Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Gothic 4 MMORPG ? - Temat ogólny

98 postów w tym temacie

Już to widze, 1000 biegających "Ja" po np. Khorinis i próbujących trafić w siebie z Uriziela :p Nie no, a tak na serrio to ciekawe czy sami będziemy robić sobie postac, czy będzie trzeba jakąś wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 22:13, dyrdup napisał:

Już to widze, 1000 biegających "Ja" po np. Khorinis i próbujących trafić w siebie z Uriziela
:p Nie no, a tak na serrio to ciekawe czy sami będziemy robić sobie postac, czy będzie trzeba
jakąś wybrać.


Moim zdaniem Gothic MOO to nie będzie dalsza cześcia sagi poprostu osobna gierka na podstawie sagi, mianowicie chodzi mi że nie bedzie imienia "Ja" tylko damy własne podobnie z wyglądem nie będzie standardowego wdzianka z sagi tylko będzie można upiększyć wedługo własnego uznania a raczej twórców bo ki diabeł wie jakie postacie czy wyglądy dadzą :)

ArtuRPGpl ------> Moim zdaniem nie będzie to płatne raz że gothic cieszy sie dużą ilościa fanów bez żadnych opłat nie licząc tylko gry, i każdy z nas może pozowalić sobie na taką gierke a jakby było płatne co miesiąc czy tam dwa to gothic traciłby pomały klijentów chyba że swojego pirwszego MOO zrobili by tak że zgniotli by konkurencje mowa o WoW czy GW, a tak btw widze że ty masz dużo kasy ze odrazu na rok chcesz kupywać abonamenta :) albo poprostu G tak ci zawrócił w głowie że sobie mażysz :)
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 22:01, ArtuRPGpl napisał:

hmm powiem tak, jakby wyszedl Gothic 4 i czeba by bylo kupywa Pre paidy to bym nakupil na przyszle
10 lat :)


taaa a potem bys z walizkami poszedl .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtórze coś co mówiłem już w temacie o Gothic 1: niektóre gry poprostu nie nadają się na multi. Gothic zawsze był na single player. Multi moim zdaniem zniszczy niepowtarzalny klimat całej serii. Poza tym to odcinanie kuponów od popularności gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 10:05, Ecko09 napisał:

G4 nie będzie multi. Jeśli w ogóle będzie G4.

jesli g4 medzie multi po sieci(z abonamentem miesiecznym np) to bedzie hitem tylko wtedy gry:
1: wrazenia z gry dorównaja(co najmniej) czesci 1 i 2 -chodzi ogolnie o przyjemnosc grania
2:nie bedzie zadnycm bledow z 3!
podsumowujac: 1 jest niemozliwe boi po tym co pokazali w 3 to juz nie chce im sie nic dobrego robic,2 takze niemozliwe-PB nie umie zoptymalizowac kodu, a kto bedzie grac w 4 z takimi lagami,odbiera to polowe przyjemnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie, jak piranie zrobię gothica do gry na sieci to wymagania minimalne=łącze 30mb, hehe. Inaczej bedzie lagować. I znowu futuryści będą krzyczeć że za trzy lata pójdzie każdemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tajgunem. "Gothic" to seria single player, multi zniszczyłoby całą radość. Choć przyznam, że kiedyś (jeszcze przed erą MMO, kiedy najpopularniejszy był bodaj "Everquest", a WoW istniał w przestrzeni fazowej jakiejś nieokreślonej przyszłości) marzyła mi się wersja multi pierwszego "Gothica", tyle, że co-op - troszkę jak DAoC, gracze byliby stronnikami poszczególnych obozów... Ech, nieważne. Potem bliżej zastanowiłem się nad tym pomysłem i pomyślałem, że jednak słaby.

I jeszcze jedno - mam dość tego parcia w MMO. Jeden WoW dał twórcom taką kasę, że teraz wszyscy producenci się na to rzucają. Co pojawi się w zapowiedziach jakiś RPG - już wiadomo, że twórcy chcą MMORPG. Ile można? Mnie zawsze odpowiadały bardziej single - nigdy nie ma abonamentów, a do tego nie latają ci nad uchem idioci krzyczący "hAhAhA pWnz0r dUeL mE l0l!". Jeden tryb multi w RPG, który jestem w stanie zaakceptować, to NwN z Mistrzem Podziemi. A "Gothic" zupełnie się do tego nie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyobrażacie sobie jaki trzeba by było mnieć sprzęt do tej gry ?
Nie dość, że w saym Gothic 4 grafika była by znacznie lepsza niż w G3 to jeszcze MMO...
chyba jeszcze nie ma takich kompów które by sobie z tym poradziły. A jakie łącze by trzeba było mieć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 10:48, Ronx napisał:

Wyobrażacie sobie jaki trzeba by było mnieć sprzęt do tej gry ?
Nie dość, że w saym Gothic 4 grafika była by znacznie lepsza niż w G3 to jeszcze MMO...
chyba jeszcze nie ma takich kompów które by sobie z tym poradziły. A jakie łącze by trzeba
było mieć ...


Tez mi tak sie wydaje juz teraz sa wymagania ogromne jak dla Polakow...A o Laczu to juz nawet nie wspomne..Lecz mam nadzieje ze G4 wyjdzie jako cRPG =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 16:25, Atukam72 napisał:

Ja tam zawze marzyłem o gothicu jako MMO a teraz marzenie moze się spełnić. :)


Tez bym tak chcial..Smiesznie by to troche wygladalo patrzysz sie a tam 10 bezimienych przed toba chyba ze wybierasz sobie wyglad twarzy i takie tam to ok...Grafik by musiala byc jak w G1 ale wazne ze by byl...Kolejna rzecza zeby nie przeciozac serverow to mogli byc zrobic PVP i Non-PVP server ale mozna by zmieniac servery od chcecia kiedy sie chce...Oczywiscie NPC,Ogromny swiat,jakies misje no i moglby byc jakies professie ;) heh...
Ja oczywiscie za choc watpie zeby tak sie stalo =[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O! to jest dopiero pomysł:) może w końcu odległości poszczególnych lokacji będą znacznie, znacznie większe:)...a nie, przechodzę byle jaki pagórek i jest kolejna lokacja albo npc którego mam znaleźć;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli następna cześć serii Gothic ma to być MMO to nie powinien się nazywac Gothic 4 czy 5 bo jak każdy wie grać na multi i widzieć ciągle tych samych kolesi wyglądających jak bezimienny to niezbyt będą chcieli to kupować, dlatego nazwa musi być inna np. Gothic i coś tam dalej
Co do świata powinno być kilka ras nie tylko ludzie i orki, co do profesji nom to można wsiąść te co są obecnie i dodać nowe przecież na kogoś go musimy zrobić, powinno być więcej mrocznych klas bo to sie ceni :P
Co do samego świata wiadomo ze minimum 4 razy taki jak G3 bo jak już ktoś wspomniał przejście jednej góry i mamy następne miasteczko to nuda, popatrzmy na l2 do większości lokacji chodzi sie dość długo a wiec w Gothicu zróbmy jeszcze dłuższy dystans :P do tego dodam iż powinno być więcej kolorystyki terenu nie tak jak mamy w G3 tutaj lód tutaj trawa a tam pustynia musi być to pomieszane w G3 widzimy lenistwo projektantów tworząc takie coś.
powinno być więcej zabaw z mieczem czy łukiem a nawet i tarcza powinniśmy samodzielnie zparować cios i w razie potrzeby uderzyć wroga tarczą czy go po prostu odepchnąć, Duży wybór armorów broni hełmów itd aby nie było tak jak np. w L2 ze widze jak 20 kolesi biega z ta sama zbroja bo to już max :/ , kilka dziesiąt twarzy i fryzur aby kazdy mogł zrobić ludzika jakiego on chce a nie jakiego narzuca mu producent z wyborem 3 czy 4 twarzy.
Nom i najlepszy rarytas to poprostu farba dzięki której możemy pomalować swój armor broń itd. dzięki temu każdy jako tak się będzie odrózniać.

Moja mażenia sięgają głębszych fantazji nom ale jak by było wszystko to co ja napisałem i więcej rzeczy których moim i innych zadaniem miały byc w następnej cześci Gothica raz że hit roku zagwarantowany dwa że zarobek dojść duży ale wydatek na samą gre jak i nowego kompa także bo jak każdy wie sam G3 już kaleczy nasze portfele a nowy sprzęt a nie jest tak do końca idealny dokładając do tego wszystkie skrypty do cech opisanych przezemnie znów nas to szarbnie na kieszeni ale czy nie warto?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować