Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kane & Lynch - okiem Myszastego

39 postów w tym temacie

czytając to odniosłem wrażenie, że recenzent nie do końca zapoznał się z grą. akapit poświęcony fabule jest pełen dziur i błędów. być może grał w wersję piracką, bo w oryginalnej wyjaśnione są historie Kane''a i Lyncha.
co do gameplay''a: czego pan oczekuje od strzelanki TPP? symulatora czołgu? pasjansa? system osłon działa znakomicie, nie miałem z nim żadnych problemów. warto też byłoby wspomnieć o HUDzie, którego praktycznie nie ma. jeśli chodzi o AI, to czasami zdarza się kompanom władować pod lufę i odwrotnie. i generalnie są ranni rzadziej od nas, bardzo pomagają. jedyne co mnie raziło to długość rozgrywki 5-6 godzin.
grafika: rozsypujące się zasłony, a na brak szczegółów to nie można narzekać np. zarost Kane''a, wybrudzone garnitury, zmarszczki itd.
dźwięk: tu jest pies pogrzebany, a mianowicie to często są napisy, ale dźwięku brak.
moim zdaniem ten felieton jest bardzo nieprecyzyjny, a dla mnie sama ocena gry to...9/10 za: fabułę, plansze, grafikę, grywalność i dźwięk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę, że na gram.pl staje się to standartem, że dane nie są wypełniane, jakieś obawy czy brak rzetelności Myszastego? Wypełnienie tego nie jest chyba trudne?

Gatunek: TPP
Wymagania sprzętowe: sprawdź tutaj
Czas na opanowanie: krótki
Poziom trudności: zróżnicowany
Producent: IO Interactive
Wydawca: SCi / Eidos
Polski wydawca: Cenega Poland
Wersja: Polska PC inne platformy X360 i PS3
Strona www: brak danych - można się uśmiać http://www.kaneandlynch.com/

minuta i wypełnione czy to takie trudne????!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nigdy nie zrozumiem ludzi narzekających że to kolejna zwykła strzelanina...
Cóż, taka seria Max Payne dostawało oceny typu 8/10, a gra od Kane & Lynch różniła się tym że miała wbudowany tryb bullet time.

Wygląda na to że gdyby był ten tryb dostępny w tej grze, narzekania by ustąpiły...bo innego wytłumaczenia nie mam. Mi się gra podobała. Tak jak poprzednicy, stwierdzam że zawiedli się chyba tylko ci, którzy spodziewali się kolejnego Hitmana, bądź gry pokroju Crysisa... ale jakie fakty za tym przemawiały, to ja już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna tylko, że trochę trudna.Grafika świetna nie da się nic zarzucić.Dla mnie opisy w internecie na temat tej gry są dziwne, bo wszędzie piszą, że to gra brutalna to wcale nie jest prawdą jest to po prostu taktyczna strzelanka tylko czasami kane jest trochę brutalny, a Lynch zabija zakładników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 10:17, Emillo2 napisał:

minuta i wypełnione czy to takie trudne????!!!!

Czynniki odpowiedzialne za bazę danych (niemal wszystkie elementy do tabelki są z niej pobierane) regularnie się nam nie wyrabiają. Zupełnie, jakby był jakiś okres świąteczny czy co... Mimo, że to nie nasza wina (zgłaszamy z wyprzedzeniem), to i tak przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra fajna ale wkurzyła mnie. Grałem w misje w której Carlos ma minę i go chronię. Niestety go zabili, a kiedy weszłem do budynku znalazłem się w płapcę. I wyłączyła się w tedy gra i musiałem od początku misji grać znowu. Obiecałem sobie, że nigdy już nie zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem wersję na X360 i jestem z gry bardzo zadowolony. Grafika owszem, jest nierówna(słabe tekstury, świetne modele postaci), fabuła bardzo wciąga, gra ma świetny klimat, voice-acting jest mistrzowski. Co do sterowania-nie wiem, o co wam chodzi. Ja nie miałem problemów ani z celowaniem, ani z samym trafianiem do celu. Grę kupiłem na allegro za 149 zł i myślę, że jest to odpowiednia cena. Gra nie jest warta 240 zł.

Próbował ktoś multiplayera? Jest świetny.

Ode mnie gra dostaje 8+/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zraziłem się do tego tekstu na samym początku, nie czytałem dalej....eh "My jednak, wspominając o tym epizodzie, nie mamy zamiaru wdawać się w kolejne dywagacje na ten temat, a jedynie zaznaczyć i przypomnieć o tym fakcie. Poniżej zaś..."
Co?, zaznaczenie i przypomnienie o fakcie?, jest tylko napisane o dziwnej jak zrozumiałem recenzji w gamespot, niec więcej, a ja chętnie ym się dowiedział co było nie tak z tą recenzją, a autor z gory założył że każdy czytelnik wie o tym i mało tego, założył że czytelnik odbył już jakieś dywagacje na ten temat, gram.pl nieco zniża sobie poziom tak swawolnymi i nieporfesjonalnymi autorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że tak napiszę, szkoda gry. Grafika przeciętna, inteligencja wrogów poniżej przeciętnej a grywalność...hmmm...tak an 7/10. Zapowiadało się ciekawie a gra jest średnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko X360 wróci z naprawy to biore sie za gre w trybie co-op :) (Ocenami sie nie przejmuje, bo gra ma podobac sie mnie, gdyz o gustach sie nie dyskutuje :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę można określić jako bardzo nierówną. Przez większość gry tworzy się suspens a klimat się zagęszcza. Motywy są mgliste a sam bohater wymyka się jednoznacznej ocenie. Całkiem fajne misje (oczywiście rzeźnia musi być) a najciekawszy poziom to chyba nocny klub w Tokio. Ale potem .. potem jest już tylko gorzej. Poziomy w Ameryce Połódniowej są żenująco słabe wstawione na siłę i widać, że twórcom zabrakło pomysłu na pociągnięcie dobrze zapowiadającej się fabuły. Jednym słowem - najpierw nas głaskają a potem leją po mordzie że tak daleko zaszliśmy w grze. Całość wygląda jakby robiły grę dwa zespoły, jeden ambitny i pełen zapały a drugi znudzony jakby przed chwilą obcięli im premię. Grafika jest.... kiepska.. i bez fajerwerków (nie jest to Unreal Engine III) ale ogłnie można przmknąc oko.
Ocena - przeciętniak 5/10 ale z dużym plusem za pomysł na dziwaczny duet i pierwsze misje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować