Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowy plebiscyt nadchodzi!

300 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2008 o 19:32, Laska-z-Polski napisał:

Zagłosowałem na swoich faworytów, WiC, Call of Duty, TDU, Lost Planet i Wiedźmina :)

Heh, mamy dziwnie zbieżne gusta. Moje głosy wyglądały identycznie. xD

Dnia 11.01.2008 o 19:32, Laska-z-Polski napisał:

Jedyne wątpliwości miałem przy Crysisie i CoD, ale jednak Call of Duty to Call of Duty, hę? :P

A jakże, nie inaczej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem :) Dużego problemu z wyborem nie miałem, w szczególności przy motogames i RPG''ach ;) Jedynie przy shooterach chciałbym zagłosować na wszystkie, ale cóż nie da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

głosy oddane ; )
ale wiecie co? takie klikani po kolei na każdą nominację to zbrodnia przeciw nam. a jak ktoś ma modem 64 kb/s ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już zagłosowałem hiehie ;] Oczywiście są to faworyci, aczkolwiek największe problemy miałem przy shooterach i cRPG-ach, gdzie gry były naprawdę wyśmienite ;] Zagłosowałem na: World in Conflict, Lost Planet:EC, BioShock, Wiedźmin, TDU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trzeba się trochę naklikać, ale taki plebiscyt zdarza się tylko raz w roku, więc można poświecić te 20 min...;)
Ja mam już swoich faworytów, chociaż nieobecność niektórych gier trochę mnie zdziwiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komuś się chyba nudziło. Przecież i tak mało kto będzie podejmowal decyzje na podstawie tych krótkich opisów.

EDIT: No tak... linków cała masa ale, żeby dać na końcu (po zagłosowaniu) jakiś do listy kategorii to już nikt nie pomyślał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem bardzo nietypowo... Chciałem wspomóc w walce gry, które mają trochę mniejsze szanse i nie cieszą się tak wielką popularnością jak chociażby Call of Duty 4 czy Wiedźmin ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza rzecz to gdzie jest STALKER??
Druga rzecz: rozumiem wspieranie polskich tytułów ale nie rozumiem jak można było umieścić na liście RPG-ów Two Worlds. Na pewno po dłuższym zastanowieniu można znaleźć coś ciekawszego.
Trzecie rzecz. Jest to strona CD-PROJEKT tak?? CD-Projekt wydał i możnaby rzec że ta gra została od podstaw przez CDP zrobiona tak?? A więc umieszczanie we własnym rankingu, własnej gry(żeby nie było nie neguje tu jej jakości i wielkości - The Witcher is the best:D) to trochę... kryptoreklama??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie bulwersuj sie tak Alexei! nie ma o co... ogolnie spoko ankieta, ciekawy pomysl, szkoda tylko ze tyle razy klikac trzeba zrobcie panowie/panie inaczej z rankingiem gier na konsole, by tyle klikania nie bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować