikowym tylko dynamika, fizyka
i jej urozmaicenie, czyli dużo opcji, broni, przeciwników. Tu akurat podałem rzeczy z gry FPS.
Na przykład nowy NFS jest bardzo urozmaicony.


Fabuła jako dodatek nie wpływający na grywalność? Stary, gry bez fabuły najczęściej lądują u mnie w koszu, co to za gra w której mam iść przed siebie, wybić kilkaset wrogów i zaliczyć kolejny podobny do poprzedniego poziom, po grach, nawet fpsach oczekuje czegoś znacznie ambitniejszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 20:25, Marcin321 napisał:

> > > Dodra. Nie wiedziałem, że w Half Lifie jest multi. Co do fabuły to mnie to g...
obchodzi
>
> > bo
> > > to nie wpływa na grywalność, patrzę na fabułę jako dodatek. Fiza misi być porządna,

> u
> > mnie
> > > grafika w ocenie nie gra większej roli choć wiadomo że nie mogą z postaci być
prostokąty
>
> > bo
> > > to już odrzuca od jej zagrania.
> > LOL. Fabuła nie wpływa na grywalność xD. No, tak mamy nowe pokolenie graczy ;/
> Dla mnie nie ważne jest co główny bohater powie w filmiku przerywnikowym tylko dynamika,
fizyka
> i jej urozmaicenie, czyli dużo opcji, broni, przeciwników. Tu akurat podałem rzeczy z
gry FPS.
> Na przykład nowy NFS jest bardzo urozmaicony.

Fabuła jako dodatek nie wpływający na grywalność? Stary, gry bez fabuły najczęściej lądują
u mnie w koszu, co to za gra w której mam iść przed siebie, wybić kilkaset wrogów i zaliczyć
kolejny podobny do poprzedniego poziom, po grach, nawet fpsach oczekuje czegoś znacznie ambitniejszego
:)

Ja jak chcę fabułę to odlądam film. Far Cry, grałeś? Koleś wywalił się na motorówce wszedł na wyspę pęłną labolatoriów z trigenam, pod koniec gry jego koleżanka umierała i to koniec fabuły, a gra najlepsza w jaką grałem. Podobnie jest z NFS, a F.E.A.R. ma taką fabułę, że nie zapamiętałem wszystkich wątków.Po co mi to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 17:41, mesiu59 napisał:

> W kategorii nie-podoba-mi-się wygrywa kwak
No właśnie, Quake, oprócz grafiki nie ma chyba w tej grze nic ciekawego ;>.


Kazdy fanatyk Quake''a oraz progamerzy specjalizujacy sie w Quake''u popieraja cie w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 20:36, Dominik000 napisał:

Ja jak chcę fabułę to odlądam film. Far Cry, grałeś? Koleś wywalił się na motorówce
wszedł na wyspę pęłną labolatoriów z trigenam, pod koniec gry jego koleżanka umierała i to
koniec fabuły, a gra najlepsza w jaką grałem. Podobnie jest z NFS, a F.E.A.R. ma taką fabułę,
że nie zapamiętałem wszystkich wątków.Po co mi to.

Skracaj posty.

Fakt, dzieciom fabuła nawet w filmach jest niepotrzebna. Ważne by było łubudu. Mój 8 letni brat cioteczny, też leje na fabułe, ważne by strzelać. Gra bez fabyły była by niczym ;].
F.E.A.R. podobał mi się dużo bardziej niż płyciutki FarCry ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować