Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dell Crystal - najbardziej stylowy monitor świata?

72 postów w tym temacie

News jak prawie zawsze spóźniony...
A co do tego monitora, nawet nieźle wygląda, ale ta cena... wybrałbym raczej Apple Cinema Display, mając 1199dolarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorza

Monitor LCD Dell Crystal był wielokrotnie pokazywany na targach i wystawach, ale jedynie jako prototyp. Nikt nie sądził, że kiedykolwiek trafi on do sprzedaży. Spodobał się jednak tak bardzo, że Dell postanowił rozpocząć seryjną produkcję.

Przeczytaj cały tekst "Dell Crystal - najbardziej stylowy monitor świata?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie prawdę mówiąc średnio ten monitor się podoba. Z Dellem nie mam najlepszych doświadczeń i mając zbędne 1199 zielonych, na pewno bym je inaczej wydał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, najbardziej stylowy?
Jak dla mnie nie - po prostu ten monitor z wyglądu średnio mi się podoba. Może i fajny jest ten przezroczysty plastik po bokach, no ale cena 1199 dolarów oznacza tylko jedno - monitor dla bogaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No świetnie wygląda to prawda... Super by było taki mieć, ale już nie super wyłuskać taką sumkę... Ciekawe jak głośniki sobie radzą. Chyba nie za dobrze.

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"ociupinke" drogi ten monitor no ale za taki bajerancki monitor płaci się dużą kapuchę ja bym... chciał NAWET taki monitor ale kto mi da na niego kasę sam bym nie dał tyle kasy no ale cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kupił bym tego monitora, z prostego powodu-> gdybym w niego przypadkiem uderzył, byłoby po monitorze(wszak to szkło :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować