Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Call of Duty 5: World at War

2496 postów w tym temacie

CoD to sieka, nie realistyczne odwzorowanie realiów WWII. To twór quake''o podobny, chcesz realizmu, toru lotu kuli, braku wstrzymania oddechu przy strzałach? Zmień gre na AA, lub poczekaj na jego nową odsłone razem z OF2. Może grasz w złą gre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 13:43, ^RaZZieL^ napisał:

CoD to sieka, nie realistyczne odwzorowanie realiów WWII. To twór quake''o podobny, chcesz
realizmu, toru lotu kuli, braku wstrzymania oddechu przy strzałach? Zmień gre na AA,
lub poczekaj na jego nową odsłone razem z OF2. Może grasz w złą gre?

Może i gram w złą gre.... ale odpowiada mi zabawa w małym gronie, tak jak napisałem do 12 graczy gra się przyjemnie, nie ma takiego latania i zamieszania.Btw wstrzymanie oddechu przy strzale zaliczyłbym raczej do rzeczy realistycznych ;] oczywiście nie ma co popadać w paranoje, że przed każdym strzałem mam brać jeszcze poprawkę na wiatr (jak to miało miejsce w CoD 4 w jednym jedynym miejscu - i musze przyznać mi się jednak podobało), ale jakiej szczątkowe realia lubię ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Zabawne, że cały interfejs został przeniesiony z poprzedniej części, ale skoro coś jest dobre to nie trzeba tego poprawiać:) Gra jest świetna! Lepsza bądź równa Modern Warfare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się, że ta gra to jednak nie to samo co inne odsłony z tej serii. Dla mnie Call of Duty to przede wszystkim naprawdę bardzo dobra strzelanina "Infantry" (jeśli można to tak nazwać), a tu co ? Czołgi, no właśnie, jest to jeden z powodów, które mnie trochę zniesmaczyły. Wiem, że Battlefield to bardzo udana i swego czasu rewolucjonizująca rozgrywką seria gier, ale to nie znaczy, że masa gier musi się do niej upodabniać. W każdym razie nie będę tyle na nią psioczył, bo jeszcze nie zagrałem, ale już niedługo powinienem dopaść betę w swoje ręce. Wtedy... kto wie, może nawet zmienię swój pogląd na tą produkcje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 14:18, Skwarek pl napisał:

Może i gram w złą gre.... ale odpowiada mi zabawa w małym gronie, tak jak napisałem do
12 graczy gra się przyjemnie, nie ma takiego latania i zamieszania.Btw wstrzymanie oddechu
przy strzale zaliczyłbym raczej do rzeczy realistycznych ;] oczywiście nie ma co popadać
w paranoje, że przed każdym strzałem mam brać jeszcze poprawkę na wiatr (jak to miało
miejsce w CoD 4 w jednym jedynym miejscu - i musze przyznać mi się jednak podobało),
ale jakiej szczątkowe realia lubię ;]

Narzekasz na graczy z SMG na HC, bo nie można sobie "posnajpić"? A na 12 osób, to najlepiej się "skampić" i grać snajperką? Tak samo inni pewnie narzekają na Ciebie.

I proszę nie pisz, że snajper musi być "kamperem", bo znam troche osób, którzy biegają ze snajperką i świetnie sobie radzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz racje w 100%. Często gram snajperką, i ja jakoś sobie nie wyobrażam, żebym miał siedzieć w jednym miejscu i czekać, czekać.. przecież to szału można dostać.. potem widzę takich "snajperów" kamperów, ze statami 10/5 a inni 25+/15+...

A ja dzisiaj znalazłem, fajnego buga, jak zrobić na Mankinie, kiedy są psy, żeby nie zagryzły ^^ Trzeba po prostu wbiec do jakiegoś budynku i znaleźć tam takie miejsce, żeby pułka była nad Tobą, wtedy pies się na Ciebie patrzy, ale się nie rzuci ;]
http://www.xfire.com/screenshots/adeq7/?ss_file=d8aed100d152032bddf4ae025a968217bb 7bb385.png

Tu macie gdzie powinno się mniej więcej wejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że mimo wad, będe grał w tego CoD''a : )
Miałem okazje zagrać z jednymi z lepszych polskich graczy z CoD 4 , i co ? Owned :D
Nie wiem, jak to sie dzieje, ale snajpą, czasami nawet z przymkniętymi oczami, szybkim ruchem dłoni (na pamięć) potrafię zbić wiele fraga ^^. Gods Aim :D
I ogólnie jakoś lepiej wchodzą strzały niż w CoD 4 ;]
Zagrałem 1 dzień w CoD 5, a mój skill jest lepszy niż po miesiącach gry w CoD 4 ;]

...

Macie screeny :D

20081030190412

20081030190434

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też testuję betę i muszę powiedzieć że mapki jak na razie są spoko. Na razie jest tylko jeden pojazd czołg i tak sobie to wyszło.Podoba mi się ta mapka w nocy. Coś czuję że single będzie jeszcze lepszy niż w czwórce. A multi to tylko będzie już poprawiona wersja z 4 + pojazdy ( oby samoloty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2008 o 19:05, Tokix napisał:

Zagrałem 1 dzień w CoD 5, a mój skill jest lepszy niż po miesiącach gry w CoD 4 ;]


A u mnie na odwrot :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tu koledzy wymiatają. Tak trzymać panowie ;)
Ja osobiście mam zamiar kupić CoD''a na X360, ponieważ wkrótce założę konto na X-Live. Jestem ciekawy jak to będzie ;] Nigdy nie grałem na X-boxie przez sieć ;]
Na to wygląda, że dłużej nie wytrzymam i będę musiał pograć w betę. Zobaczę czy faktycznie macie podstawy by aż tak narzekać.
Czy był by ktoś tak miły i podał mi link do strony , na której można pobrać klucz ? Póki co tego nie ograniam :)
Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie mogę ściągnąć betę? Najlepiej torrentem, bo przez dzisiejsze ściągnięcie gdy bardzo się zniechęciłem do serwerów niektórych stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 21:09, BzyQacz napisał:

A gdzie mogę ściągnąć betę? Najlepiej torrentem, bo przez dzisiejsze ściągnięcie gdy
bardzo się zniechęciłem do serwerów niektórych stron.

Najlepiej torrentem ?:> Ciekawe ...
http://www.bigdownload.com/about/age-gate/?destination=http%3A%2F%2Fwww.bigdown load.com%2Fgames%2Fcall-of-duty-world-at-war%2Fpc%2Fcall-of-duty-world-at-war-multip layer-beta-client%2F

Tutaj miałem maksymalny transfer dla mojego neta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 21:03, LuQeMaStEr napisał:

Widzę, że tu koledzy wymiatają. Tak trzymać panowie ;)
Ja osobiście mam zamiar kupić CoD''a na X360, ponieważ wkrótce założę konto na X-Live.
Jestem ciekawy jak to będzie ;] Nigdy nie grałem na X-boxie przez sieć ;]
Na to wygląda, że dłużej nie wytrzymam i będę musiał pograć w betę. Zobaczę czy faktycznie
macie podstawy by aż tak narzekać.
Czy był by ktoś tak miły i podał mi link do strony , na której można pobrać klucz ? Póki
co tego nie ograniam :)
Z góry dziękuję.


Wchodzisz na tą stronę (www.callofduty.com) i rejestrujesz się. Automatycznie po rejestracji i kliknięciu odsyłacza do potwierdzenia rejestracji wyświetli Ci się CD-KEY. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogralem kilka godzin w Beta i napisze tak. Wedlug mnie gra bedzie kolejnym hitem, ale glownie dlatego, ze to jest COD4 ulepszony w realiach WW II. Rewolucyjnych zmian nie ma. Czolg na jednej mapie jest ok, ale trzeba sie troche nameczyc, aby go rozwalic z drugiej strony bez sensu jakby padal, po jednym uderzeniu bazooki.

Genialna jest ta nocna mapa. Super pomysl z artyleria i psami. Psy lepsze wedlug mnie od heli - fajny pomysl :) Jest capture the flag, w ktory gra sie bardzo fajnie. Niezly wbor broni wedlug mnie i dodatkow. Liczba PERKOW tez calkiem niezla jest. Mam nadzieje, ze dopracuja bledy z bety i finalna wersja bedzie juz zawierala malo bugow, bo takowe na pewno beda. Czekam z niecierpliwoscia na dzien premiery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem sie, klucz do bety mam, tylko teraz pozostaje czekać 2 godzinki na download bety. Przynajmniej transfer niezły i całkiem stabilny - 130 Kb/s.
Choćbym nawet i do 3 w nocy miał czekać, to i tak bym zagrał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować