Zaloguj się, aby obserwować  
Blind_Gunslinger

Bijemy Rekord Guinessa

13 postów w tym temacie

Wczoraj przeczytałem w książce "rekordy Guinessa 2007" o rekordzie 1682 postów pod jednym postem ( w jednym temacie). Wiem ze temat ten to może być królestwo nabijania postów i bałaganu ale Gram.pl bije rekordy, jest nas dużo więc czemu by nie spróbować z najlepszymi rekordami?
Proszę więc o przemyślane wypowiedzi dotyczące czegokolwiek, nie jest wymagana ciągłość tematu.
zapraszam do zabawy, Proszę moderatorów o łaskawe potraktowanie tematu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli udało by się tylko uniknąć wszechogarniającego teraz forum spamu (co będzie IMO ciężkim zadaniem)
to kto wie...sama idea jest ciekawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak według Mnie też temat jest ciekawy... ale pozbycie się spamu to będzie trudne zadanie... a właśnie ile kosztowała takowa książeczka ?? Musiałbym Sobie też taką sprawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, tylko kto to potem zgłosi ten topic do komisji rekordów Guinessa? W każdym razie ja w to wchodzę :)
Edit: może numerujmy nasze posty coby było potem łatwiej je zliczyć...

Post 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee, to chyba nie jest najlepszy pomysł. Walenie postów tylko dla samej ilości o zwykły, niepotrzebny spam. Poza tym, jest wątek o statusach, mający prawie 45 tys. postów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba numerować postów. Jest licznik na głównej stronie forum. I jak na razie działa, chociaż tu wszystko jest możliwe sądząc po niektórych wrzutach w kwasach:D. A idea faktycznie całkiem ciekawa, byle nie okazało się, że większość topicu to bełkot służący nabijaniu postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 23:33, leszek1czesław napisał:

Wczoraj przeczytałem w książce "rekordy Guinessa 2007" o rekordzie 1682 postów pod jednym
postem ( w jednym temacie).


A tu nie chodzi aby o ilość postów, ale na 1 stronie? Bo coś podejrzanie marniutki ten rekord :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 02:21, Uspatente napisał:

Zatem zerknijcie na pierwszy temat na tym forów i liczbę postów...


Hah, rotfl''ed ;DDDDDDD

edit: w Kwasach jest ponad 29k postów. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować