Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lost The Video Game - zapowiedź

49 postów w tym temacie

Hakken

Lost już po pierwszym sezonie zyskał renomę serialu kultowego. Należy przyznać, że przy obecnej konkurencji na rynku jest to niemały sukces. Dlatego też tylko kwestią czasu było kiedy ktoś postanowi wydać go w wersji elektronicznej. Miejmy tyko nadzieję, że nie podzieli losu gier bazujących na licencjach filmowych.

Przeczytaj cały tekst "Lost The Video Game - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Producent jak i wydawca tej gry zarobią na niej kokosy.
Ludzie się rzucą na to jak na ten serial, a tak wogóle, to ogół ludzi leci jak muchy do g.... , do tych wszystkich seriali rodem z hameryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie mogę się doczekać, bo jestem wielkim fanem Lostów... Jeżeli gra będzie chociaż w części tak dobra jak serial, to będzie na prawdę nieźle...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera gry chyba w lutym, więc już ostrze sobie ząbki ;]
Ubisoft jeszcze mnie nie zawiódł, teraz nie powinno byc inaczej.
Martwię się jedynie o wymagania tego "cuda " ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

autor tekstu wydaje sie byc wielkim fanem... :) osobiscie odgradzam sie od seriali i uwazam je za wcielenie szatana, ale slawa lostow dotarla i do mnie. lara croft w postaci fotoreportera z amnezja... to mnie przerazilo lekko. choc z calego tekstu wynika, ze to jest uzasadnione i moze byc ciekawe. moze po grze docenie serial? napewno bedzie to lekkie odejscie od dotychczasowych gier na podstawie filmow (i seriali)... przynajmniej mi sie tak wydaje... zapowiada sie ciekawie, ale bez zadnych rewelacji... ot kolejny kotlet do odgrzania... tradycja holywood dotarla i tutaj... wszystko co juz bylo, tylko ze na nowo. miec nadzieje, ze dobrze odgrzeja to... nic innego wg mnie nie pozostaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... serial jest wspaniały. A jak będzie z grą ? Zapowiada się nie najgorzej... nie z gorsza grafika (choć widać niedoróbki) no i ciekawa fabuła... poczekamy, zobaczymy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"...takich jak plaża rozbitków, bunkry Dhramy, czy też obóz Innych." Literówka? Chyba powinno być "Dharmy" :) (jestem pewien, że czyta się "Darma") Co do LOST''ów, to również jestem wielkim fanem, szkoda tylko, że żaden z moich kompów na pewno nie da rady spełnić wymagań sprzętowych nadchodzącej gierki, a żadnego z next-genów nie mam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm... Jakaś przyzwoita adaptacja ''czegoś'' na grę?... ^^ Nie możliwe, a jednak ;p
Wreszcie :P
Mam nadzieję, że tego nie skopią ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako sceptyk uwierzę jak zobaczę/zagram osobiście. Fanem serialu nigdy nie byłem, a poza tym raczej adaptacje filmowe dobrze nie wychodzą - ot gry na 6-7 w dziesięciostopniowej skali. Wolę gry od razu pomyślane jako "gry" (masło-maślane :) od adaptacji filmowych. Chyba najlepiej pod tym względem wychodzą przygodówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że gra będzie równie dobra co serial.
Jestem fanem serialu Lost, widziałem już wszystkie odcinki z serii pierwszej, drugiej oraz trzeciej. Teraz czekam na czwartą i mam nadzieje, że będzie niezła. Gra zapowiada się bardzo dobrze - świetna fabuła na podstawie filmu, ciekawy typ rozgrywki, nowy bohater, ładna grafika - mam nadzieję, że producent da z siebie wszystko i zrobi świetną grę. Jak spełnię wymagania, to kupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować