Zaloguj się, aby obserwować  
Gartak

F.E.A.R. - Temat ogólny

3701 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2008 o 14:25, Robak 007 napisał:

Tylko fajnie by było, gdyby więcej osób się zebrało.


A jestem ciekaw , czy znajdziesz kogoś , kto posiada takiego neta , żeby udźwignął tą większą ilość osób ? ;P


Może jak uzbiera się sześciu w miarę stałych graczy , to może jeszcze zmienię zdanie i nie będę usuwał tej gry... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 16:09, Sebat1 napisał:


> Tylko fajnie by było, gdyby więcej osób się zebrało.

A jestem ciekaw , czy znajdziesz kogoś , kto posiada takiego neta , żeby udźwignął tą
większą ilość osób ? ;P


Heh, może ja? :P 6MB/s :P

Dnia 15.10.2008 o 16:09, Sebat1 napisał:

Może jak uzbiera się sześciu w miarę stałych graczy , to może jeszcze zmienię zdanie
i nie będę usuwał tej gry... xD

To zbieramy ekipę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2008 o 16:30, Robak 007 napisał:

Heh, może ja? :P 6MB/s :P

To gdzieś żeś Ty był , jak Ciebie nie było ? ;P Z taki internetem ta będziesz wymiatał. :)

Dnia 15.10.2008 o 16:30, Robak 007 napisał:

To zbieramy ekipę :)

;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie , ta gra jest naprawdę inna , jestem w Samotnikach , Stalkerzy zajęli wszystkie możliwe miejsca na Wysypisku , ale do cholery do składu to nie ruszą dupska i cały czas bandyci się odradzają OMG !
Ironia co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 16:55, Crew 900 napisał:

No nie , ta gra jest naprawdę inna , jestem w Samotnikach , Stalkerzy zajęli wszystkie
możliwe miejsca na Wysypisku , ale do cholery do składu to nie ruszą dupska i cały czas
bandyci się odradzają OMG !
Ironia co nie ?


Ee chyba tematy pomyliłeś. tu mamy temat o F.E.A.R.
Jak masz problem z jakimś STALKEREM to tu:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16291&u=12470
http://forum.gram.pl/for um_post.asp?tid=26119&u=4691
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 16:55, Crew 900 napisał:

No nie , ta gra jest naprawdę inna , jestem w Samotnikach , Stalkerzy zajęli wszystkie
możliwe miejsca na Wysypisku , ale do cholery do składu to nie ruszą dupska i cały czas
bandyci się odradzają OMG !
Ironia co nie ?


... pomyliłeś tematy :P To jest o F.E.A.R. a nie o stalkerze.

Sebat to zostaw grę do weekendu to sobie zagramy. Nawet jak będą z 4 osoby to możemy wbić na jakiś serwer gdzie grają inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mojego gramasajta , umieszczam brutalne scenki z całej serii Fear :D

Zakończyłem z Perseus Mandate , teraz albo podstawka lub dodatek Extraction Point będą leciały

Mile widziane komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 18:27, Crew 900 napisał:

Zapraszam na mojego gramasajta , umieszczam brutalne scenki z całej serii Fear :D


Tak na przyszłość reklamowanie swojego GS''a na forum jest uważane za spam. Moderatorzy czasami mogą się wkurzyć i dać degrada.

Dnia 15.10.2008 o 18:27, Crew 900 napisał:

Zakończyłem z Perseus Mandate , teraz albo podstawka lub dodatek Extraction Point będą
leciały

Mile widziane komentarze


Trochę zepsułeś sobie gre. Chociaż podobno Persus Mandate i tak za dużo nie ma wspólnego z podstawką i extraction point. Ale i tak nie lepiej było zacząć od podstawki ?

Ja już chyba 2 miesiące siedze w 3 misji w EP, i nie chce mi się grać. Single w FEAR jest dal mnie czymś do czego się muszę zmusić :P Jest świetny, trzyma w napięciu ale sielanka to też nie jest :P No ale wkońcu trzeba by przejść ten dodatek bo jak wyjdzie Project Origin to żeby było się na bieżąco z wydarzeniami xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 20:34, Crew 900 napisał:

Czyli pod jakim względem powoli ?
I jak już zainstalowałeś to już chyba nie ma problemu co ? :)


Pod tym wzgledem że gra mi sie bardzo długo instalowała-a gdy ja kiedyś instalowałem to szło to bez porównania szybciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weźcie mi pomóżcie tą grę zrozumieć bo nie czaję , takie coś przynajmniej rozumiem
Tym co gramy on jest bratem Fettela , Fettel jest naszym bratem ,
Alma jest córką tego Harlana ,
I dalej nie czaję .
Kim jest te małe dziecko oraz to goła pinda .
Czemu ona nam się objawia ? Kogo poród odbierał Wade ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to znowu zaczynamyxD Chyba ja jednyny znam do poskładałem do końca fabułe te gry.

Dnia 19.10.2008 o 12:55, Crew 900 napisał:

Weźcie mi pomóżcie tą grę zrozumieć bo nie czaję , takie coś przynajmniej rozumiem
Tym co gramy on jest bratem Fettela , Fettel jest naszym bratem ,
Alma jest córką tego Harlana ,
I dalej nie czaję .
Kim jest te małe dziecko oraz to goła pinda .

Alma jest naszą matką. I nasz bohater jest połączony znią psychicznie dlatego pojawia sie w wizjach. Niebyło powiedziane czy nasz bohater był kolejnym prototypem, ale najprawdopodobniej tak. Alma urodziła Fettela kiedy miała 15 lat. Ta co sie pojawia w wizjach to jest Alma z dzieciństwa,mała alma nie miała kolorowego dzieciństwa. Ta goła pinda to Alma współczesna. W takiej samej formie wyszła z Krypty.

Dnia 19.10.2008 o 12:55, Crew 900 napisał:

Czemu ona nam się objawia ?

Jesteśmy jej synem, ale chyba nie było wytłumaczone czemu jesteśmy połączenie znią.

Dnia 19.10.2008 o 12:55, Crew 900 napisał:

Kogo poród odbierał Wade ?

To był poród Almy(potem była scena z teczką z napisem Alma Wade). To chyba jego żona Wade urodziła Alme.


Kiedyś zrobiłem mały test i mogliście sprawdzić swoją wiedze o FEAR. Tutaj masz odpowiedzi na inne pytania^^
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3169&pid=2416

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 13:13, rafekx 12 napisał:

Właśnie zaczynam grać w F.e.a.r''a i mam pytanie:ile potrzeba czasu na przejście gry?:)


6-7 godzin. Góra 8. Bardzo krótka gra i nie za bardzo wymagająca:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 13:15, marcinshinoda napisał:

> Właśnie zaczynam grać w F.e.a.r''a i mam pytanie:ile potrzeba czasu na przejście
gry?:)

6-7 godzin. Góra 8. Bardzo krótka gra i nie za bardzo wymagająca:/


Ale za to przerażajaca:D Grałem tylko na początku i już sie bałem to co będzie dalej?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2008 o 13:16, rafekx 12 napisał:

Ale za to przerażajaca:D Grałem tylko na początku i już sie bałem to co będzie dalej?:D


Moim zdaniem ta gra na samym początku w ogóle nie jest straszna. ;) Później to dopiero gra się rozkręca , zwłaszcza niektóre sceny , które są trochę zaskakujące i zdecydowanie zapadają w pamięć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 19:36, Sebat1 napisał:


> Ale za to przerażajaca:D Grałem tylko na początku i już sie bałem to co będzie dalej?:D


Moim zdaniem ta gra na samym początku w ogóle nie jest straszna. ;) Później to dopiero
gra się rozkręca , zwłaszcza niektóre sceny , które są trochę zaskakujące i zdecydowanie
zapadają w pamięć. :)


Właśnie pierwsze 3 interwały są najstarszniejsze. Scena z drabinką i Fettelem, Alma w ciemnym korytarzu sie chowa i tylko jej głos słyszymy. W Wodociągach było sporo strasznych momentów. A Armach było ich niewiele. Więcej strzelania i tylko "Pochodzenie Nieznane"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować