Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Intel oficjalnie wprowadza 16 nowych procesorów

57 postów w tym temacie

zorza

Firma Intel wypaliła z największego działa. Zaprezentowała właśnie 16 nowych procesorów wykonanych w procesie technologicznym 45 nm. Cztery z nich to modele serwerowe, pięć znajdzie zastosowanie w laptopach. Desktopową ofertę giganta poszerzy siedem procesorów.

Przeczytaj cały tekst "Intel oficjalnie wprowadza 16 nowych procesorów" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, ja tu się ciesze moim procem a tu widać że pojawią się nowe wspaniałości ; ) choć co do opinii ostatecznej powstrzymam się do testów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm....Planuje upgrade pieca i chyba rozważę E8500. Zobaczymy ile będzie kosztował. Na razie to jeden z rozsądniejszych i konkretniejszych procków, a nie chce aby portfel zbyt bardzo schudł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak intel chce sobie mieć ten je***y monopol to niech sobie go ma, ale ja na razie zostaję przy AMD :P
oczywiście mam nadzieję że będą raczej ciekawostką niż normalnymi konkurentami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Awesoma powa! Co za moc teraz to juz powinni dawac 3 w standardzie ... czekam aż przełamią tą barierę 2-3 Ghz i pujdą inną drogą tak jak z płytami Dvd i Blue Ray

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cóz.... j mam Q6600 @3.0 GHz (2997) i jestem ZADOWOLONY ;] więc w najbliższym czasie (jakieś 3 lata) takie tabele będą mnie mijać... mam tylko nadzieje że intel nie zmonopolizuje rynku... trzymaj sie AMD ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie brawa dla Intela, bo wie jak wykorzystać sytuację, żeby stać się monopolistą wśród wydawców procesorów. AMD już jest na straconej pozycji, nowe modele Intela są tylko "gwoździem do trumny" Athlon''ów itp. A szkoda, bo ja osobiście ceniłem sobie AMD, jeśli jednak firma ta nie potrafi odpowiednio zawalczyć o rynek to trudno. Jedno jest pewne, ciężkie czasy czekają wszystkich, którzy będą chcieli mieć nowe, lepsze procesory; Od teraz warunki w tej dziedzinie dyktuje Intel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 19:49, Ecko09 napisał:

No to AMD ma kłopoty, i to poważne.


Tu sie zgadzam. Dominacja Intela na rynku procesorów będzie tragiczna w skutkach i szczerze mówiąc to trzeba szybko kupowac nowy sprzęt zanim to się stanie. Później ceny mogą wzrosnąć nawet o 100-150% gdy Intel zostanie sam na rynku. Zaprawdę powiadam wam módlcie sie z Yasiem za AMD :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować