Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Call of Duty 5: World at War

2496 postów w tym temacie

Miałem okazję wypróbować nowego CoDa na Xboxie. Pierwsze wrażenie - gra nie zachwyca, to już nie ten CoD. Jedną z niedoróbek jest to beznadziejne AI. Japończyki szarżują jak głupie by po chwili zatrzymać się gdzieś obok ciebie (nie zauważając ofc). Skrypty, liniowość. To odrywanie kończyn (innowacja?) również prezentuje się bardzo słabo. Mało szczegółowe i takie be. O wiele lepiej wyglądało to w starszych grach np. w Soldier of Fortune 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie żebym się czepiał, ale te kwestie były tu poruszane milion razy. Może mała recenzja na gramsajcik? wielu tak zrobiło ze mną włącznie. Sa oczywiście ludzie, którzy będą zaciekle bronić gry bo jest WŚ2, ale niestety to nie stanowi o tym czy gra jest dobra czy nie. Ogólnie wiele razy wypowiadałem swoją opinię na temat tego chłamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 20:08, BoloMaster napisał:

"zombie level" można ukończyć czy chodzi tam tylko o zdobywanie punktów?


Raczej tylko o dojście jak najdalej, zdobywanie punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 20:08, BoloMaster napisał:

"zombie level" można ukończyć czy chodzi tam tylko o zdobywanie punktów?


Chodzi o to by przeżyć jak najdłużej ;] A za punkciaki kupuje się broń i amunicję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak zabijasz zombie to zdobywasz punkty za ktore mozesz kupwac bronie i otwierac pozostale pomieszczenia domu np.drzwi albo napszyklad usunac kanape z przejscia :) :)

Jaka według was jest najlepsza plansza w COD 5???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 22:45, uciu134 napisał:

Jaka według was jest najlepsza plansza w COD 5???


Nie wiem czy chodzi Ci w tym momencie o tryb single czy multi, ale jako że grałem tylko w tryb single to tylko na ten temat się wypowiem. Za najlepsze mapy uważam dwie ostatnie misje, czyli "Serce Rzeszy" i "Upadek". Szturm na Reichstag wypadł tutaj naprawdę świetnie. Generalnie misje kampanii rosyjskiej są znacznie ciekawsze, choć i tak daleko im do tych z Modern Warfare. Amerykańskie to już jest moim zdaniem porażka na całej linii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, czy multi jest lepsze w 4 czy w WaWie?
Zacząłem swoją przygodę troszkę patologicznie, gdyż właśnie od WaWa, a multi w WaWie tak mnie wciągnęło, że nie gram teraz w nic innego. Singla przechodziłem u kumpla wiec czwóreczka ma być tylko do multi. A więc lepszy czy gorszy? Pytanie zadaję w tym temacie i w temacie o 4, gdyż chcę poznać wasze opinie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższym namyśleniu stwierdzam, że bardziej podoba mi się CoD4, do którego wróciłem z uśmiechem na twarzy. I to właśnie multi tego CoDa jest moim zdaniem najlepsze. WaW strasznie mnie znudził. No i jestem zwolennikiem współczesnego pola bitwy : ) co oczywiście ma duże znaczenie jeśli chodzi o wybór pomiędzy WaW, a CoD4.

COD4 RZĄDZI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 14:58, niki94 napisał:

Powiedzcie mi, czy multi jest lepsze w 4 czy w WaWie?
Zacząłem swoją przygodę troszkę patologicznie, gdyż właśnie od WaWa, a multi w WaWie
tak mnie wciągnęło, że nie gram teraz w nic innego. Singla przechodziłem u kumpla wiec
czwóreczka ma być tylko do multi. A więc lepszy czy gorszy? Pytanie zadaję w tym temacie
i w temacie o 4, gdyż chcę poznać wasze opinie ;p


Jeżeli Ci się spodobał WaW, to też ,,4" na pewno cię zaintersuje. Te gry są trochę do siebie podobne
(przynajmniej w multi). ,,Czwórka" nie jest też aż tak brutalna jak ,,WaW", ale posiada natomiast ŚWIETNĄ
fabułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 15:17, Damianuss1 napisał:

Po dłuższym namyśleniu stwierdzam, że bardziej podoba mi się CoD4, do którego wróciłem
z uśmiechem na twarzy. I to właśnie multi tego CoDa jest moim zdaniem najlepsze. WaW
strasznie mnie znudził. No i jestem zwolennikiem współczesnego pola bitwy : ) co oczywiście
ma duże znaczenie jeśli chodzi o wybór pomiędzy WaW, a CoD4.

COD4 RZĄDZI!


Damianuss1 - dokładnie tak samo jak u mnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 15:37, Ryan Kam napisał:

> Powiedzcie mi, czy multi jest lepsze w 4 czy w WaWie?
> Zacząłem swoją przygodę troszkę patologicznie, gdyż właśnie od WaWa, a multi w WaWie

> tak mnie wciągnęło, że nie gram teraz w nic innego. Singla przechodziłem u kumpla
wiec
> czwóreczka ma być tylko do multi. A więc lepszy czy gorszy? Pytanie zadaję w tym
temacie
> i w temacie o 4, gdyż chcę poznać wasze opinie ;p

Jeżeli Ci się spodobał WaW, to też ,,4" na pewno cię zaintersuje. Te gry są trochę do
siebie podobne
(przynajmniej w multi). ,,Czwórka" nie jest też aż tak brutalna jak ,,WaW", ale posiada
natomiast ŚWIETNĄ
fabułę.

Zgadzam się z tobą w 100% Akurat mam indentyczne zdanie. Fabuła W CoD4:MF wymiata.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 14:58, niki94 napisał:

Powiedzcie mi, czy multi jest lepsze w 4 czy w WaWie?
Zacząłem swoją przygodę troszkę patologicznie, gdyż właśnie od WaWa, a multi w WaWie
tak mnie wciągnęło, że nie gram teraz w nic innego. Singla przechodziłem u kumpla wiec
czwóreczka ma być tylko do multi. A więc lepszy czy gorszy? Pytanie zadaję w tym temacie
i w temacie o 4, gdyż chcę poznać wasze opinie ;p

4 jest o WIELE lepsza od 5.. MP w WaW jest no karykaturą tego co jest w CoD4 :) Ja od premiery gram w MW i nadal mi się nie znudził :P Także jeżeli 4 jest lepsza od WaW to sam wybierz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,,Czwórka" nie jest też aż tak brutalna jak ,,WaW", ale posiada

Dnia 03.02.2009 o 15:37, Ryan Kam napisał:

natomiast ŚWIETNĄ
fabułę.


Fabuła w multi XD? WTF?
Chodziło mi tylko o multi.
Jak już mówiłem, singla przeszedłem kumpla.
No to do zobaczenia w piatek na polu walki w Modern Warfare ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy patch 1.2 już chyba jest, albo będzie jutro. Bardzo się cieszę z tego powodu, bo gra powinna do mnie dojść w tym tygodniu. Przejdzie się singla, pościąga łatki i spędzi wiele godzin na multi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 18:52, MarianoG napisał:

Nowy patch 1.2 już chyba jest, albo będzie jutro. Bardzo się cieszę z tego powodu, bo
gra powinna do mnie dojść w tym tygodniu. Przejdzie się singla, pościąga łatki i spędzi
wiele godzin na multi.:)


Patch już jest, i można go ściągać ze strony głównej Coda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych wszystkich osób mających problem z dźwiękiem (całkowitym jego brakiem) po instalacji patcha 1.2
W przypadku Windows Vista klikamy panel sterowania - dźwięk - głośniki - zaawansowane i częstotliwość próbkowania zmieniamy na 16 bit,48000 Hz (jakość DVD)

Sprawdzone i działa (w przypadku Visty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na to to ja też wpadłem, tyle że to żadna frajda grać na SB X-Fi z taką jakością dźwięku. Co do patcha 1.2 to jestem świeżo po instalacji i gra działa pięknie na najwyższej jakości dźwięku... tyle że go nie ma! Chyba się załamię i sobie tą gre odpuszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo wielu głosów krytyki ja uważam grę za najlepszą jeżeli chodzi o gry osadzone w realiach II wojny światowej. Grafika mnie zachwyciła, a muzyka po prostu świetna jest! Tego nie da się opisać, jakie emocja przeżywałem gdy armia radziecka nacierała na Reichstag. Sztuczna Inteligencja przeciwników jest i tak na wysokim poziomie, bo np. w MOH: Airborne była naprawde słaba (przeciwnicy wychylali się jak ty strzelałeś...). Jest wiele broni do wyboru, szczególnie upodobałem sobie K98K. Poziom brutalności tej gry jest naprawde wysoki szczególnie jak rzucasz moździerzem w Japończyków. Moją ulubioną misją było nacieranie na Reichstag, a najbardziej podobała mi się muzyka w czasie tej misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować