Zaloguj się, aby obserwować  
bolter

shouth park !

68 postów w tym temacie

słyszałem o tej stronce, może mam jej adres, ale nie ściągam bo nie wiem czy to legalne ;) Odinki należy oglądać w TV, na Comedy Central, a jak ktos nie ma to trudno... na tej www napisane jest ze nalezy wykasowac odcinek 24h po sciagnieciu albo to juz bedzie zlamanie prawa, ale na wszelki wypadek nei sciagam ;) Idźcie do kolegi co ma Comedy Central :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Canal+ lecą ale ocenzurowane a to juz nie to samo, bajka na tym traci. Na VIVIE też chyba lecą ale po niemiecku oczywiście. Najlepiej było jak była Wizja i na wizji leciały odcinki od początku i bez cenzury :)) Do teraz mam nagrane odcinki na video :) A o Comedy Central nawet nie słyszałem ale to pewnie też kodowane jest.
Ale prawda jest taka, że SP jest niepowtarzalny i jest to najlepsza kreskówka jaką znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 16:21, lajt napisał:

Ja widziałem cały film, 6 sezonów i początek 6 :D zarąbisty jest odcinek "Casa bonita" !!!

no
ale co w nim było bo nie oglądałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 18:31, stealth1947 napisał:

Ja zanm stronke z wszystkim odicinkami i szybkim transferem. Tylko nie wiem czy moge podac,
po pewnie admin wyrabie.

e podaj bo niewiem czy znam ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 21:05, lajt napisał:

> no
> ale co w nim było bo nie oglądałem
Nahlepiej jakbyś sam obejżał :D ja się nic nie odzywam
[...]

eeeee fajne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 16:43, lajt napisał:

Własnie, nie wiecie gdzie mozna kupic tan serial na cd? bo ja zakończyłem oglądać 7 sezonów
w tv na canal + i chciałbym to nadrobić


CD ?? chyba DVD. W Polsce nie wiem czy ktos oferuje - nie ma w Empiku, w Merlinie ani na Allegro. Pozostaje Amazon, albo wakacyjna wycieczka na zachod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować