Zaloguj się, aby obserwować  
Brolly

Piraci z Karaibów 4: Źródło Młodości - temat ogólny

30 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2007 o 17:51, kabak5 napisał:

> > Ja wyczytalem na jednej stronce że Zac Efron ma zagrac w tym filmie.
>
> Jeżeli on zagra to będzie koniec serii o Piratach z Karaibów. On się nie nadaje do takiego

> filmu. Ja osobiście jestem na nie.
Podobno caly czas trenuje na siłowni aby miec muskulature jak pirat.


On nie ma twarzy pirata. Ja nawet nie niego nie mogę patrzeć, jeżeli będzie w filmie to ja już nie oglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 18:26, kabak5 napisał:

masz w sumie racje ale troche sie mylisz wyobraz go sobie jako jakiegoś majtka na pokladzie
z jego delikatną twarzyczką pasuje jak ulał.


Chyba tylko, żeby umilić reszcie samotne noce pomiędzy portowymi zamtuzami :/

Ale jeśli chodzi o kolejna częśćjestem za, zakłądając naturalnie, że zosanie zachowany klima tpoprzednich trzech części oraz wysoki (no może przesadzam, ale na pewno dobry i zabawny, a w przypadku Deepa Genialny, przez duże "G" ^^) poziom gry aktorskiej, a co do śmierci Willa... wizja naprawdę miodzio ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam filmu, w którym zakończenie sugerowałoby kontynuację bardziej niż Na Krańcu Świata. Twórcy jednak przyznali (i to całkiem słusznie), że świat musi odpocząć od Piratów, więc na premierę czwóreczki poczekamy.
A teraz moje refleksje. ;-) Mimo, że trylogia podoba mi się, to jednak sądzę, że powinna się skończyć na pierwszej części. (taa, wtedy nie byłaby trylogią ;-) Niepotrzebnie zaczęto komplikować fabułę, czego szczyt osiągnął Na Krańcu Świata, gdzie użyto tego, czego najbardziej się obawiałem - motywu wskrzeszania. Przez to film oberwał u mnie ogromnego minusa. Z resztą dwójka podobała mi się tylko z powodu dosyć dużej dawki humoru, trójka to już mieszane uczucia. To kolejna saga po Matriksie, której kolejnych części specjalnie nie oczekiwałem, ba!, chciałem zakończenia na świetnych pierwszych filmach.
Jak sądzę po zakończeniu Na Krańcu Świata, fabuła Źródła Młodości (pierwszy raz słyszę ten tytuł, ale co tam) będzie wyjątkowo naciągana. Szkoda.

PS. Zastanawialiście się, co byłoby, gdyby z uczestnictwa w produkcji odmówił Johnny Depp? ;-) (pomijając astronomiczną sumę pieniędzy, jakimi zapewne staraliby się przebłagać go producenci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 21:34, DJ Szlafrok napisał:

/.../
Jak sądzę po zakończeniu Na Krańcu Świata, fabuła Źródła Młodości (pierwszy raz słyszę ten
tytuł, ale co tam) będzie wyjątkowo naciągana. Szkoda.

Mnie wszystkie części się podobały,a kolejne nieważne jak byłyby naciągane, ważne żeby trzymały poziom poprzedniczek. A co do tytułu to temat ten miał brzmieć "Piraci z Karaibów4: Źródło Młodości?? - temat ogólny", ale nie wiem czemu zniknęły myślniki :D:D:D

Dnia 27.12.2007 o 21:34, DJ Szlafrok napisał:

PS. Zastanawialiście się, co byłoby, gdyby z uczestnictwa w produkcji odmówił Johnny Depp?
;-) (pomijając astronomiczną sumę pieniędzy, jakimi zapewne staraliby się przebłagać go producenci)

Pewnie seria by umarła, może Jim Carrey by został kpt. Sparrowem :D:D:D
Jednak wydaje mi się, że Depp (w przeciwieństwie do Blooma) czerpie z tego filmu radość i dobrze się bawi grając zwariowanego pirata ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 21:46, bezimienny15 napisał:

Mnie wszystkie części się podobały,a kolejne nieważne jak byłyby naciągane, ważne żeby trzymały poziom
poprzedniczek.


Wiesz, kwestia gustu... gdyby scenarzyści w szale tworzenia wyhamowali na Klątwie Czarnej Perły mielibyśmy sensowne zakończenie, dające pole do popisu fanom, a przy okazji fabuła sagi nie zostałaby tak - w moim mniemaniu - poszarpana.

Dnia 27.12.2007 o 21:46, bezimienny15 napisał:

A co do tytułu to temat ten miał brzmieć "Piraci z Karaibów4: Źródło
Młodości?? - temat ogólny", ale nie wiem czemu zniknęły myślniki :D:D:D


Ouuu, to wiele wyjaśnia. ;-)

Dnia 27.12.2007 o 21:46, bezimienny15 napisał:

Pewnie seria by umarła, może Jim Carrey by został kpt. Sparrowem :D:D:D
Jednak wydaje mi się, że Depp (w przeciwieństwie do Blooma) czerpie z tego filmu radość i dobrze
się bawi grając zwariowanego pirata ;]


No tak... zresztą podobno tylko dlatego zgodził się na ponowne wystąpienie w Skrzyni Umarlaka jako Jack Sparrow (jakby ktoś nie wiedział, Depp omija szerokim łukiem kontynuacje i kategorycznie "zabrania sobie" uczestnictwa w nich) , bo dzieciom bardzo spodobała się jego kreacja... (nie, nie w tym sensie ;-) ).
A tak po drodze, gdy przeczytałem o Jimie, dostałem gęsiej skórki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie. Orlando Bloom(Will Turner) powiedział, że on i Keira Knightley grali te same postacie prawie od dekady -źródło Tele Tydzień. Tak by musieli trochę obsadę zmienić. Czyżby zdanie zmienili??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię Willa i mam nadzieję, że go nie uśmiercą. Bardzo się cieszę, że ma powstać 4 część. I mimo, że niektórzy doszukują się informacjii o tym co ma się stać i wogóle, to ja to wszystko nie wierzę, wolę sobie poczekać do tego 2011 (trochę długo, ale trudno) czy tam nawet trochę dłużej i zobaczyć co się będzie działo. Ale po zakończeniu 3 częsci można się wielu rzeczy domyślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm w sumie sie cieszę na nową część ale bardzo nie lubi tzw. kontynuacji... czyli czegoś co sie na pewno dobrze sprzeda... jak reżyser ustala że to będzie trylogia i więcej części nie planują a tu nagle BAM! i jednak kolejna część będzie tzn. że coś sie dobrze sprzedaje i warto zarobić na tym jeszcze więcej... ;/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 część? Czy to nie lekka przesada? Już w trylogii widać było, że poziom filmu spadał z części na część (bardziej to się robiła komedia niż porządny film sensacyjno-familijny). Mam nadzieję, że 4 nie będzie jakimś crapem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować