Zaloguj się, aby obserwować  
Gartak

F.E.A.R. - Temat ogólny

3701 postów w tym temacie

Ok, wszyscy chętni wbijajcie ! Nazwa serwa to gram.pl a hasło to zxc. IP: 77.45.17.207:63577

Bałem się że będzie za mało osób, ale teraz dochodze do wniosku że może być za dużo :) Jest ustawione na 10 graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dzięki za gre, fajnie się grało ale spodziewałem się że będzie więcej osób. Heterko coś jednak nie zagościł :/ Ale i tak było dużo osób tylko że jedni wchodzili a inni wychodzili. Ale 3 vs 3 pograliśmy :D

Crew czemu wyszedłeś ? Tak bez pożegnania.. :P

Robak nie chciałeś fabryki a i tak tam nieźle wymiatałeś :] Tamto jak ja pisałem a ty za mną czekałeś i walnąłeś kolbą od razu jak skończyłem było trochę chamskie.. ale się po chwili odwdzięczyłem :P

Jak macie xfire to kliknijcie join ---> http://www.xfire.com/clans/fgpl/

20081014205035

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2008 o 19:38, Grizzly. napisał:

Bałem się że będzie za mało osób, ale teraz dochodze do wniosku że może być za dużo :)
Jest ustawione na 10 graczy.

A widzisz okazało się , że jednak graczy w cale nie było za dużo. ;)

Niektóre dzisiejsze akcje były świetne , najlepiej mi się grało na Ewakuacji i na HT , jak graliśmy UA to niezła beka była... :D

Tak ogólnie to wielkie dzięki wszystkim za grę , jeszcze jutro zagram sobie na jakimś publicznym serwie i już mnie więcej w F.E.A.R. nie zobaczycie... Cya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 21:08, Sebat1 napisał:


> Bałem się że będzie za mało osób, ale teraz dochodze do wniosku że może być za dużo
:)
> Jest ustawione na 10 graczy.
A widzisz okazało się , że jednak graczy w cale nie było za dużo. ;)

Niektóre dzisiejsze akcje były świetne , najlepiej mi się grało na Ewakuacji i na HT
, jak graliśmy UA to niezła beka była... :D

Nom, fajnie było :D Sporo było fajnych akcji i fajnych tekstów :P "Twoja stara gra w Feara kierownicą" ^^

Dnia 14.10.2008 o 21:08, Sebat1 napisał:

Tak ogólnie to wielkie dzięki wszystkim za grę , jeszcze jutro zagram sobie na jakimś
publicznym serwie i już mnie więcej w F.E.A.R. nie zobaczycie... Cya

Hę? A to czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2008 o 21:31, Robak 007 napisał:

Nom, fajnie było :D Sporo było fajnych akcji i fajnych tekstów :P "Twoja stara gra w
Feara kierownicą" ^^

A tak właściwie to kto pierwszy zaczął rzucać tymi tekstami i od czego to się zaczęło ? ;]

Dnia 14.10.2008 o 21:31, Robak 007 napisał:

Hę? A to czemu?

Brak czasu , a poza tym to już odrobinę przejadła mi się ta gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 21:31, Robak 007 napisał:

> Niektóre dzisiejsze akcje były świetne , najlepiej mi się grało na Ewakuacji i na
HT
> , jak graliśmy UA to niezła beka była... :D
Nom, fajnie było :D Sporo było fajnych akcji i fajnych tekstów :P "Twoja stara gra w
Feara kierownicą" ^^


Oooo szkoda, że mnie nie było, bo widze że ciekawie było. Czemu zawsze jak ja gram z wami jest tak ponuro i nikt nie chce pisać podczas gryxD Mi sie przyjemniej gra jak moge zkimś pogadać^^

hehe ale i tak nic nie przebije tekstu Ecko i jego panienkach;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> >
>
> hehe ale i tak nic nie przebije tekstu Ecko i jego panienkach;]

:D:D Za dokładnie już nie pamiętam jak to było, ale mniej więcej pamiętam :D Pamiętam też, że graliśmy wtedy na..yyy...jak ta mapa sie nazywała? Pozapominałem nazwy :P Taka mała xD


> >
> Nom, fajnie było :D Sporo było fajnych akcji i fajnych tekstów :P "Twoja stara gra w
> Feara kierownicą" ^^

xDDD


> > Tak ogólnie to wielkie dzięki wszystkim za grę , jeszcze jutro zagram sobie na jakimś
>
> > publicznym serwie i już mnie więcej w F.E.A.R. nie zobaczycie... Cya
> >
> Hę? A to czemu?

Bo kupiłUT3 i tam tera będzie wyżerał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 21:59, Ecko09 napisał:

> >
>
> hehe ale i tak nic nie przebije tekstu Ecko i jego panienkach;]

:D:D Za dokładnie już nie pamiętam jak to było, ale mniej więcej pamiętam :D Pamiętam
też, że graliśmy wtedy na..yyy...jak ta mapa sie nazywała? Pozapominałem nazwy :P Taka
mała xD


A ja doskonale pamiętam;] Mam ci przypomnieć bo to był tekst i wszyscy mieliśmy takie beki z ciebie, we włocławki niezłe panny sąxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2008 o 21:31, Robak 007 napisał:

Nom, fajnie było :D Sporo było fajnych akcji i fajnych tekstów :P "Twoja stara gra w
Feara kierownicą" ^^


Ktoś zaczął pisać twoja stara coś tam, ja napisałem twoja stara zamiata na dust''cie (mapa z CS''a) a potem widze twoja stara gra w FEAR kierownicą i padłem.. chciałem zrobić screena ale ze śmiechu zapomniałem xD


---> marcinshinoda

Dnia 14.10.2008 o 21:31, Robak 007 napisał:

Oooo szkoda, że mnie nie było, bo widze że ciekawie było. Czemu zawsze jak ja gram z wami jest tak ponuro i > nikt nie chce pisać podczas gryxD Mi sie przyjemniej gra jak moge zkimś pogadać^^


ponuro ? To se do Perni zadzwoń :P My się na grze skupialiśmy.

____________

Fajnie się grało to może w weeken coś wykombinujemy ? Tylko słaba ekipa jest. Chociaż dzisiaj grało dużo nowych osób : Robak, crew, thesadstatue, jeszcze ktoś ale zapomniałem nikcku :P i gromowładny był :D

Jakby się zgłosiło z 6 osób to możemy zagrać w weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 22:20, Grizzly. napisał:


> Nom, fajnie było :D Sporo było fajnych akcji i fajnych tekstów :P "Twoja stara gra
w
> Feara kierownicą" ^^

Ktoś zaczął pisać twoja stara coś tam, ja napisałem twoja stara zamiata na dust''cie
(mapa z CS''a) a potem widze twoja stara gra w FEAR kierownicą i padłem.. chciałem zrobić
screena ale ze śmiechu zapomniałem xD



Nie umiem grac, to Was przynajmniej tekstami rozwalałem xD A grało się miło, nie powiem. Co jakiś czas miło by było sobie zagrać tak totalnie dla fanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2008 o 22:22, Sad Statue napisał:

Nie umiem grac, to Was przynajmniej tekstami rozwalałem xD A grało się miło, nie powiem.
Co jakiś czas miło by było sobie zagrać tak totalnie dla fanu.


Hehe.. i bardzo dobrze bo my gramy tylko dla fanu xDD

Szkoda że tak szybko poszedłeś.

http://www.xfire.com/clans/fgpl/ <--- join

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2008 o 22:20, Grizzly. napisał:

Ktoś zaczął pisać twoja stara coś tam, ja napisałem twoja stara zamiata na dust''cie
(mapa z CS''a) a potem widze twoja stara gra w FEAR kierownicą i padłem.. chciałem zrobić
screena ale ze śmiechu zapomniałem xD


Też chciałem screena zrobić , ale to pojawiło się tak nagle , że nawet nie zdążyłem. xD

A sumie to dobrze , że wczoraj nie było nas aż tak dużo , bo coś czułem , że jakby doszły jeszcze ze dwie osoby to wszystkim (oprócz mnie :D) pingi podskoczyły by do 300. ^^
Jestem ciekaw kto teraz będzie serwa stawiał. ;]

marcinshinoda

Dnia 14.10.2008 o 22:20, Grizzly. napisał:

A ja doskonale pamiętam;] Mam ci przypomnieć bo to był tekst i wszyscy mieliśmy takie beki
z ciebie, we włocławki niezłe panny sąxD

Wtedy chyba z wami nie grałem , bo nie pamiętam tego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 13:21, Korsaż napisał:

szukałem tematu o gramowym klanie a to w temacie głównym obradujecie ;]

kiedy pogramy? ;] (pytam jako noob ;])


Kiedyś dużo graliśmy, w wakacje. Teraz wogóle nie gramy :( Ale wczoraj akurat spotkanko fajnie wyszło.
Możemy spróbować w ten weekend. Znasz może kogoś kto by zagrał ?


Kto jest jeszcze chętny ?


Sebat nie będzie już grał :( Trzeba znaleźć kogoś kto by mógł serwa postawić. Macie szybkiego neta ? Ja niestety nie mogę hostować bo coś są problemy żeby do mnie wbić.

...może Mixon się pojawi i postawi :D Ale coś dawno go w tym temacie nie było. Nawet na xfire rzadko go widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2008 o 13:43, Grizzly. napisał:

Sebat nie będzie już grał :( Trzeba znaleźć kogoś kto by mógł serwa postawić.
Macie szybkiego neta ? Ja niestety nie mogę hostować bo coś są problemy żeby do mnie
wbić.

...może Mixon się pojawi i postawi :D Ale coś dawno go w tym temacie nie było.
Nawet na xfire rzadko go widze.


ja zazwyczaj mam 1,4mb ;] (realnie) ,akurat w weekend mnie nie będzie ;( więc z mojej strony lipa ,może jakiegoś kumpla wciągnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 13:43, Grizzly. napisał:

> szukałem tematu o gramowym klanie a to w temacie głównym obradujecie ;]
>
> kiedy pogramy? ;] (pytam jako noob ;])

Kiedyś dużo graliśmy, w wakacje. Teraz wogóle nie gramy :( Ale wczoraj akurat spotkanko
fajnie wyszło.
Możemy spróbować w ten weekend. Znasz może kogoś kto by zagrał ?

W weekend, albo np. w piątek wieczorem b. chętnie bym zagrał ;) Tylko fajnie by było, gdyby więcej osób się zebrało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 13:21, Korsaż napisał:

szukałem tematu o gramowym klanie a to w temacie głównym obradujecie ;]

kiedy pogramy? ;] (pytam jako noob ;])


A od kiedy ty grasz w gry? ;P Tym bardziej w FEARa. Masz FEAR Combat czy kupiona gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2008 o 14:57, Ecko09 napisał:


A od kiedy ty grasz w gry? ;P Tym bardziej w FEARa. Masz FEAR Combat czy kupiona gra?


od kiedy darmowa benzyna mi się skończyła ;d
Combat ;] szkoda mi kasy na grę ;] a jeszcze ten dzisiejszy Ping mnie dobija ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować