Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trainz Classics Pierwsza & Druga Edycja - okiem Chimairy

36 postów w tym temacie

Hakken

Dziś przedstawimy wam grę nietuzinkową. Z jednej strony jest to tytuł, na widok którego każdy przeciętny miłośnik FPSów będzie kręcił nosem. Z drugiej jednak strony seria ta ma dużą liczbę wiernych fanów i bardzo aktywną społeczność, która bardzo przedłuża żywotność poszczególnych tytułów. Mowa tutaj o Trainz, prawdziwym symulatorze pociągu.

Przeczytaj cały tekst "Trainz Classics Pierwsza & Druga Edycja - okiem Chimairy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się podoba, mniejsza o grafę, nie tylko ona się liczy, lubię tą serię. Ale wyobraźcie sobie z tym dziś jakiś poważny tytuł, nie classic...
PS: Ha, Ha drugi ROTFL^^.
(Rzecz jasna to na górze to sarkazm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce się czepiać, ale to ma być tekst w języku polskim czy może jakaś odmiana rosyjskiego?

- żsamodzielne, nieporówięąradość, jednągałą, wzglęóedukacyjnych, wyczućpocią, żśeksploatacyjne, sygnałdźę, wyżsygnałkabinowe, Zwłjeśchodzi itd.

Ciężko się przez to dość czyta :-) A to co samych gier, lubiłem kiedyś pograć, ale niestety szybko mnie mimo wszystko nudziły. Czekam na jakąś nowość, szczególnie pod względem graficznym w grach tego typu bo przeważnie niestety grafika była mocno odpychająca ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się na Trainz Railroad Simulator 2006 i to mi wystarczy. Jakoś nie byłem zbytnio zadowolony z tej gry ale też nie byłem zawiedziony. Całkiem przyjemna ale ujż do niej nie wrócę, do tego gatunku także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego się nie da czytac!

"Hamulce, nawrotkę, przepustnicę, ba, nawet "spłuczkę", czyli sygnałdźę. W dodatku nawet te elementy deski rozdzielczej, któnie uż, żąwłż. Zwłjeśchodzi o wspomniane nieco wyżsygnałkabinowe. Nie jest więtak, żto tylko jedna z kamer, zaśmy nie mamy na nic wpł. I trzeba przyznać, żwarto nauczyćsiętego trudniejszego sterowania. Głóze wzglęóedukacyjnych, gdyżniejako poznajemy wtedy mechanizmy kierowania lokomotywą. Ale teżi z powodu czysto praktycznego. Jakiego? Ano takiego, żsamodzielne zawiadywanie pociądaje nieporówięąradość, aniż kręjak debil jednągałą... Oczywiś, nikod razu nie bęmistrzem przepustnicy. Aby dobrze wyczućpocią, trzeba jednak spęćnad grąnieco czasu.I można być pewnym, żnie uda sięza pierwszym podejś"ć"idealnie na peronie. Nawet korzystająz DCC, gdyżmimo uproszczonego sterowania nadal zachowana jest bezwłśćpociąoraz inne czynniki wpłąna pręśći żśeksploatacyjne. Do tego dochodzi oczywiśpoziom znajomośtrasy. Jeśli nie zna się konkretnych odcinkó, nma mowy o sprawnej jeź."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Każdy maniak kolejnictwa i tak tę grę kupi."

Owszem, pytanie tylko, czy się nie zawiedzie? W końcu to TRS2006 z jedną nową mapą - którą de facto można było udostępnić za darmo do ściągnięcia. Modula City już było w TRS2006 - jako demo...
Owszem, do gry można ściągnąć masę dodatków, ale zabawa w kompletowanie po kolei wózków, dźwięków czy innych składowych części lokomotyw może zniechęcić. Tak samo jest z trasami - nie da się którejś uruchomić, bo brakuje... drzewka z obcojęzycznej strony. Ale to już wina twórców.

Przy MSTS nie ma takich problemów, a Microsoft już zapowiedział, że w tym roku zobaczymy kolejną część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekst przeczytałem, ale ciężko było się przebić przez środek :) Teraz sam nie wiem - kupić czy, nie. Kiedyś się zagrywałem w pierwsze Trainz, czas sobie powspominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś grałem w pierwszego Trainza i nawet mi się podobał ale teraz na pewno nie zagram, bo po primo pociągiem dojeżdżam codziennie prawie 40 km z domu do szkoły, więc mam chyba jakiś uraz do pociągów a po secundo to za niedługo czeka mnie zakup X360, więc wydaje mi się że prawie na pewno przez dłuższy czas nie będę miał kasy na gierki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up, kilka osób - tekst przed publikacją był czytany kilka razy, jeszcze przed wysyłką. Musiało się kodowanie wysypać niestety... :( Aż sprawdziłem jeszcze u siebie, mój .rtf wygląda normalnie...

Tak czy inaczej, coś po drodze się spi...erniczyło, za co ja - autor tekstu - profilaktycznie przepraszam, zaś mam nadzieję, że redakcyjni koledzy jakoś to poprawią, bo wygląda koszmarnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 20:18, Chimaera napisał:

Tak czy inaczej, coś po drodze się spi...erniczyło, za co ja - autor tekstu - profilaktycznie
przepraszam, zaś mam nadzieję, że redakcyjni koledzy jakoś to poprawią, bo wygląda koszmarnie
:(


Nie martw się. My wszyscy tu obecni (i nieobecni też) jesteśmy z Tobą! Będzie lepiej! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie coś czasowo siadło z kodowaniem. Wszystko już poprawione (a przynajmniej mam taką nadzieję) za usterki przepraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować