Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft - "w przyszłym roku sprzedamy więcej X360"

70 postów w tym temacie

Mam ps2, lubię Sony, uważam, że zrobili naprawdę dużo dla rynku konsol z PSone i PS2. Jednak na dzień dzisiejszy...kupiłbym xboxa.
Lepsza usługa sieciowa, więcej gier, ciekawe gry. Jedyne co by mnie zastanawiało przy PS3 to napęd blu-ray, ale myślę, że nie zastanawiałbym się długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panie 1602 to że narazie nic nie jest pokazane to nie znaczy że nie będzie śmieszy mnie tekst że kosola ps3 nie wybija się ponad poziom xboxa360 otóż proszę pan wybija się ale tylko wtedy gdy chce tego developer przykład i to chyba najlepszy jaki znam to Call od duty 4 grałem na kompie też i myśle że najładnie wygląda właśnie na ps3 to wina developerów że nie chcą tracić kasy lub jej zyskać i robią gry nieco gorsze graficznie jednak są studia gdzie się nato nie patrzy i robi wszystko tak jak trzeba a to że Drake ci się wydaje słaby graficznie tłumaczy wszystkie brednie jakie pan tu powypisywał

Szynkuś na dzień dzisiejszy tak masz racje ale za 3 miechy już nie a cierpliwość to cnota w marcu wyjdzie home i przebije na głowe marne xboxe live i to że ciekawe gry no cóż skoro wolisz takie tytuły twoja sprawa jak dla mnie bardziej interesujące są na ps3 ale potop będzie w 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi tytułami, tak mi się po prostu wydaje. Nie mówię, że na PS3 nie ma ciekawych tytułów, właściwie to napisałem tak dlatego, że na xboxa jest ich po prostu więcej. Nie twierdze też, ze PS3 NIE MOŻE wysunąć się na pozycje niekwestionowanego lidera, ale jak powiedziałem:
"Na dzień dzisiejszy..." ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 14:44, TidusFFX napisał:

panie 1602 to że narazie nic nie jest pokazane to nie znaczy że nie będzie śmieszy mnie tekst
że kosola ps3 nie wybija się ponad poziom xboxa360 otóż proszę pan wybija się ale tylko wtedy
gdy chce tego developer przykład i to chyba najlepszy jaki znam to Call od duty 4

panie TidusFFX, ale co pan za bzdury wypisuje... przecież na X360 także powstało CoD4 i pod względem graficznym jest minimalnie lepsze niż wersja na PS3. Poza tym śmieszy jak ktoś pisze jakie to PS3 nie jest mocne skoro poza laniem wody jakie stosują przedstawiciele Sony nic, totalnie nic nie potwierdza tego, że ta konsola jest choćby minimalnie mocniejsza niż X360...

Dnia 21.12.2007 o 14:44, TidusFFX napisał:

a to że Drake ci się wydaje słaby graficznie tłumaczy wszystkie brednie jakie pan tu powypisywał

sztuka czytania być trudna sztuka...
Napisałem, że jest na poziomie GOW, a GOW z całą pewnością nie jest słaby graficznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, jacy niektórzy ludzie są naiwni... "Uncharted wykorzystuje tylko 30% mocy konsoli!", "Uncharted to najładniejsza gra na konsole." czy "PS3 ma większą moc niż Xbox 360."... Ale głupoty. Z palca wyssane brednie, tyle powiem. Jeżeli Uncharted wykorzystuje tylko 30% mocy, to czemu twórcy nie włożyli jeszcze lepszych efektów, czy nie skrócili loadingów? Poza tym są gry ładniejsze od Uncharted. Choćby Gears of War, czy Call of Duty 4. A PS3 wcale nie ma większej mocy obliczeniowej. Świadczy o tym choćby fakt, że prawie wszystkie gry multiplatformowe na Xboxie 360 są lepsze graficznie niż na PS3.

A, i jeszcze coś. Home nie przebije Xbox Live''a. Czemu? Bo potęga Xbox Live''a była budowana przez lata, a Home będzie dopiero raczkował.

Rzekłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1602 daj sobie spokój nie warto i tak nie zrozumieją. Polska=JEDEN WIELKI ZBIÓR FANBOYÓW SONY ja nie będe sie kłócił gdzie jest więcej klatek blablabla bo to chore (wasza rozmowa: ta gra ma 207 klatek a twoja 206 i moja jest lepsza" czyli zwyczajna gadka fanboyów) Nie wychwalał bym tak SONY bo dnia nie ocenia sie przed zachodem słońca i jeszcze jedno co mnie najbardziej rozśmieszyło:
- Uncharted wykorzystuje 30% mocy PS3 (haha wmawiaj sobie tak wmawiaj)
- Home bije na głowe Xbox LIVE (chyba jak śpisz)
Narazie żadna konsola nie wybiła się graficznie są na tym samym poziomie
Prawda PS3 sprzedawał się lepiej ale tylko przez chwilę, Ps3 jest lepsze od X tylko w JAPONII
Xbox ma więcej ciekawych gier, choć PS3 ma coraz więcej perełek i błagam nie fanboyujcie.
Aha największy plus X moim zdaniem to LIVE i chyba nic go już nie przebije choć wszystko jest możliwe.
WESOŁYCH ŚWIĄT!!!! :P

EDIT: Aha jeszcze jedna rzecz mnie rozśmieszyła:
- ktoś napisał UNHARTED i się na niego darli że pisać nie umie bo się przez CH pisze haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

walgierz wczoraj usunal twoj avatar, a ty przywrociles taki sam. Wybacz, ale chamstwa na forum tolerowac nie bedziemy, zatem do widzenia - BAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marzenia ściętej głowy, każdy producent konsoli może sobie tak pogadać, od słów do ich realizacji jest daleka droga, chcą sprzedac więcej konsol to niech udowodnią że ich konsole rzeczywiście jest taka fajna bo to co wyczyniają obecnie z GTA IV jest śmiechu warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować