Zaloguj się, aby obserwować  
Gartak

F.E.A.R. - Temat ogólny

3701 postów w tym temacie

IMO F.E.A.R. to gra przereklamowana... Psychodeliczny klimat, grafika i pojedynki... lokacje wcale nie psują gry - budują klimat... ale, gra szybko nuży, IMO, brakuje dopracowania, doszlifowania.... grywalności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 20:52, maverick5000 napisał:

IMO F.E.A.R. to gra przereklamowana... Psychodeliczny klimat, grafika i pojedynki...
lokacje wcale nie psują gry - budują klimat... ale, gra szybko nuży, IMO, brakuje dopracowania,
doszlifowania.... grywalności...

Czyli grało ci się nudno? Co według ciebie było niedopracowane, bo ja jak grałem to wszystko działało idealnie? Grywalność jest ogromna. Ja znalazłem tylko dwa minusy: krótka i ma wysokie wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 21:03, xD ominik napisał:

> IMO F.E.A.R. to gra przereklamowana... Psychodeliczny klimat, grafika i pojedynki...

> lokacje wcale nie psują gry - budują klimat... ale, gra szybko nuży, IMO, brakuje
dopracowania,
> doszlifowania.... grywalności...
Czyli grało ci się nudno? Co według ciebie było niedopracowane, bo ja jak grałem to wszystko
działało idealnie? Grywalność jest ogromna. Ja znalazłem tylko dwa minusy: krótka i ma
wysokie wymagania.


Wymagania ma, prawda, ale szybko mi się znudziło. Pojedynki, owszem, BARDZO efektowne, ale po godzinie, dwóch, ziewałem. O wiele lepiej grało mi się np. W NOLF, tych samych autorów.

PS. NOLF nie jest horrorem FPP, jak FEAR i nie ma tam bullet time''u. Ale grało mi się przyjemniej niż w FEAR, co nie znaczy, że nie gustuję w "straszących strzelankach":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 21:03, xD ominik napisał:

>


Że ma wysokie wymagania to mogłeś mówić 2- 3 lata temu. Obecnie to takie wymagania to są wręcz śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 20:32, Ecko09 napisał:

> >

Że ma wysokie wymagania to mogłeś mówić 2- 3 lata temu. Obecnie to takie wymagania to
są wręcz śmieszne.

Bez przesady, ja mam GF 7500 i mi chodzi FEAR na średich. Więc wcale takie niskie wymagania jeszcze nie są. Tak to można stwierdzić w przypadku gry Far Cry, on to ma już niskie wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 12:16, xD ominik napisał:

> > >
>
> Że ma wysokie wymagania to mogłeś mówić 2- 3 lata temu. Obecnie to takie wymagania
to
> są wręcz śmieszne.
Bez przesady, ja mam GF 7500 i mi chodzi FEAR na średich. Więc wcale takie niskie wymagania
jeszcze nie są. Tak to można stwierdzić w przypadku gry Far Cry, on to ma już niskie
wymagania.


Bo GF7500 to słaba karta graficzna...więc sie nie dziw....mi na 7600GT działa na max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 18:08, marcinshinoda napisał:

Zagrałem sobie partyjke po dłuższej przerwie i prosze jak ładnie poszło^^ I to nie była
jedna runda, tylko w większości miałem podobne wyniki;=D Mam dobry dzień( Nick jak zwykle
M@rcin)

http://www.xfire.com/screenshots/vergilo/ss_file-8c2ed6f2e70e5975f7f856444298f5ae96a02c9f.jpg


To ja ostatnio też po długiej przerwie pomyślałem sobie że zagram w kontrola i spowolniony, bo jakoś nigdyw te tryby nie grałem. I miałem niezły sieka-day xD Pierwszy screen to kontrola a drugi spowolniony.

PS. Fajny dałeś komentarz do tego zdjęcia z mixonem i cukierkami :P

20081119182310

20081119182339

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do wymagań to się niezgodzę że ma duże. U mnie spokojnie można się poshizować na raderonie 9550 i 512 ramu. Mi wystarczy . Sprawóję się nowy PC więc czekam na PROJECT ORIGIN buahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna scenka . Przyznam się że jak mam zagrać w jakiś horror to mnie odrazu bierze xDD więc F.E.A.R. ma swoje lata a ja go przez ten cały czas omijałem długim łukiem xDDDD Wkońcu odważyłem się zagrać , jakoś przeszedłem ;p.Moim zdaniem brakuje troche tego kontaktu z Almą tak jak w przypadku Project Origin , można dostrzec na niektórych trailerach jak jest walka wręcz ( z Almą xD) No dobra czekamy na PROJECT ORIGIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 13:22, marcinshinoda napisał:

> O proszę :D
> http://pl.youtube.com/watch?v=20l3hqhTH4U

kiedyś już wyrażałem swoją opinie o tej scenie i ona mnie jakoś nie przestraszyła za
bardzo:P Była zbyt przewidywalna:/

Może i przewidywalna i nie straszna, ale trzeba przyznać, że swój klimat ma ;) Bardzo mi sie podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 14:42, Robak 007 napisał:

> > O proszę :D
> > http://pl.youtube.com/watch?v=20l3hqhTH4U
>
> kiedyś już wyrażałem swoją opinie o tej scenie i ona mnie jakoś nie przestraszyła
za
> bardzo:P Była zbyt przewidywalna:/
Może i przewidywalna i nie straszna, ale trzeba przyznać, że swój klimat ma ;) Bardzo
mi sie podoba ;)


Klimat... no ja nie wiem:P EXP całkowicie straciło klimat podstawki FEAR. Wszystko przez zbyt częste komunikaty "pochodzenie nieznane", cała gra była troche przewidywalna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A miałem przestać grać w F.E.A.R. , a jednak znowu gra mnie wciągnęła. :) Ale niestety z przykrością muszę stwierdzić , że nie jest to już ten sam F.E.A.R. co kiedyś... Sporo świetnych serwerów upadło , albo przestały już istnieć , przez co gra nie sprawi już tyle radoch co dawniej... Dlatego tym bardziej wyczekuje premiery F.E.A.R. 2: Project Origin może coś się zmieni na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 14:54, simonemaster22 napisał:

Mam pytanie ... czy opłaca się kupić F.E.A.R . Czy ogólnie wciąga i jest fajny i takie
tam ?


Moja krótka recenzja na samym dole --> http://www.gram.pl/gra_recenzje_user.asp?uid=130680 . Dałem 5 gwiazdek.
Najlepiej by było jakbyś poczytał tez inne recenzje.

---> Sebat1

Dnia 20.11.2008 o 14:54, simonemaster22 napisał:

A miałem przestać grać w F.E.A.R. , a jednak znowu gra mnie wciągnęła. :)


hehe.. pojedź do wietnamu, tam otworzyli klinike dla uzależnionych.. chyba pojadę z tobą xDDD

http://www.gram.pl/news_8g7jG,,2_Wietnamczycy_tez_maja_problem_z_uzaleznieniem_od_gier.html

Dnia 20.11.2008 o 14:54, simonemaster22 napisał:

Ale niestety z przykrością muszę stwierdzić , że nie jest to już ten sam F.E.A.R. co kiedyś...


ja sobie bardzo rzadko włącze F.E.A.R. ale to prawda to nie to samo co kiedyś.. kiedy mieliśmy taki fajny team xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.11.2008 o 16:45, Grizzly. napisał:

hehe.. pojedź do wietnamu, tam otworzyli klinike dla uzależnionych.. chyba pojadę z tobą
xDDD

http://www.gram.pl/news_8g7jG,,2_Wietnamczycy_tez_maja_problem_z_uzaleznieniem_od_gier.html

Zdecydowanie przydała by mi się taka terapia , ale do Wietnamu trochę daleko. xD

Dnia 20.11.2008 o 16:45, Grizzly. napisał:

ja sobie bardzo rzadko włącze F.E.A.R. ale to prawda to nie to samo co kiedyś.. kiedy
mieliśmy taki fajny team xD

Nom to były czasy. ;) Może jak wyjdzie PO to coś zmieni... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować