Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

O gościach specjalnych gry Soul Calibur IV

35 postów w tym temacie

Trochę szkoda, że w jednej wersji nie będzie obydwu postaci, mogliby dać możliwość ściągnięcia Yody lub Vadera jako add-on za jakąś "symboliczną" sumę. Chociaż i tak Vader mi w zupełności wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 16:56, Scaro napisał:

i znowu konsolowcy się będa mieli czym podniecać.


a co w tym złego? pecetowcy za to podniecają się Cryshitem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już pojawiły się plotki, że Vadera i Yode będzie można kupić osobno w odpowiednich usługach na daną konsolę. Ciekawe ile z tego to podnoszenie się na duchu :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja proponuję jeszcze Jabbę Hutta, Ewoka, Banthę i Wookiego... A Vader żeby mógł robić Fatality, a jak kogoś dobrze walnie, to niech z dołu ekranu wyskakuje zadowolona gęba oficera pokładowego z okrzykiem: ju -hi -hi!
Pozdr. dla fanów MK;)

P.S. A Imperator będzie mówił: Fight! i Finish Him! :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 16:40, zaparcik napisał:

Troche te postacie nie pasuja do ogolnego klimatu serii....juz lepiej by pasowal taki Ichigo
z Bleach jak to powiedzial flavee ;)


Taaa, a Spawn to pasował :D

Zresztą tu nie o klimat chodzi. Otoczka fabularna nigdy nie była mocną stroną mordoklepek od Namco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, zawsze miałem uczucie, że takie "postacie dodatkowe" niespecjalnie się sprawdzały. Dokładane były w zasadzie jako ciekawostki, nie zaś pełnoprawni fighterzy. Przy podstawowych postaciach, takie "extrasy" wypadały zwyczajnie słabo, w potyczkach z najlepszymi podstawowymi postaciami nie było mowy o wygranej, chyba, że przypadkowej, lub metodą wciskania jednego przycisku:)

Gdyby dopracowali zestaw ciosów dla Vadera i Yody, dodali im jakieś ciekawe unikalne style, to byłoby miłe zaskoczenie. Jednak gdy myślę o tym, jak Yoda mógłby walczyć, to Gon z Tekkena 3 sam się na myśl nasuwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo pojechało Tecmo dorzucając do nowego DoA postać/postacie z Halo...
Przecież lepiej na reklamach brzmi: "Jako exclusive tylko u Nas postacie z najlepszej gry" :/

@ Odnośnie postu o otoczce fabularnej - to prawda, ale postacie Namco miało bardzo klimatyczne (oprócz tych, o których wspomniałem wyżej) - a co to za klimat Mitsurugi z kataną i Yoda ze "świetlówką"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>....

Dnia 15.01.2008 o 20:00, matmat24 napisał:

Gdyby dopracowali zestaw ciosów dla Vadera i Yody, dodali im jakieś ciekawe unikalne style,
to byłoby miłe zaskoczenie. Jednak gdy myślę o tym, jak Yoda mógłby walczyć, to Gon z Tekkena
3 sam się na myśl nasuwa...

No zgodzę się, a to i może całkiem prawdopodobne, że Yoda będzie bardzo skoczny jak w filmach........ ;P
A Vader? Kombos "I am your father!"! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować