Zaloguj się, aby obserwować  
bolter

shouth park !

68 postów w tym temacie

już dawno powinieneś dostać obniżenie statusu za ten spam ! POMYŚL PIĘĆ MINUT ZANIM NAPISZESZ POSTA BŁAGAM ! a 101 odcinek... taki sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 21:30, WorldWar3PL napisał:

już dawno powinieneś dostać obniżenie statusu za ten spam ! POMYŚL PIĘĆ MINUT ZANIM NAPISZESZ
POSTA BŁAGAM ! a 101 odcinek... taki sobie

ok. spoko nierozumiem poco tyle kżyku o kilka minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie w jakich okolicznościach zetkneliście się z shouth parkiem ? ja poraz pierwszy w podstawówce tak mi się to spodobało że miałem nawet koszulki z postaciami filmu, to wciąga !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech wielka szkoda ze to już koniec south parka ja bym mógł to ogladać w nieskończoność:) Niektore odcinki powalają xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 21:42, Widek napisał:

Ech wielka szkoda ze to już koniec south parka ja bym mógł to ogladać w nieskończoność:) Niektore
odcinki powalają xD

a ja słyszałem że coś ma być ale to tylko plota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie dość że wciąż piszesz post pod postem to nie używasz słownika ortograficznego co w twoim przypadku jest koniecznie ! kiedyś mi kolega przyniósł sp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 22:01, WorldWar3PL napisał:

nie dość że wciąż piszesz post pod postem to nie używasz słownika ortograficznego co w twoim
przypadku jest koniecznie ! kiedyś mi kolega przyniósł sp ;)

prosze bez uszczypliwości to niegżeczne czysz nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bolter człowieku tyle byków to w corridach hiszpańskich nie ma...Jezus Maria ja rozumiem błąd od czasu do czasu to najlepszym sie zdaża....ale to?? TRAGEDIA!
ja jedynie jeden odcinek oglądałem i to po niemiecku(dubbing)>okropność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odcinki znam slabo, jesli chodzi o film to nie pamietam kiedy ostatni raz tak bardzo sie smialem.
jak czytam niektore wypowiedzi, termin dysortografia nabiera duzo bardziej wyrazistego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10ty sezon ma być od marca. Teraz po prostu skończył się 9-ty, bardzo bardzo fajny... W SP naśmiewają się z pewnych wzorów zachowań ludzkich oraz głupoty pewnych ludzi - a raczej "sław" :)


Bardzo proszę moderatorów o poprawienie tematu na "south park" bo to co jest teraz strasznie mnie denerwuje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 22:02, bolter napisał:

prosze bez uszczypliwości to niegżeczne czysz nie ?


niegrzeczne jest wbrew prośbom użytkowników i wbrew zasadom pisowni robić celowe błędy, aby czytanie twoich postów było utrudnione. Mnie to denerwuje, toleruje błędy dyslektyków, ale celowe błędy to już przesada. Śmierdzi to poczuciem bycia 1337.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

imo najlepsza byla 1 seria reszta tez nie byla najgorsza ale sporo odcinkow bylo ktore paradiowaly rzeczywistosc amerykanska a jak sie tam nie mieszka to sie nie rozumie ich humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 22:12, RadeXMaster napisał:

bolter człowieku tyle byków to w corridach hiszpańskich nie ma...Jezus Maria ja rozumiem błąd
od czasu do czasu to najlepszym sie zdaża....ale to?? TRAGEDIA!
ja jedynie jeden odcinek oglądałem i to po niemiecku(dubbing)>okropność :D


za co dostales ''awans'' na bumelanta, chyba nie za to, ze Ci sie niemiecka wersja nie podobala ?
(za uwagi kierowane pod adresem pisowni boltera ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 22:01, WorldWar3PL napisał:

nie dość że wciąż piszesz post pod postem to nie używasz słownika ortograficznego co w twoim
przypadku jest koniecznie ! kiedyś mi kolega przyniósł sp ;)


Mi sie wydaje ze kolega tak specjalnie pisze by zwrocic na siebie uwage bo zeby napisac " czysz" to naprawde trzeba byc dobry z ortografii a moze chodziło o czynsz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 22:22, tse_tse napisał:

> bolter człowieku tyle byków to w corridach hiszpańskich nie ma...Jezus Maria ja rozumiem
błąd
> od czasu do czasu to najlepszym sie zdaża....ale to?? TRAGEDIA!
> ja jedynie jeden odcinek oglądałem i to po niemiecku(dubbing)>okropność :D

za co dostales ''awans'' na bumelanta, chyba nie za to, ze Ci sie niemiecka wersja nie podobala
?
(za uwagi kierowane pod adresem pisowni boltera ?)


Za to że kogoś zapytałem czy jest głupi?(nadal uważam że to nie jest obraźliwe gdy pytam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować