Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Recenzent przeprasza BioWare za złą recenzję gry Mass Effect

49 postów w tym temacie

co za feralny błąd ale przynajmniej się do niego przyznał a do tego Bioware ma darmową reklamę no nieżle ciągle co redaktorzy są w uwadze najpierw gamespot teraz to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facet gra w Action RPG i zapomina o rozwijaniu postaci? Żal się robi słysząc coś takiego... Zwłaszcza, że trzeba być ślepym by nie zauważyć migających sekcji menu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 14:06, Graffis napisał:

Do tego chyba jeszcze można dodać rosnący poziom skomplikowania gier - więcej bardziej złożonych
skryptów niesie ze sobą ryzyko częstszych błędów. Ciekawe, ze w tym samym czasie skraca się
czas potrzebny na przejście gry. No i jeszcze pozostaje pytanie czy rzeczywiście jest to potrzebne,
skoro gracze i tak tęsknym wzrokiem patrzą w stronę klasyków i nie grają w nie (niemal) do
znudzenia.


Dla ładnego podsumowania myśli - wystarczy zobaczyć jaką popularnością cieszy się saga Baldur''s Gate i Icewind Dale, oraz jak graczom zależy na Planescape Torment. Wszystkie 3 gry nie są perełkami jeśli chodzi o poziom technologiczny, a śmiem twierdzić że są one (poza Icewindem) jednymi z najlepszych jakie do tej pory powstały.

Dobra koniec tego off-top''a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jejq.. a jak widzę 8 krasnoludów w innej grze albo 50 Wojowników w WoW to zastanawiam czemu zrobili tak a nie inaczej. To tylko gra. Dać możliwość Tworzenia własnego wiedźmina i koniec. Wątpię aby to był wielki kłopot wymagający przebudowy całej gry;).

Popatrz po zagranicznych forach lub polskich i zauważysz że Wiedźmin jest dobry ale kto go przeszedł już w niego nie gra. No sorki tak to jest z grami na single.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 01:34, Kafar napisał:

Dać możliwość Tworzenia własnego wiedźmina i koniec.

Ja sobie bardziej cenie klimat gry, dobrą fabułę i ciekawe postacie niż taką ''swobodę''. Dla tych którzy kochają Sagę o Wiedźminie piękne są właśnie te smaczki, które niesie ze sobą postać Geralta - nawiązania do tego co znamy z książek, charakterystyczne postaci i zachowania. Co mi po moim własnym Wiedźminie, gdy jest on tylko zestawem pikseli? Tu mam Geralta - przedłużenie opowieści która wciągnęła mnie jak mało która.

Dnia 04.01.2008 o 01:34, Kafar napisał:

No sorki tak to jest z grami na single.

Nie, tak to jest z casualami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh przeczytać dokładnie.. czy ja mówie że to powinien być tytuł TYLKO online ?:) bo raczej wątpię żebym tak gdzieś napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże i taki matoł recenzuje gry? Jakim cudem? Ja bym mu nie powierzył nawet Multizębnego Ręcznego Roztrząsacza Obornika (aka Widły) bo by go facet mógł wziąć za widelec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować