Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft na komórkach?

76 postów w tym temacie

pepsi

Czy World of Warcraft pojawi się jeszcze w tym roku na komórkach? Takie przypuszczenia snuje w swym artykule finansista Baris Karadogan. Blizzard ze sprawą nie ma nic wspólnego - co najwyżej jego programiści wyjęli kajety i zaczęli uważnie notować...

Przeczytaj cały tekst "World of Warcraft na komórkach?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie mogliby to nawet zrobić, że po prostu odpalam grę, mamy tak jakby widok podobny do Tibii(xD) i zacinamy w WoW''a na swojej postaci, np. kiedy jesteśmy w pracy. Jak wrócimy do domu, to bierzemy się do PC i dalej zarywamy noce... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komentarz PEPSIEGO ma w sobie trochę racji, ale i tak nie wydaje mi się to realne - z trzech powodów:
-taka gierka będzie działać tylko na mocnych komórkach z netem
-zastanawiam się w jaki sposób będzie wyglądać grafika i grywalność
-jak będą płacić abonamenty(SMS-AMI!?), wydaje mi się trochę za dużo kasy przez komórki (jakieś 25 euro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zrezygnować ze swojego 7-letniego fotela, 3-letniego LCD''ka i coraz słabszego pc dla komórki? Nie ma mowy. xD Nie wyobrażam sobie wowa na konsole, a co dopiero na komórki. Binding może jeszcze ujdzie, ale na blizzowym interfejsie już nie potrafię grać.I to może być kłopot, jednak jak to pepsi powiedział może w 2010 lub później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się pytam do jasnej anielki PO CO? czy ktoś w to by grał na komórce? NIE nawet za 4 lata.

P.S. Czy GRAM się tak stoczyło że idzie na ilość newsów a nie na ich jakość? Taki syf czasami w newsach zapodajecie że to po prostu szok. A za parę miesięcy o czym będziecie informować? O nowych modelach auto wchodzących na rynek? W końcu to też wiąże się z grami bo te modele potem się pojawią w grze.

Podnieście swój poziom bo niebezpiecznie się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobrze czy źle. Jak Wow pojawi się na komórkach, to ludzie będą nie tylko uzależnieni od komputera, ale także od komórek...:)
Nie twierdzę że teraz nie są uzależnieni do komórek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zygfryt i Master, to są screeny z neta ^^
Można znaleźć w wielu czasopismach i serwisach internetowych takie potworki, bo leniwi redaktorzy wolą pytać Wielkiego Gugla niż poklikać w Print Screena :)

Co do artykułu : WoW na kompa to chłam (pół roku życia mi skasował) a na komórki to w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 20:19, Pawciu45 napisał:

Eeeee tam.Nie gram w WoW-a, ale wiem, że to nie będzie to samo.Komórka to nie komputer.

jak nie? komorki maja systemy operacyjne, zwykle procesory taktowane duzo wyzej niz pierwsze pentiumy, pamieci ram, dyski, moduly sieci Wi-Fi itp...czy to juz nie jest komputer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak WoW wyjdzie na komórki to będzie znak, że czas umierać. Albo czekać na czterech jeźdźców Apokalipsy, bo to już będzie koniec świata. Denerwuje mnie ciągłe przenoszenie większych tytułów na komórki. Ech, cały świat żyje wśród pozłacanych krat ;F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować