Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Call of Duty 5: World at War

2496 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2009 o 17:55, Pernia napisał:

Bo tutaj Thompson jest beznadziejny na każdy dystans, a
o dziwo bardzo dobrze radzi sobie z czołgami.

Hę? :P Sam chciałem zniszczyć czołg z thompsona i z kolegą wystrzeliliśmy około 20 magazynków i czołgowi nic nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2009 o 21:16, Adeq napisał:

Hę? :P Sam chciałem zniszczyć czołg z thompsona i z kolegą wystrzeliliśmy około 20 magazynków
i czołgowi nic nie było :P


Si. Rozwalanie czołgów z thompsona to bujda -.- Nie ma to jak maksymalne antyfaństwo. Jeśli już naprawdę Ci coś przeszkadza i nie grasz, nie nie powtarzaj się i nie pisz - wiadomość poszła, wiemy już, że Ci się nie podoba. A mi np tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 21:16, Adeq napisał:


> Bo tutaj Thompson jest beznadziejny na każdy dystans, a
> o dziwo bardzo dobrze radzi sobie z czołgami.
>
Hę? :P Sam chciałem zniszczyć czołg z thompsona i z kolegą wystrzeliliśmy około 20 magazynków
i czołgowi nic nie było :P


dziwne ze u mnie poszedl sie... dymać, to będzie dobre słowo, po około 5 magazynkach ( z tym ze kilka razy pasc zdazylem )
Outlander-pro
Nie mówie że gra jest totalnie fe i be - bo nie jest. CDA to dobrze napisało - CoD5 to kawał dobrej gry, ale nie arcydzieło. Pograć można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadasz na własny post kórego nie napisałeś ??XD

Dnia 08.01.2009 o 15:54, Grinczar napisał:

> zaczynam rozumieć o co chodziło z tym fanbojstwem Grinczara...
Rzeczywiście wielbię tą grę i jest niesamowita (Pernia, to jest sarkazm!).

No, to wynika z naszej rozmowy na xfire.

Dnia 08.01.2009 o 15:54, Grinczar napisał:


Dnia 08.01.2009 o 15:54, Grinczar napisał:

To po co piszesz?

Dnia 08.01.2009 o 15:54, Grinczar napisał:


O tak jestem bardzo bezkrytyczny szczególnie mój post na poprzedniej stronie o tym świadczy:

Dnia 08.01.2009 o 15:54, Grinczar napisał:

Może najpierw wszystko przeczytaj. Potem nazywaj kogoś dzieckiem. A na końcu udawaj mądrego...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 21:56, Outlander-pro napisał:

Si. Rozwalanie czołgów z thompsona to bujda -.- Nie ma to jak maksymalne antyfaństwo.
Jeśli już naprawdę Ci coś przeszkadza i nie grasz, nie nie powtarzaj się i nie pisz -
wiadomość poszła, wiemy już, że Ci się nie podoba. A mi np tak...

BY-ZY-DU-RA panie. Z każdej broni zadaje się obrażenia czołgowi. Z thompsona wychodzi z 1000 pocisków w to samo miejsce i czołg eksploduje. Kocham jak ludzie się kłócą nie sprawdzając samemu faktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2009 o 23:05, Arachnos napisał:

BY-ZY-DU-RA panie. Z każdej broni zadaje się obrażenia czołgowi. Z thompsona wychodzi
z 1000 pocisków w to samo miejsce i czołg eksploduje. Kocham jak ludzie się kłócą nie
sprawdzając samemu faktów.

No chyba sprawdzaliśmy z Outem -.- Sami sobie postawcie server i zobaczcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 23:27, Adeq napisał:


> BY-ZY-DU-RA panie. Z każdej broni zadaje się obrażenia czołgowi. Z thompsona wychodzi

> z 1000 pocisków w to samo miejsce i czołg eksploduje. Kocham jak ludzie się kłócą
nie
> sprawdzając samemu faktów.
No chyba sprawdzaliśmy z Outem -.- Sami sobie postawcie server i zobaczcie..


Raz, sam zrobłem server ^^. Na Downfall''u. Są tam czołgi żeby nie było, nawet cztery. W jeden z nich wpakowałem chyba 3 magazynki MP 40 i sie dymić chyba zaczął, ale głowy nia dam.

Sareth14

Nie wiem czemu, ale zawsze używam wyszukiwarki serverów, mało kiedy zatrzymiuję się przy jednym konkretnym(a jak wbilem na server 5000 exp za 1 przeciwnika czy jakichś inny maniacki score za praktycznie żadne osiągnięcia, to walnąłem głową w blat ;D, no i tak to jest z tą wyszukiwarką).

Też miałem duże problemy z wejściem na jakiś co-op, tylko, że wtedy( jakieś 3 tygodnie temu. grałem na burackim radiowym necie bo mam "szczęście" mieszkać na zadupiu gdzie neostrady nie ma. Więc może pingi mialem zbyt wysokie, ale to chyba nie to i tak. W każdym razie nie dłubię w tym bo narazie i tak komp po zalaniu pepsi(nie, nie taki ze mnie "user", tylko akurat zwyczaj otwartej obudowy od zawsze mam, żeby coś od czasu do czasu wymienić) no i jak na razie spalona karta graf., a żeby zapenić sobie nową, to wiadomo, gtx-y-1100 zł w górę, już nie mówiąc o tym 295. Na razie laptop D:.\

W każdym razie multi CoD4 to było moje nowe okrycie zabwy w FPS-ach online, CoD 5, mizerny single player(widać, że Treyarchstarał się zrobić to wciągająco, widowiskowo idynamicznie, było owszem dynamicznie, mniej już widowiskowo, ale gra w sniglu wogóle nie wciąga, przynajmniej mnie. multi to wręcz chamska kopia poporzednika, ale nie mam w sumie tego za złe bo ciekawe było popróbować systemów znanych z CoD''a 4 w realiach II wojny światowej.


Ale zombie mod, to coś dzięki czemu inaczej patrze na Treyarch(choć trochę inaczej). Zbawa przednia, naprawdę ważna wsópraca drużyny nie tak jak w zwykłym co-opie. No te bieganie wokół pomieszczeń z thompsonem na wyposażeniu, a w zapasie obrzyn (mówie tak bo nie znam jak to się zwie w CoD 5, napewno jego ogólna nazwa to tak jak podalem, tak, ta krótka dubeltówka jakby). No i wiem, ze nie ma to jak laser gun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 23:27, Adeq napisał:

No chyba sprawdzaliśmy z Outem -.- Sami sobie postawcie server i zobaczcie..

Postaw sobie serwer, weź tomasza z bębenkowym magazynkiem i wal w tylną oslonę czołgu. Jak skończysz 200 naboi z magazynków to sobie rzuć granat o ściane pod nogi (z dala od czołgu). Gwarantuję, że po 5 takich operacjach czołg już stał na miejscu nie będzie. na tym zakończmy tę durną kłótnię, bo się kompromitujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest żałosne.
Przytaczam przykład z życia, żeby pokazać różnicę pomiędzy amunicją pistoletową i karabinową o które był spór, a ty mi wyskakujesz z rozwalaniem czołgu z thompsona.
To oczywiste ze z tompsona da się rozwalić czołg w CoD5, bo z każdej broni się da. Bo to jest gra, wszystko jest w niej zrobione tak, żeby zrównoważyć rozgrywkę. Jak chcę realistyczną grę to gram w Red Orchestra albo coś w tym stylu, a nie coda! CoD5, jeśli chodzi o multi to jest czystym arcadem (fatalnym i mało grywalnym, ale jest), więc nie kłóćcie sie o takie pierdoły :/
Pogadajcie sobie o rekordach w Zombie albo o RayGunie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 11:40, Szczur22 napisał:

To jest żałosne.
Przytaczam przykład z życia, żeby pokazać różnicę pomiędzy amunicją pistoletową i karabinową
o które był spór, a ty mi wyskakujesz z rozwalaniem czołgu z thompsona.
To oczywiste ze z tompsona da się rozwalić czołg w CoD5, bo z każdej broni się da. Bo
to jest gra, wszystko jest w niej zrobione tak, żeby zrównoważyć rozgrywkę. Jak chcę
realistyczną grę to gram w Red Orchestra albo coś w tym stylu, a nie coda! CoD5, jeśli
chodzi o multi to jest czystym arcadem (fatalnym i mało grywalnym, ale jest), więc nie
kłóćcie sie o takie pierdoły :/
Pogadajcie sobie o rekordach w Zombie albo o RayGunie...


Heh. Ale antyfan. Nic nie mam do Ciebie. Sam mam mieszane zdanie o tej grze. Ale nie potępiaj tak trybu multi. Masz pojęcie o statystykach niedawno ujawnionych przez Infinity Ward? Co prawda dotyczą multi COD-a 4, ale w końcu multi to praktycznie to samo i w 4 i w 5, zreszta wiadomo. Pod względem ilości online-owych graczy może konkurować z Wow-em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 12:38, KloniskO napisał:

Heh. Ale antyfan. Nic nie mam do Ciebie. Sam mam mieszane zdanie o tej grze. Ale nie
potępiaj tak trybu multi. Masz pojęcie o statystykach niedawno ujawnionych przez Infinity
Ward? Co prawda dotyczą multi COD-a 4, ale w końcu multi to praktycznie to samo i w
4 i w 5, zreszta wiadomo. Pod względem ilości online-owych graczy może konkurować z Wow-em.


Nie jestem antyfanem. Kocham single w CoD5, i multi w CoD4, bo w 5 multi jest o wiele gorsze niż w 4, a w 4 singiel dużo gorszy niż w 5 :D Więc się porzadnie uzupełniają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne pytanko do userów grających w multi. Czy zdarza Wam się, że w momencie kiedy połączycie się z serwerem wywala Was do menu z napisem "Serwer został odłączony" [czy coś takiego]? Oczywiście serwer nadal stoi i nawet ma wolne sloty. Czasami muszę na niego wejść z 10x abym mógł już spokojnie grać. Nie przeszkadza to w rozgrywce, ale strasznie irytuje. Chcę wejść na określony serwer i grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 13:13, CoD1234 napisał:

Chcę ściągnąć najnowszego patcha do do CoD: WaW. Możecie dać linka? Oczywiście za darmo.


Trudno użyć googla, albo zajrzeć na oficjalną stronę ? callofduty.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pociąć się :) a tak na serio to witaj w świecie niedorobionych produktów treyarch. Na następny raz rób sobie kopie zapasowe. Nic się nie da zrobić, przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 11:39, Arachnos napisał:

pociąć się :) a tak na serio to witaj w świecie niedorobionych produktów treyarch. Na
następny raz rób sobie kopie zapasowe. Nic się nie da zrobić, przykro mi.

No nic : (. Płakać nie będę. Zacznie się od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować