Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2008 o 14:23, Everett McGill napisał:

K**wa mać.


Jeżeli ta gra ma naprawdę te zabezpieczenia o których mówisz, a za żadne kur**a skarby ich nie ścierpię jak mamusie i moją dziewczynę kocham załatwię sobie pirata zamiast zamawiać z gram.pl bo szlag mnie chyba trafi z takim gównem na kompie. Na dniach składam zamówienie pre order do tego czasu dowiem się na 100% jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 16:30, Karharot napisał:

Niestety dzisiaj raczej tego infa nie będzie:(
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=34335&pid=223
Ta część dotyczy EK ME
DarthGhost-> Realnie jutro! Ale od razu z pre-orderem


No, mam nadzieję, że to prawda i jutro się pojawi - mam nadzieję tylko że stosunek jakość/cena będzie dobry. Bo jak znowu przegną jak z EK stalkera, to szkoda gadać. Mam nadzieję, że będzie bogata edycja z fajnymi dodatkami, a nie koszulka i soudtrack na krzyż za 190 zł +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 16:48, oOreVenOo napisał:

> K**wa mać.

Jeżeli ta gra ma naprawdę te zabezpieczenia o których mówisz, a za żadne kur**a skarby
ich nie ścierpię jak mamusie i moją dziewczynę kocham załatwię sobie pirata zamiast zamawiać
z gram.pl bo szlag mnie chyba trafi z takim gównem na kompie. Na dniach składam zamówienie
pre order do tego czasu dowiem się na 100% jak jest.


Gra ma na tyle świetne zabezpieczenia, że na razie nie ma działającego poprawnie cracka. Można dojść tylko do momentu, kiedy przejmujemy dowodzenie nad Normandy. Z dalszej gry nici, bo mapa Galaktyki jest niewidoczna. To samo dotyczy saveów z menu. Niewykonalne po dojściu do Cytadeli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja językowa to jest nie problem bo można ją zmienić, gorsza sprawa to te zabezpieczenia. Cholernie utrudniają życie, grę itp itd. Chcą eliminować piractwo, a tylko wkur**** ludzi, którzy myślą o zakupie oryginalnej wersji.

Tak swoją drogą co poniektórym nie szkoda pieniędzy na wersje EK ? Za mało zabawek w domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za mało zabawek w domu.
W moim wieku nie wypada kupować takich gadżetów osobno, ale jak są dołączone do EK to zawsze się mogę tłumaczyć że ja ich nie chciałem ale po prostu były w pudełku:)
A tak na serio to po prostu lubię mieć porządne kolekcjonerskie wydania gier które są dobre i tyle. Coś trzeba zbierać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież wszędzie są takie same zabezpieczenia, więc sprowadzanie gry z UK jest bez sensu (no chyba że ma być szybciej, ale wystarczy poczekać 3 tygodnie i już...). Jedynym alternatywnym wyjściem może być kupno gry z EA Store (nie wiem jak tam wygląda sprawa z zabezpieczeniem). Poza tym BioWare zapowiedziało już dawno temu złagodzenie tego zabezpieczenia. Nie będzie sprawdzało klucza co 10 dni, tylko przy zmianie maszyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak w końcu jest z tymi wymaganiami Mass Effect?Na jakich sprzętach był do tej pory testowany?Czy ma większe wymagania niż assasin''s creed?Pytam się dlatego że na poprzednich stronach pisało że Mass Effect działa katastrofalnie na Geforcach z serii 7900.Czy to nie przegięcie ze strony Biowaru ,przecierz rekomendowane wymagania to Geforce 7900 GTX .Przecierz to jest silnik Unreala 3 czy nie chciało im się go optimilizować .Boję się że Mass effect będzie takim Deus exem 2 (pod wzdlędem wymagań).I pytam się jak komuś bardzo dobrze chodził Unreal tournament 3 (najwyrzsze detale ) to m\Mass Effect mu pójdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 19:18, Ecko09 napisał:

>

Hmm...skoro UT3 na max to Mass Effect pewnie na średnich. Ale takie zgadywanie nie ma
sensu. Zobacz co ci pokaże ta stronka http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Dżisys... stronka którą podałeś, to również zgadywanie. Było już mówione, że wyniki z takich stron nie są miarodajne, gdyż opierają się TYLKO na wymaganiach podanych przez twórców gry. Jedyna zaleta, to taka że dowiemy się czy gra w ogóle się uruchomi na komputerze. Ale JAK będzie chodzić, to już inna para kaloszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 16:18, Everett McGill napisał:

Wg mnie spolszczenie gry powinno wyglądać tak, że gość prowadzący projekt spolszczenia
danego tytułu powinien go samodzielnie przejść. Tak - przejść grę w oryginale (mówię
o jęz. angielskim), by wyczuć niuanse, rozumieć kontekst wypowiedzi postaci, wiedzieć,
gdzie lektor polski powinien wypowiedzieć zdanie takim a nie innym tonem...


A skąd wiesz, że tak nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

reVen: Owszem, takie zabezpieczenie jest, póki co, w wersji US i będzie w wersji UK, która wychodzi 6tego czerwca. Jeżeli będzie tak, jak pisze ktoś poniżej, że Bioware zluzuje jądra ;) i zlikwiduje dziesięciodniową przypominajkę, to już coś.

Konrad512: Już podziękowałem komuś na poprzedniej stronie za potwierdzenie tej informacji. :)

Tevahr: Owszem, to prawda, czysta prawda. Ale pamiętaj, że piraci zawsze radzą sobie z czymś takim. Poradzili sobie ze Steamem w przypadku HL2 i Orange Boxa oraz błędami, które generowały pirackie releasy. I zrobili to dobrze. Nie zapominaj, że dużo releaserów to dobrzy programersi. Więc i z Mass Effectem sobie poradzą. ;)

Konrad512: Tu nie chodzi o zabezpieczenia. I tak kupię oryginał, po prostu chcę go mieć SZYBKO. :P :P :P Poza tym, jak tylko wyjdzie dobry crack, to go zainstaluję na oryginalnej wersji. Pieprzę taki DRMowski faszyzm.

Dranimrev: No to załóżmy, że jest. A skoro jest, to skąd takie buraki w spolszczeniach? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety Darkstar ma rację co do strony chociaż też nie koniecznie. Ogólnie rzecz biorąc zawsze sprawdzam tą stroną czy dana gra pójdzie czy nie i jak na razie były lekkie różnice chyba tylko w 1-2 max tytułach więc nie jest tak źle, ogólnie stronka nie jest tragiczna. Mój konfing czyli x2 4800+, 2GB i 7900GS, strona pokazuje, że spełniam wymagania w 100%, tzw "cały pasek zielony". Tak samo jest z GoWem, UTIII - silnik graficzny ten sam. Hmm może się uda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do 10-o dniowej przypominajki, to zostala ona wyeliminowana jakies 5 dni po podaniu przez BIOWARE danych dotyczacych zabezpieczen. Teraz chodzi tylko o jednorazowe podanie klucza przy instalce , ktory jest sprawdzany przy pierwszym odpaleniu gry oraz po sciagnieciu DLC i patchy ( jesli takie sie pojawia). Niestety sprawa uruchomienia na tylko 3ch kompach nadal pozostala, ale i tak juz na forach cos wywalczylismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 20:13, icemount napisał:

Co do 10-o dniowej przypominajki, to zostala ona wyeliminowana jakies 5 dni po podaniu
przez BIOWARE danych dotyczacych zabezpieczen. Teraz chodzi tylko o jednorazowe podanie
klucza przy instalce , ktory jest sprawdzany przy pierwszym odpaleniu gry oraz po sciagnieciu
DLC i patchy ( jesli takie sie pojawia). Niestety sprawa uruchomienia na tylko 3ch kompach
nadal pozostala, ale i tak juz na forach cos wywalczylismy :)


Thnx za potwierdzenie. Wszystko wydaje się wyglądać lepiej... Poza datą premiery... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podanie klucza podczas instalacji czy przez internet ? To różnica, bo IMO nie każdego do tej pory stać na taki luksus jak internet (nie śmiać się panowie), a niektórzy mogli by przez to pożegnać się z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od bólu można pożyczyć modem i podłączyć się tylko na czas rejestracji. Dużo większym problemem dla osób bez stałego dostępu do netu będzie zassanie Bring Down the Sky (o ile nie zostanie dołączony do naszego wydania na co na razie nic nie wskazuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 20:42, Karharot napisał:

Od bólu można pożyczyć modem i podłączyć się tylko na czas rejestracji. Dużo większym
problemem dla osób bez stałego dostępu do netu będzie zassanie Bring Down the Sky (o
ile nie zostanie dołączony do naszego wydania na co na razie nic nie wskazuje).


Kilka dni temu czytałem w newsie, że ten cały Bring Down the Sky ukaże sie jednak pare dni po premierze Mass Effect.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o tą:
http://www.gram.pl/news_6gnqJO2_Bring_Down_the_Sky_na_PC_pozniej.html
informac ję? Jeśli tak to dotyczyła ona jedynie tego że BDtS ukaże się po światowej premierze ME a jak wszyscy wiemy nasza krajowa będzie miała miejsce miesiąc po tamtej. Pod tym jednym względem mógłby to być plus bo wciąż jest czas na to aby dodatek wyszedł zanim gra trafi u nas do sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować