Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Skate - rzut okiem

32 postów w tym temacie

Chcialbym zagrac .to jedna z bardziej nowatorskich gier zeszlego roku o tematyce ktora mnie jara .....jak bede mial X`a to dla mnie Must Have

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucas the Great

Fani jazdy na wirtualnych skateboardach mieli do niedawna dosyć specyficzny wybór: szereg gier firmowanych logiem Tony Hawk's. Od niedawna pojawiła się jednak inna opcja - EA wydało grę Skate (zapisywaną też jako skate.). Czy to rzeczywista konkurencja?

Przeczytaj cały tekst "Skate - rzut okiem" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że cena gry jest interesująca. Gdzie można dostać tak darmową grę? ;>

P.S. Cena: 0,00zł. Do poprawienia chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 17:57, PolishWerewolf napisał:

Przyznam, że cena gry jest interesująca. Gdzie można dostać tak darmową grę? ;>

P.S. Cena: 0,00zł. Do poprawienia chyba.

Niestety jeszcze chwilę taka zostanie - jest Nowy Rok, zgłoszenie do opiekuna bazy danych o grach nie dotarło widać na czas - jutro już na pewno dane będą kompletne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ta gra była na PC, to od razu bym ją schrupał. Kolejne gry z serii Tony Hawk''s już mi się znudziły. Ostatnio również próbowałem Underground 2. Tryb klasyczny jak zwykle świetny, ale fabularny wiele gorszy od AW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 18:06, lewak napisał:

Jakby ta gra była na PC, to od razu bym ją schrupał. Kolejne gry z serii Tony Hawk''s już mi
się znudziły. Ostatnio również próbowałem Underground 2. Tryb klasyczny jak zwykle świetny,
ale fabularny wiele gorszy od AW.


jakby miała być na PC, to każdy gracz musiałby kupić sobie pada do tej gry, bo tam się głównie na analogach gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W "Wymaganiach Sprzętowych" zamiast tego odnośnika (który i tak wywala do strony głównej Gram.pl) można było przecież napisać "XBox 360" xD
I ta cena... Ale co tam. Recenzja bardzo fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W "Wymaganiach Sprzętowych" zamiast tego odnośnika (który i tak wywala do strony głównej Gram.pl) można było przecież napisać "XBox 360" xD
I ta cena... Ale co tam. Recenzja bardzo fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 18:08, SKIL napisał:

jakby miała być na PC, to każdy gracz musiałby kupić sobie pada do tej gry, bo tam się głównie
na analogach gra...


powiem Ci, że dla tej jednej produkcji tylko kupiłbym sobie pada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałoby się w to zagrać, oj chciało.:) Niestety X''a nie mam i nic nie wskazuje na to bym miał go mieć.:( No, chyba że szóstkę (chociaż piątka by wystarczyła ;D) w totka trafię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no widzialem to na Hyper w programie Revief Teroryty czy jakos tak grafa spoko i jezdzenie fajnie nie coto Tony Hawk ropisz czterdziesci tyseci kompilacji trikow w powietrzu to jest bardziej rzecziwiscie mowie o SKATE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie biadolcie, że nie ma na PC tylko zbierajcie na XBOX360... Obecnie solidny PC i X360 to najlepsze platformy dla wytrawnych graczy... PS3 to taka porażka, że aż mi przykro, że po tak doskonałym PS2 Sony zrobiło taką kichę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować