Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowy plebiscyt nadchodzi!

300 postów w tym temacie

WiC
NFS
CoD4
Lost planet
Wiedźmin

Największą zagwozdkę miałem przy shooterach i motogames. Wybór padł na CoD4, bo mam i gram, a Bioshocka niestety nie;/. Przy ścigałkach to NFS, bo w demo grałem i jest fajne, ale niestety nie wiem jak z TDU, ten głos może być trochę nie przemyślany. Co do reszty to bez zastanowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.wiedźmin(w końcu Polacy wbili się na światowy poziom)
2.CoD4(dobra seria,postęp i w ogóle)
3.NFS:Pro Street(NFS są najlepsze,grałem w MW i jest super )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

strategie- Medival II:Królestwa ,nie grałem mam zamiar pożyczyć ,ale podstawka według mnie była genialna i wątpię ,żeby coś mogło temu dorównać chociaż zastanawiałem się jeszcze nad World in Conflict ,ale tej grze jednak brakuje "tego czegoś"
cRPG-Wiedźmin nie muszę chyba tłumaczyć
FPS-Crysis gra ,której długo nie zapomnę .Ci flankujący przeciwnicy to jest to!
Na inne nie głosowałem bo mnie nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurs mało przyjemny dla głosujących. Przydałaby się opcja przejścia od razu do urn, a nie przeglądania kandydatów. Za dużo czasu to zabiera, a poza tym, jak się głosuje, to i tak każdy wie na kogo. Nie można było tego uprościć i części informacyjnej dać osobno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam S.T.A.L.K.E.R. dlamnie najleprza gra roku czekalismy na niego pare ladnych lat ale warto bylo naprawde gra dopracowana w najmniejszym szczegule a i oto przeciesz chodzi pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piotruś obawiam sie ze pro street to przereklamowany shit jak carbon jak lubisz duzo kolorkow to juz bardziej dirt by Ci spasowal ja natomiast wybralem test driv unlymited z tego zgledu ze to pierwsza samochodowka postawiona glownie na integralnosc graczy w trybie on-line choc nieraz byly problemy z ta gra to i tak ja kocham :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PC
Strategie: World In Conflict
cRPG: Two Worlds
Shooter: Half-Life 2
Action: Resident Evil 4 (wachałem się pomiędzy RE a Lost Planet)
Moto: TDU

Konsole
cRPG: Mass Effect:
Sportowe: FIFA 08
Shooter:Orange Box
Action:God of War2
Moto:Motorstorm (bezapelacyjnie)

BTW Mozna wiedziec czemu na liscie action nie ma Heavenly Sword?? Ja rozumiem, subiektywna ocena "ekspertów", ale bez przesady ;p (konsole)
BTW1 Dlaczego w nominacjach jest OB a w ankiecie juz tylko HL2? oO (PC)
BTW2 Gdzie jest Stalker? Gdzie C&C? I co na tej liscie robi BioShock? (PC)
A tak w ogole to i tak ten plebiscyt jest do d*py z prostej przyczyny- z gory wiadomo jakie gry wygraja (PC)
Shooter- CoD4/Crysis
RPG- Syfiaty Wiedźmin
Moto- Proshit
Action-Tomb Rider :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Super Mario Galaxy? Mam nadzieję, że będzie w kategorii specjalnej; a tak to największy problem miałem z wyborem motogames na konsole, z żadnym z wymienionych tytułów nie grałem; no ale coś tam zaznaczyłem. I na stronce gdzie oddaje się głos bardzo fajnie wyglądają obrazki z gier sprzed ładnych kilkunastu lat :p Od razu się humor polepsza, po żmudnym brnięciu przez kolejne nominacje :) Aha i dzisiaj późno jakoś te nominacje do gier konsolowych się pojawiły, mam nadzieję, że jutro będą wcześniej, a zresztą co mi tam, przecież i tak pójdę spać późno w nocy; "róbta co chceta" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 22:25, Amadeusz6996 napisał:

potwierdzam S.T.A.L.K.E.R. dlamnie najleprza gra roku czekalismy na niego pare ladnych lat
ale warto bylo naprawde gra dopracowana w najmniejszym szczegule a i oto przeciesz chodzi pozdrawiam
:)

Ta gra nie była dopracowana i dalej nie jest. Aż kipi od błędów, a patche takie 1.0005 tylko ośmieszają twórców. Przy całej sympatii do Stalkera jego ojcowie (i matki :)) dają ostro ciała jeśli chodzi o opiekę nad dzieckiem, a do tego stopnia zabugowana pozycja moim zdaniem nie powinna w żadnym rankingu występować, bo nie powinno się rozpieszczać twórców nagrodami skoro nie przykładają się do pracy.

To samo tyczy się Wiedźmina.

A co moich typów na PC:
Strategie: Medieval II
Shooter: CoD 4 (zdecydowanie)
Moto: TDU (bez konkurencji)

Resztę sobie odpuściłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem albo to jest dziwne bo pierw pokazują mi się nominacje a potem przy ostatniej guzik zagłosuj klikami i dziękują za głosowanie tylko że ja nie wybrałem gry o co tu chodzi może coś mi się nie doczytało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko kategoria PC, moje typy:
Strategie: World in Conflict (najchętniej dąłbym CoH, ale to ''tylko'' dodatek),
Shooter: Call of Duty 4 (Crysis z ciekawszym i dłuższym singlem, ale żywotność CoD4 to multi - dlaczego w tej kategorii zabrakło Gears of War o.O ?),
Moto: Test Drive Unlimited,
Acrion-Adventure: Lost Planet,
cRPG: Wiedźmin.
Nuff said, czekamy na wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować