Zaloguj się, aby obserwować  
Tokkarian

Michael Jackson - jakie jest wasze zdanie na jego temat?

224 postów w tym temacie

W sumie to był moim pierwszym idolem jeżeli chodzi o wokalistów. Jako kilku letni dzieciak słuchałem już jego hitów i na nich się wychowywałem. Szkoda trochę że teraz się źle postrzegany przez społeczeństwo, a przecież to ludzie zniszczyli jego karierę w późniejszym okresie. Kto przecież wyobrażał sobie czarnego króla muzyki pop? Ludzie spowodowali na nim presję, której odbiciem było decyzja zmiany koloru skóry...
Jednak nie zważając na wszystko, z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że nadal jest dla mnie królem muzyki pop i zdaje mi się że długo będziemy jeszcze czekać na takie drugiego Michaela Jacksona, a może się nigdy nie doczekamy...?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto jeszcze dodać że jego drugi album Thriller jest najlepiej sprzedającym się albumem wszechczasów...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 17:14, Seqiu napisał:

Warto jeszcze dodać że jego drugi album Thriller jest najlepiej sprzedającym się albumem
wszechczasów...;)


(a jaki jest pierwszy najlepiej sprzedający się album?) a co to Jacksona to według mnie wygląda jak alien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Moim zdaniem to pedofil;)

A moim zdaniem jesteś masz różowe skarpetki.

Co do twórczości Michael''a, najlepsze lata już za nim. Do dzisiaj jest uznwany z jedną z ikon muzyki Disco. Mówice, co chcecie, ale ja zawsze będę miał do niego szacunek, niezależnie od tego kim sie stał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muzyke ma świetna:D
Uwielbiam jej sluchac choc moja ulubiona muzyka jest electro i house. Nie wiem dlaczego podoba mi sie:)
Billie Jean jest najlepszym kawalkiem;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 17:18, kitek0101 napisał:

(a jaki jest pierwszy najlepiej sprzedający się album?) a co to Jacksona to według mnie
wygląda jak alien :)

Chodziło mi o to że album Thriller jest najlepiej sprzedającym się albumem wszechczasów, sprzedał się w liczbie 104mln egzemplarzy. I jest to drugi z kolei album Jacksona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 17:44, Seqiu napisał:

> (a jaki jest pierwszy najlepiej sprzedający się album?) a co to Jacksona to według
mnie
> wygląda jak alien :)
Chodziło mi o to że album Thriller jest najlepiej sprzedającym się albumem wszechczasów,
sprzedał się w liczbie 104mln egzemplarzy. I jest to drugi z kolei album Jacksona...


Zrozumiałem, ale jestem ciekawy jaki album najlepiej się sprzedaje. A więc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tworzy genialną muzykę i genialnie tańczy, co do jego osobowości, jest postacią kontrowersyjną ale nie mnie oceniać na podstawie nagonki medialnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 17:53, kitek0101 napisał:

Zrozumiałem, ale jestem ciekawy jaki album najlepiej się sprzedaje. A więc? :)

Ty udajesz że nie rozumiesz, czy naprawdę nie rozumiesz...? ;)
W 1979 roku Michael Jackson wydał swój pierwszy album Off the Wall. W 1982 roku Michael wydał swój drugi album o nazwie Thriller. Ten właśnie album z dnia na dzień stał się najlepiej sprzedającym się albumem wszechczasów...;)
Prościej już się nie da tego wytłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 19:58, Matix123 napisał:

Ja go nie lubię. Człowiek małpa.


Nie ma to jak argumentować swoje wypowiedzi ... Dlaczego tak sądzisz a nie inaczej hę ? Poza tym co masz na myśli pisząc "Człowiek małpa" bo się domyślam ale można to zrozumieć na kilka sposobów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć, że muzykiem był wielkim. "Beat it", "Thriller", "Bad" czy "Smooth Criminal" to naprawdę genialne kawałki. Co ze sobą zrobił wszyscy wiemy i to mi się w nim nie podoba. Jednak nawet jeśliby tańczył na golasa z dwoma legwanami na środku Manhattanu o 4 nad ranem, należy mu się szacunek za to co zrobił dla muzyki. Pierwszy teledysk z prawdziwego zdarzenia, największa liczba sprzedanych płyt, covery wykonywane przez wiele zespołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 19:42, Seqiu napisał:

Ty udajesz że nie rozumiesz, czy naprawdę nie rozumiesz...? ;)
W 1979 roku Michael Jackson wydał swój pierwszy album Off the Wall. W 1982 roku Michael
wydał swój drugi album o nazwie Thriller. Ten właśnie album z dnia na dzień stał się
najlepiej sprzedającym się albumem wszechczasów...;)
Prościej już się nie da tego wytłumaczyć.


Ależ ja to wszystko rozumiem! Tylko jestem ciekaw jaki album sprzedaje się NAJLEPIEJ, i zdaję sobie sprawę, że Thriller jest na 2 miejscu... (i wiem, że ten najlepiej sprzedający się album nie jest Jacksona...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 23:09, kitek0101 napisał:

Ależ ja to wszystko rozumiem! Tylko jestem ciekaw jaki album sprzedaje się NAJLEPIEJ,
i zdaję sobie sprawę, że Thriller jest na 2 miejscu... (i wiem, że ten najlepiej sprzedający
się album nie jest Jacksona...).

OMG! ;D
Najlepiej sprzedającym się albumem jest po dziś dzień właśnie ten Thriller Michaela Jacksona... I nie jest on na drugim miejscu, tylko jest drugim z kolei jego albumem w karierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam jego twórczości w ogóle, ale Billy Jean jest naprawdę niezły. Szkoda, że zmienił kolor skóry, bo to już nie ten sam człowiek, co kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 23:44, Seqiu napisał:

OMG! ;D
Najlepiej sprzedającym się albumem jest po dziś dzień właśnie ten Thriller Michaela Jacksona...
I nie jest on na drugim miejscu, tylko jest drugim z kolei jego albumem w karierze...


Zrozumiałem Cię, że to jest jego drugi album i jeśli chodzi o jego albumy sprzedaje się najlepiej, ale ogólnie jest jeszcze jeden, innego wykonawcy, który ma więcej nabywców (stwierdziłem, że niczego się nie dowiem na forum ;) i sam sprawdziłem, a więc odpowiedź na moje pytanie to: "Eagles/Their Greatest Hits: 1971-75"). Czyli ogółem "Thriller" jest na drugim miejscu, a "Eagles/Their Greatest Hits: 1971-75" na piewszym... No chyba, że mam złe źródła i cały czas niepotrzebnie się wykłócałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kiedy szedłem sobie ulicami krakowskiej starówki widziałem sobowtóra MJ''a ;) Koleś miał czarne lakierki, białe skarpety, czerwone spadnie w kant, marynareczkę i okulary bzyczki, no i te kręcone włosy ;) Niestety nie zdążyłem zrobić zdjęcia, bo szybko się "wmieszał" w tłum. No ale wyglądał identycznie, a może ktoś z was też go widział? ;) Szczerze to w moim mieście ja bym bał się tak wyjść na miasto, prawdopodobnie nie wróciłbym cały do domu. Być może Kraków to Kraków - jest na tyle rozwinięty kulturalnie, że ludzie akceptują takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować