Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Piractwo legalne na Karaibach

56 postów w tym temacie

Legalne przestępstwo, zabawne, lol. Wyobrażam sobie miny twórców, że Jack Sparrow i ekipa mogą sobie spokojnie kraść ich pracę, i nikt nic z tym nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie pozdrawiam wszystkich delegatów bo akurat ja wybrałem się na delegację na Karaiby.Właśnie zasysam dwie gry:P
Do moderatorów----->Jako że jeden z was napisał że nie macie poczucia humoru informuję was że to jest żart.
A i jeszcze jedno.Trzeba w regulaminie zmienić informację dot. banów za Piractwo.Trzeba dodać: "Chyba że mieszkasz w Antigui lub Barbudy-dzie":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha! Przez chwilę poczułem się jak w Prima Aprilis ;PP!
Ale to nie jest 1 kwietnia...hm ciekawostka, na wakacje pojechać i spiracić sobie parę rzeczy ;D!
Interesujące, może kiedyś sobie tam pojadę ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, ale skoro zaopatrywanie sie tam w piraty jest legalne, a pirat jest jako normalny produkt, to czy wywiezienie go jest nie legalne?? i używanie gdzie indziej??

P.S. Kto się ze mną tam wybiera??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drobne niedopatrzenie:

"Rdzeń problemu jest taki - Stany zjednoczone są krajem (...)."

Może się mylę, ale czy nie powinno to być zapisane jako "Stany Zjednoczone"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tam to pewnie jest "kwestia osobistego szacunku dla twórców" ale w Polsce niestety już nie ... bo my niestety pieniążków na gry orginalne nie mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież i tak wszyscy piracą czy jest to legalne czy nie. Czy są nagonki czy nie. Piraci niczym sie nie przejmują i z nikim się nie liczą. Wątpie więc czy jakiś pirat przeprowadzi sie na karaiby tylko dlatego, że za to nie grożą tam kary :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piractwo legalne ? Jak piractwo może być legalne , nawet w tak małym , nie wydaje wam się to dziwne, bo mi bardzo , autorzy różnych programów , gier czy też filmów w tym momencie już tracą jakąś część dochodów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować