Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft na komórkach?

76 postów w tym temacie

ja tam nie jestem przekonana co do tego pomysłu...
serio, nie wyobrażam sobie WOW''a na komórkach , chyba, że będzie to po prostu gierka podobna do tych co są teraz i będzie się róźniła paroma szczegółami ( choć wątpię :PP ) ...
nie zdziwiłabym się gdyby trzeba było płacić abonament :| ...

no nic... najlepiej to poczekać na bardziej szczegółowe informacje, bo teraz za wiele ich nie jest ;]]

PS. ciekawe jakie będzie ta gra miała "wymagania" xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

Dnia 06.01.2008 o 12:11, Azuredragon napisał:

Dodajmy jeszcze do tego figurki i grę karcianą innych producentów, to zobaczymy skalę produktów,
które od Blizzarda nie pochodzą, ale przynoszą mu zyski. Równie dobrze do tego grona mogłaby
dołączyć gra na komórki. Choć mam nadzieję, że tak nie będzie. ;)

Dokładnie, są jeszcze książki różnych najętych autorów (którzy regularnie piszą powieści na różnych licencjach), ale jak widać wszystko to to nie są gry komputerowe. Taka gra to byłby pierwszy taki wyjątek od czasu dodatku do Diablo 1, którego robiła Sierra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 16:59, Czedwik napisał:

(...) ale jak widać wszystko to to nie są gry komputerowe.


W zasadzie gra na komórki też nią nie jest. ;P Choć jest jej bliżej niż np. grze planszowej. W zasadzie robienie WoWo-podobnych produktów na inne platformy sprzętowe, w tym telefony komórkowe, mogłoby przynieść Blizzardowi całkiem niezły zysk, więc czemu by nie? Choć mogę się mylić i okaże się, że Blizzard to jeden z ostatnich developerów robiących gry tylko na komputery i nie pozwalający, aby jego znaki towarowe znalazły się na pudełkach z logami jakichś tam konsol. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rogal z tarczą?? Fajny montaż :D. Swoją drogą wow na komórki napewno będzie hitem, chociaż mi się ten pomysł nie podoba. Ja muszę mieć swoje imperium do gry w to (moje biurko), spokój i odosobnienie, a nie grać na kolanie w podróży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard się na to nie zgodzi. Średnia osób zmarłych przez WoWa wzrośnie o wiele. Wyobraźcie sobie sytuacje, że idzie chodnikiem Chińczyk i zagrywa się w WoWa na komórce. Zobaczcie na ile sposobów może umrzeć. I potem będzie Happy WoW Friends.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

World of Warcraft na komórkach ? Nawet jeżeli jakimś cudem wypaliłby ten pomysł, to bardzo wątpliwą sprawą jest, żeby spodobało się to komuś oprócz największych maniaków WoW-a, ale i tak wiadomo, że takich maniaków na całym świecie jest bardzo dużo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 22:39, Dareksdiablo napisał:

Wow na komórke ?? żal.


Żal to komentowanie rocznych newsów ;]
Co do samego tematu- grafika by nie ucierpiała xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować