Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Call of Duty 5: World at War

2496 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2008 o 07:11, Araondoion napisał:

> P.S: widzielismy tylko BETĘ i to na Xklocka, wiec jesli mowicie np
o WIELKICH
> HITBOXach to .......
to? ;)


Wole nie kończyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 13:28, dante1007 napisał:

Można już pobrać Betę CoD 5 na pc.Co nie oznacze że można grać potrzebne jest hasło do
rospakowania pliku który jest spakowany a nastepnie klucza. Dodam link tam jest wszystko
wyjaśnione.

http://www.callofduty.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=92 1&Itemid=118

Ja już ściągam betę, złożyłem podanie o CD-Key, teraz czekam tylko na hasło do pliku. Juz nie długo będę mógł pograć pograć w nowego CoD'a ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 23:03, UMC.Hugo napisał:

Bardzo lubię gry o tematyce II wojny światowej
i liczyłem że CoD5 będzie jedną z nich.


A nie jest? Nie bardzo Cię rozumiem - przecież CoD 5 będzie w czasach II wojny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robak hasła do pliku nie dostaniesz, też zrobiłem ten sam głupi błąd. Trzeba było ściągać tym filefront download managerem... Teraz musisz ściągnąć jeszcze raz, albo tą zaszyfrowaną albo już odszyfrowaną. Na forum cod znajdziesz linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 22:15, Grinczar napisał:

Inne źródło:
http://tnij.org/grinczar-cod5

Wersja .exe, więc bez hasła.

LOL ^^ Ściągam akurat wersję .exe z GameZone ^^ Myślałem, ze tutaj też będę potrzebował hasła, a tu taka miła niespodzianka :P Wiedziałem, że ten dzień zaliczę do udanych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 22:20, Adeq napisał:

Mam klucz jest mój na PC! Pojutrze albo jutro opiszę wrażenia! Już zaczynam ściągać klienta
;D!!!!

Są klucze. Potwierdzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yyy... Nie wiem ... Chyba jestem nieogarnięty... nie moge dosać się do klucza ...
Jakby ktoś miał zbędny, to prosze się do mnie na gg zgłosić:
711835
Jest to dla mnie bardzo ważne !
Dziękuję z góry wybawcy i pozdrawiam ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 22:52, Pernia napisał:

Ja też nie mogę... maile dwa mi już wysłali, trza być na USA zarejestrowanym, czy co?
napisali że mail poszedł a dalej go nie mam o_O

ja kiedys dostalem keya do xboxa, ale do pc nie mam nadal :/

jakby ktos dostal to prosze na gg : 1010172 :P

MAM, w profilu na cod.com jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gralem, zagralem i sie waham czy to w ogole kupic, jakies dziwne to jest. Animacje i poruszanie sie jak robot, czasem to mi trudno gdzies wskoczyc. Mapy jakies takie nijakie, do S&D chyba takie sobie. Ale malo pogralem zrobilem tylko 10 lvl. Nie wspominajac, ze wiekszosc broni jakby recoila nie miala w ogole, zachowuja sie jak zabawki. Oby w wersji wlasciwej bylo lepiej. Gra sie wydaje jakas dla mnie dretwa i nieprzejrzysta ;p Ogolnie wielu ludzi narzeka, jedynie co to chodzi plynnie, ma sie wrazenie, ze to platny dodatek na cod4, tylko robiacy wiecej wad niz zalet ;) dziwne spawny, mapy w suie wydawaloby sie ze wieksze, ale sa male, bardzo mieszane uczucia.

Odpalajac serw mamy opcje: jest HC i normal. Mozna ustawiac chyba 5 roznuch HP graczy. Mozna wylaczyc/ wlaczyc regeneracje zycia. Mozna wylaczyc kill streaks. Wiec moze bedzie z tego gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować